Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Am fost din nou si eu zilele trecute pe la diana,nu intru in mari detalii dar punctez esentialul:intalnirea a fost super reusita pt ca de asta am si revenit la ea: eu m.am programat prin sms cu specificatia ca poate sa imi raspunda oricand programarea a fost respectata chiar la minut de catre diana la fel si timpul, nu m.am simiti deloc grabit sau alte chestii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am fost din nou si eu zilele trecute pe la diana,nu intru in mari detalii dar punctez esentialul:intalnirea a fost super reusita pt ca de asta am si revenit la ea: eu m.am programat prin sms cu specificatia ca poate sa imi raspunda oricand programarea a fost respectata chiar la minut de catre diana la fel si timpul, nu m.am simiti deloc grabit sau alte chestii.

Mulțumesc pentru vizita .
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Sun, las mesaj si tot nu raspunzi, mentionez ca te-am contactat in timpul programului tau...

Spune te rog ultimele 3 cifre din Nr . La un singur Nr nu am răspuns astăzi la mesaj!!! Tu ești norocosul ? Oare ? ... și dacă te sti “ norocosul “ atunci ar trebui sa sti motivul Pt care nu mai răspund . Te rog lasă aici o captura ecran cu ceea ce spuneai tu ca sa pot identifica mesajul ... in loc sa îmi tot bagi de vina cu lucrul acesta .
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Spune te rog ultimele 3 cifre din Nr .. .

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.

 

Uite exemplu asta.

 

https://nimfomane.com/forum/user/154917-zoomz0r/

Cu postarea asta de pe topicul tău.

 

Sun, las mesaj si tot nu raspunzi, mentionez ca te-am contactat in timpul programului tau...

 

Un exemplu de parazit, cu profil complet.

La cât de frustrat e, și a adus aminte ca are un cont pe nimfomane de 4 ani, si are 2 postări cu el.

Sa gândit el deșteptul ca nu ai răspuns la telefon.... a făcut a 3 a postare la tine pe topic reproșându-ți ca nu ai răspuns. Mai intra la anu la alta fata si tot asa. Recenzie sigur nu face.

 

Pe viitor încearcă sa nu mai răspunzi la asemenea provocări, răspunzi când poți. In general frustrații scriu aici asemenea lucruri.

 

Mai ai in pagina asta un exemplu, deși e galben, nu are o recenzie regulamentara.

 

P. S Nici mie nu mi-ai răspuns in trecut la 2 mesaje, vezi undeva scris, in afara de acum. Probabil am renunțat.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.

 

Uite exemplu asta.

 

https://nimfomane.com/forum/user/154917-zoomz0r/

Cu postarea asta de pe topicul tău.

 

 

 

Un exemplu de parazit, cu profil complet.

La cât de frustrat e, și a adus aminte ca are un cont pe nimfomane de 4 ani, si are 2 postări cu el.

Sa gândit el deșteptul ca nu ai răspuns la telefon.... a făcut a 3 a postare la tine pe topic reproșându-ți ca nu ai răspuns. Mai intra la anu la alta fata si tot asa. Recenzie sigur nu face.

 

Pe viitor încearcă sa nu mai răspunzi la asemenea provocări, răspunzi când poți. In general frustrații scriu aici asemenea lucruri.

 

Mai ai in pagina asta un exemplu, deși e galben, nu are o recenzie regulamentara.

 

P. S Nici mie nu mi-ai răspuns in trecut la 2 mesaje, vezi undeva scris, in afara de acum. Probabil am renunțat.

Îți mulțumesc din suflet. Și cum ti-am mai zis ... sper sa reusim sa ne cunoaștem . O duminica frumoasa îți doresc
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...