Sari la conținut

Eliza 0739624720


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nah. Its her.

Fucking ana maria tunahan from giurgiu.

Her writing is the same also.

Ima trust my instincts on this one.

How much are you willing to bet that Eliza is Eliza and not Denisa,? I can easily bet 100 euro, right now. If you are so confident about your statement, let 's meet at their location, in a Hour from now.

P.S. you better have money on you

Link spre comentariu
  • Oras:tg
  • Oras:tg

Or what? You gonna kill me? You make me laugh.

Seeing how you defended clara in her topic you must be her peste. Or something lije that.

But sure. Let me take an 8hour flight to go meet at their location.

The fact you say "their" and not "her" location also says enough.

Idiot.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu ce meciuri au colegii intre ei si nici nu ma intereseaza, dar Denisa bruneta care poza cu ciortanul langa ea, la umbra de codru des, NU este Eliza la care am fost eu pe Calea Calarasilor. Singura asemanare intre cele doua ar fi, ca ambele sunt brunete.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Hoo ma! Nici nu apare bine o fata noua, ca deja sariti ca sacalii. Ne mai miram de ce dispar prospaturile. Voi vreti sa fie atente si pasionale mai ceva ca niste iubite, in schimb barfiti si criticati mai ceva ca tzatzele la colt de strada. Poi cred si eu...unii aveti asteptari si pretentii exagerate pentru cativa banuti. Ia duceti-va cu zambetul pe buze, cu cateva glumite la voi, ingrijire corespunzatoare, fara sa mancati shaorma inainte sau sa mirositi a bere, cu o atitudine civilizata si charisma, sa vedeti cum se schimba ecuatia, in felul asta veti da si de fete dragute. Nu zic ca nu sunt si hahalele puse pe fast-fuck, indiferent ce ati face n-ar iesi bine, dar acelea vor fi incadrate la "de evitat".

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu stiu ce meciuri au colegii intre ei si nici nu ma intereseaza, dar Denisa bruneta care poza cu ciortanul langa ea, la umbra de codru des, NU este Eliza la care am fost eu pe Calea Calarasilor. Singura asemanare intre cele doua ar fi, ca ambele sunt brunete.

Exact asta am spus și eu. Dar omu o ține pe a lui. Am fost , am văzut fata, am împărtășit informația. El mă contrazice de la mii km depărtare.... Nu am meci cu nimeni, așa cum nu ar trebui să fie în general aici, ideea forumului e de comunitate care împărtășește informații...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Or what? You gonna kill me? You make me laugh.

Seeing how you defended clara in her topic you must be her peste. Or something lije that.

But sure. Let me take an 8hour flight to go meet at their location.

The fact you say "their" and not "her" location also says enough.

Idiot.

Paranoid. Take your meds.

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Nu stiu ce meciuri au colegii intre ei si nici nu ma intereseaza, dar Denisa bruneta care poza cu ciortanul langa ea, la umbra de codru des, NU este Eliza la care am fost eu pe Calea Calarasilor. Singura asemanare intre cele doua ar fi, ca ambele sunt brunete.

E un papagal pe care l-a muls o panarama mai acum ceva timp, plangea pe aici pe topicul ei si futut in cur si cu banii luati

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tovarăși !! Doar ce am.fost la Eliza!!! E prea târziu acum să detaliez într-o recenzie evenimentele, o voi face mâine, promit. Până atunci, voi spune concluzia: E bună, e Ok, mie mi-a plăcut, dacă ești fan fete cu forme, e foarte posibil să îți placă și ție. Prețul de 150 lei pe finalizare mi se pare corect. Eu o recomand, și cu siguranță voi reveni la ea. Fiind o tipă înaltă și cu forme, este exact pe gustul meu. Pozele sunt reale, și e drăguță la față.

Momentan, vă doresc Noapte bună !

Sănătate tuturor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...