Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Vizitator orpheus
Reputație: 0

Heloo !Eu și Diana am revenit la voi . Locația va fi aceeași va așteptăm cu mare drag

Bine ați revenit fetelor,mereu sunteți așteptate cu brațele deschise.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Cate kg ai slabit ?

ca te vad mai usurica :-)

Am zile și zile ... in urma cu 3 săptămâni eram mai ușurică ... acum mi-au mai revenit un picuț ... oricum cred ca sunt mai ușurică de când nu mai văzut tu . Oscilez între 54-60 kg . Oricum skinny nu am sa fiu niciodată :))))) . Te pup Tomson scumpu meu .
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

 

 

 

 

 

Na nii, ce frumoasa ii Domnitza asta :)

 

Nu e genul skinny (ca sa-i simti oasele - mie personal nici nu imi place , ea este mai degraba genul "musculoasa" , "ai ce prinde pe ea" [dar fara a fi grasa - deci cine zice ca Dia e grasa, ori nu vede bine, ori nu stiu ....]

 

 Shi Dia tine-o tot asa !!"Oricum skinny nu am sa fiu niciodată :))))) " - e forte bine.

 

 

(probabil) ultima mea postare despre ele (Dia si Andreea) , ca deja incep sa devin plictisitor, shi asta nu as vrea.

 

Mai multi baieti intreaba cateodata  pe forum "fete cu GFE ridicat" shi cu "circuit inchis = frumoase, dragutze etc.  + GFE"

 

 

Ei, acuma aici sunt fetele astea despre care intrebati !!

post-150017-0-75175700-1564651257_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am zile și zile ... in urma cu 3 săptămâni eram mai ușurică ... acum mi-au mai revenit un picuț ... oricum cred ca sunt mai ușurică de când nu mai văzut tu . Oscilez între 54-60 kg . Oricum skinny nu am sa fiu niciodată :))))) . Te pup Tomson scumpu meu .

Acum esti mai degraba genul fit( ness) . Sii ca mie im placi oricum. Slim nu e genul tau ai alta constitutie mai conturata.

Si eu te pup si te astept in septembrie la inceput sper ca dupa aia am multe treburi si chiar plecari.

Nu sta departe de cei ce te inacarca pozitiv ca de aceea slabesti , ca nu mai vii pe la la Timi , te inzdravenim noi :-)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am revizitat-o pe frumoasa Diana🔥â¤ï¸

Totul perfect, nu mai dau detalii pentru că oricum o iau acasă😛

 

Te pup Diana, xoxo

ÃŽți mulțumesc pentru aceasta ora frumoasa . Te pup și aștept sa te revăd când ma întorc

Link spre comentariu

am reusit sa o prind pe Diana disponibila saptamina trecuta...din pacate pentru ea ...am chinuit-o un pic fiind dupa un numar cu colega Andreea, asa ca a avut de muncit nu gluma. Totul s-a rezumat doar la oral...dar ce sa zic ??? a fost bestial, are un stil aparte , nu am mai intilnit asa ceva...nota 10 pe linie

PS... ii dau 10 plus pentru ca a transpirat de la cat a muncit :baby2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...