Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Pe la Oradea cand mai ajungi? :)

Sincer abia aștept sa ma întorc . Îmi e dor de orădeni . Mai am câteva examene apoi când știu ceva sigur voi anunța
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Voi pune eventual când voi ajunge la Oradea . Nu are cine mi le face din păcate și unde .... sunt in timpul liber ....

pe 02.07 sunt la voi

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună Diana. Aș vrea să vin la tine vinerea următoare la ora 13. Mă poți trece în agenduța de programări sau programările se fac doar în cursul zilei respective? Favoriții au întâietate? Mulțumesc!🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:<Oriunde>
  • Oras:<Oriunde>

Diana e mortala si colega e fatala:))Avem din ce alege nu gluma.Se ajunge greu,programari facute inainte sa ajunga in oras,recenzii nu prea sunt :p.Merita Diana atat ca atitudine cat si ca servicii.Mergeti ca nu sta mult,pana sambata.Seara buna va doresc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Diana e mortala si colega e fatala:))Avem din ce alege nu gluma.Se ajunge greu,programari facute inainte sa ajunga in oras,recenzii nu prea sunt :p.Merita Diana atat ca atitudine cat si ca servicii.Mergeti ca nu sta mult,pana sambata.Seara buna va doresc

Mulțumesc dragul meu
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Diana e mortala si colega e fatala:))Avem din ce alege nu gluma.Se ajunge greu,programari facute inainte sa ajunga in oras,recenzii nu prea sunt :P.Merita Diana atat ca atitudine cat si ca servicii.Mergeti ca nu sta mult,pana sambata.Seara buna va doresc

 

 

Da Lyn, ai dreptate -- una ii mortala, cealalta fatala :)

 

 

2 brunete dragute, superbe de numa' numa' . [Am facut cunostinta si cu Andreea, care este tot atat de frumoasa ca si Dia]. 

 

 

Fumat tigara pe balcon cu Dia [apartament super - ii sus  si ii asha pozitionat ca nu ne vede nimeni ]

 

Dupa aia facut cunostinta si cu Andreea, care este si ea o fata super frumoasa si draguta.

 

Actiunea cu Dia - n-are rost sa va povestesc, chiar ca "te vrajeste"  cum a mai spus si o colega de a ei. (cred ca Anemona - top Cluj - dupa cate am citit pe aici)

 

 

Recenzie  n-are rost sa scriu, note n-are rost sa dau. ::)

 

 

Domnilor finuti, spor la fetele astea dragute

Link spre comentariu

  • Oras:<Oriunde>
  • Oras:<Oriunde>

Sunt la facultate pe Magheru - sa vedeti ce coada e la blocul Dianei :) fac progranare de pe acum pe maine la orele 13-14 :)))

La fete se dau restantele :)).Sunt profesoare amandoua,una de romana una de istorie

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...