Jump to content

Diana 0743978240

Recommended Posts

Am fost din nou si eu zilele trecute pe la diana,nu intru in mari detalii dar punctez esentialul:intalnirea a fost super reusita pt ca de asta am si revenit la ea: eu m.am programat prin sms cu specificatia ca poate sa imi raspunda oricand programarea a fost respectata chiar la minut de catre diana la fel si timpul, nu m.am simiti deloc grabit sau alte chestii.

• Like 1
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

salutare...   ... cum nu am prins ceva nou si de calitate superioara de mult, am zis ca musai dupa lucru sa ajung la aceasta domnita, sunat, raspuns (din a doua incercare), foarte amabila si draguta i

Dorinta amadorura s-a implinit in aceasta dimineata. Inarmat cu cafeluța pe care i-am promis-o de mult timp plus o mica atentie, la ora stabilita eram la usa Dianei.  Cand s-a deschis usa am zarit o f

2 poze cu Diana :)  

Posted Images

Am fost din nou si eu zilele trecute pe la diana,nu intru in mari detalii dar punctez esentialul:intalnirea a fost super reusita pt ca de asta am si revenit la ea: eu m.am programat prin sms cu specificatia ca poate sa imi raspunda oricand programarea a fost respectata chiar la minut de catre diana la fel si timpul, nu m.am simiti deloc grabit sau alte chestii.

Mulțumesc pentru vizita .

Sun, las mesaj si tot nu raspunzi, mentionez ca te-am contactat in timpul programului tau...

Spune te rog ultimele 3 cifre din Nr . La un singur Nr nu am răspuns astăzi la mesaj!!! Tu ești norocosul ? Oare ? ... și dacă te sti “ norocosul “ atunci ar trebui sa sti motivul Pt care nu mai răspund . Te rog lasă aici o captura ecran cu ceea ce spuneai tu ca sa pot identifica mesajul ... in loc sa îmi tot bagi de vina cu lucrul acesta .
Guest vasileblej

Spune te rog ultimele 3 cifre din Nr .. .

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.

Uite exemplu asta.

https://nimfomane.com/forum/user/154917-zoomz0r/

Cu postarea asta de pe topicul tău.

Sun, las mesaj si tot nu raspunzi, mentionez ca te-am contactat in timpul programului tau...

Un exemplu de parazit, cu profil complet.

La cât de frustrat e, și a adus aminte ca are un cont pe nimfomane de 4 ani, si are 2 postări cu el.

Sa gândit el deșteptul ca nu ai răspuns la telefon.... a făcut a 3 a postare la tine pe topic reproșându-ți ca nu ai răspuns. Mai intra la anu la alta fata si tot asa. Recenzie sigur nu face.

Pe viitor încearcă sa nu mai răspunzi la asemenea provocări, răspunzi când poți. In general frustrații scriu aici asemenea lucruri.

Mai ai in pagina asta un exemplu, deși e galben, nu are o recenzie regulamentara.

P. S Nici mie nu mi-ai răspuns in trecut la 2 mesaje, vezi undeva scris, in afara de acum. Probabil am renunțat.

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.

Uite exemplu asta.

https://nimfomane.com/forum/user/154917-zoomz0r/

Cu postarea asta de pe topicul tău.

Un exemplu de parazit, cu profil complet.

La cât de frustrat e, și a adus aminte ca are un cont pe nimfomane de 4 ani, si are 2 postări cu el.

Sa gândit el deșteptul ca nu ai răspuns la telefon.... a făcut a 3 a postare la tine pe topic reproșându-ți ca nu ai răspuns. Mai intra la anu la alta fata si tot asa. Recenzie sigur nu face.

Pe viitor încearcă sa nu mai răspunzi la asemenea provocări, răspunzi când poți. In general frustrații scriu aici asemenea lucruri.

Mai ai in pagina asta un exemplu, deși e galben, nu are o recenzie regulamentara.

P. S Nici mie nu mi-ai răspuns in trecut la 2 mesaje, vezi undeva scris, in afara de acum. Probabil am renunțat.

Îți mulțumesc din suflet. Și cum ti-am mai zis ... sper sa reusim sa ne cunoaștem . O duminica frumoasa îți doresc
  • 2 weeks later...