Sari la conținut

Eliza 0739624720


Postări Recomandate

Buna numele meu este Eliza, pozele îmi aparțin 100% nu sunt modificate, sunt pentru prima oară in orașul tău Pentru puțin timp, dacă vrei sa ma Cunoști mai bine ma poți suna, discreție ambianta plăcută. Pentru mai multe detalii ma poți suna. Pupicii

 

Cadoul meu este:

150ron o finalizare

250ron o ora

 

Serviciile sunt:

-sex ora/neprotejat

-sex normal

-masaj erotic/de relaxare

-dominare

-anilingus,cunilingus,69,GFE

-fost fetiș

-dus împreună/2h+

post-287619-0-59313200-1552562097_thumb.jpg

post-287619-0-66966000-1552562106_thumb.jpg

post-287619-0-07803900-1552562116_thumb.jpg

post-287619-0-84546700-1552562124_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Este colega Clarei, revenită azi în București. Pozele sunt reale. Am fost azi la Clara, și am dorit o vizionare și a colegei, Eliza. Mi-a plăcut cum arată Eliza, e înaltă și cu forme, părul lung. Eu o voi vizita clar pe Eliza, cu prima ocazie, pe la începutul săptămânii viitoare. Momentan, nu pot să confirm decât veridicitatea pozelor. Cred că e ok și la servicii fata... categoric trebuie încercată

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Este colega Clarei, revenită azi în București. Pozele sunt reale. Am fost azi la Clara, și am dorit o vizionare și a colegei, Eliza. Mi-a plăcut cum arată Eliza, e înaltă și cu forme, părul lung. Eu o voi vizita clar pe Eliza, cu prima ocazie, pe la începutul săptămânii viitoare. Momentan, nu pot să confirm decât veridicitatea pozelor. Cred că e ok și la servicii fata... categoric trebuie încercată

Mulțumesc frumos,te aștept cu drag :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu pe la Eliza și foarte pe scurt lucrurile stau cam așa :

- locație pe Calea Călărașilor destul de ok curat as zice 8

- aspectul fetei cam 7-8 e o bruneta frumușică cu forme și sâni mari, dar și cu ceva colăcei deci nu e pentru amatorii de slim

- oral cam de un 8 neprotejat cu presiune și schimbări de ritm, chiar bun dar cam puțin :)

- normal 8,5 a fost ok și în toate pozițiile s a implicat și s a mișcat bine, dar aveți grijă că dacă sunteți mai firavi va cam avariază :)

- GFE sa zic un 8 e drăguță și deschisa la discuții și glume

- servicii oral ( se poate și neprotejat in funcție de igiena) și normal protejat.

- cadoul 150 finalizarea 250 ora

Așa că pentru cei care prefera o bruneta drăguța cu sani mari și cu forme, dar mai spre plinuță, Eliza merita o vizită.

Va salut stimabililor.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce inseamna "inalta"?eu cred ca nu are mai mult de 1,65(din ce vad in poze).

Colegu, eu aproximez că are 1,73 m, sau cel puțin 1,73 m. Dacă mai ai răbdare câteva zile, 3 sau 4 , cam așa, o vizitez, și revin cu informația exactă.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost eu pe la Eliza și foarte pe scurt lucrurile stau cam așa :

- locație pe Calea Călărașilor destul de ok curat as zice 8

- aspectul fetei cam 7-8 e o bruneta frumușică cu forme și sâni mari, dar și cu ceva colăcei deci nu e pentru amatorii de slim

- oral cam de un 8 neprotejat cu presiune și schimbări de ritm, chiar bun dar cam puțin :)

- normal 8,5 a fost ok și în toate pozițiile s a implicat și s a mișcat bine, dar aveți grijă că dacă sunteți mai firavi va cam avariază :)

- GFE sa zic un 8 e drăguță și deschisa la discuții și glume

- servicii oral ( se poate și neprotejat in funcție de igiena) și normal protejat.

- cadoul 150 finalizarea 250 ora

Așa că pentru cei care prefera o bruneta drăguța cu sani mari și cu forme, dar mai spre plinuță, Eliza merita o vizită.

Va salut stimabililor.

Mulțumesc frumos , te mai aștept dacă ți atacat placere .:*:*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru "colacei", fost fetis, dusul impreuna doar pentru cei care aleg 2H +, cat si lipsa F.K. te incurajez sa ridici pretul pentru inceput, la 200/300. Deja suntem obisnuiti cu tarifele astea, umflate.

Bafta

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Pentru "colacei", fost fetis, dusul impreuna doar pentru cei care aleg 2H +, cat si lipsa F.K. te incurajez sa ridici pretul pentru inceput, la 200/300. Deja suntem obisnuiti cu tarifele astea, umflate.

Bafta

de ce nu faci si tu cateva recenzii calumea ? ai inceput sa devii penibil, mai bine nu scrii nimic decat sa arunci 2 propozitii fara non sens

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Lăsați băi "perfecților " fata în pace. AȘA faceți cu toate, le atacați din secunda 2 după ce apar pe site, vă luați de toate aspectele nesemnificative, mai puțin de ce contează cu adevărat, și după vă mirați că sunt plictisite, sictirite, fără chef când vă duceți la ele, și veniți iar aici pe site și vă vărsați frustrarea/amarul. Cum vrei tu să te aștepte una cu zâmbetul pe buze, și să fie bine dispusă, să își dea interesul să pleci fericit de la ea , când voi vă luați de ea, fără ca ea să "greșească " cu ceva, practic ...

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Lăsați băi "perfecților " fata în pace. AȘA faceți cu toate, le atacați din secunda 2 după ce apar pe site, vă luați de toate aspectele nesemnificative, mai puțin de ce contează cu adevărat, și după vă mirați că sunt plictisite, sictirite, fără chef când vă duceți la ele, și veniți iar aici pe site și vă vărsați frustrarea/amarul. Cum vrei tu să te aștepte una cu zâmbetul pe buze, și să fie bine dispusă, să își dea interesul să pleci fericit de la ea , când voi vă luați de ea, fără ca ea să "greșească " cu ceva, practic ...

Subscriu

  • Like 2
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...