Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Mi s-a spart ecranul la telefon

Așa și ? Te rog orientează-te aici nu e centru reparații Gsm și nici sunt autorizată Pt mentenanța . O seara faina omule
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Decat???  Ai studiat in teleorman?

 

 

Abea? Tu unde ai facut scoala? Coleg cu diiiana?

 

Hai cu atacurile... fazan etc...

Scuzele mele

Nu am formulat corect .

Nu se poate face programarea pe nici o aplicație decât prin mesaj text ( standard ) .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Decat???  Ai studiat in teleorman?

 

 

Abea? Tu unde ai facut scoala? Coleg cu diiiana?

 

Hai cu atacurile... fazan etc...

Hai cu atacurile ?

 

Cine atacă mult și prost dar fără rost ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Fara rost? Sorry, nu am reusit sa ma abtin dupa "decat" si "abea".

Da, fără rost. Probabil cunoști activitatea acestui forum, menit să ne ajutăm reciproc între noi prin scrierea recenziilor, avertizărilor, samd. Stimate domn, dă dorești să aduci contribuție acestui forum, ai putea să te pui la împărtășirea experiențelor.

Paranteză , folosirea semnelor diacritice indică o diferență de pronunție, închid paranteza.

 

Deci stimate domn, acum că am argumentat cum nici matale nu ești perfect dar vezi în celălalt imperfectul, doresc să închidem acest subiect fără sens și să nu mai poluăm topicul fetei cu palavre.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Da, fără rost. Probabil cunoști activitatea acestui forum, menit să ne ajutăm reciproc între noi prin scrierea recenziilor, avertizărilor, samd. Stimate domn, dă dorești să aduci contribuție acestui forum, ai putea să te pui la împărtășirea experiențelor.

Paranteză , folosirea semnelor diacritice indică o diferență de pronunție, închid paranteza.

 

Deci stimate domn, acum că am argumentat cum nici matale nu ești perfect dar vezi în celălalt imperfectul, doresc să închidem acest subiect fără sens și să nu mai poluăm topicul fetei cu palav

Am incercat sa ma abtin sa iti raspund, n-am reusit, m-a oprit incoeerenta postarii tale. Dar totusi "decat abea" mai bine ma opresc aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...