Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Saptamana aceasta am vizitat-o pe Diana.

 Locatie :9.9 magheru, apartment curat

Aspect: 8, Arata bine, vazand pozele,  totusi  ma asteptam sa arate si mai bine in realitate, acum nu mai e blonda, cred ca ii statea mai bine blonda.

Igiena: 9.9,  curata, parfumata, epilata.

ON: 9.9 Fata asta, face un oral dementzial, E absolut top 3 la mine., Adanc, umed, tot ce se poate la un oral.

NP: 8,Trebuie sa recunosc ca nu am rezistat mult, dupa oralul divin primit inainte, dupa 2 pozitii de np, finalizare cim.

Gfe: 8, e o persoana placuta

Pret: 200 ron, destul de ridicat

De revenit: poate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat și eu joi seara pe DIA, locația menționată mai sus. După mine nu am ce să-i reproșez fetei, deși de obicei sunt destul de exigent. Cadoul 200 lei, aici e puțin ridicat,dar asta e...calitatea costă. De la Finu...pt Diana, 10 pe linie, începând de la locație până la aspect și servicii. Ramai așa ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat și eu joi seara pe DIA, locația menționată mai sus. După mine nu am ce să-i reproșez fetei, deși de obicei sunt destul de exigent. Cadoul 200 lei, aici e puțin ridicat,dar asta e...calitatea costă. De la Finu...pt Diana, 10 pe linie, începând de la locație până la aspect și servicii. Ramai așa ;)

Nu e mult pt ce da e chiar corect , raportat la piata  e numa bine de ambele parti,

Pentru el e mult 200

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Prefera SMS. De foarte mult timp tot incearca sa explice, ca nu poate raspunde tot timpul la telefon, mai ales cu client in casa, si prefera programarile prin SMS.

Mulțumesc
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...