Jump to content

Diana 0743978240

Recommended Posts

• Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

salutare...   ... cum nu am prins ceva nou si de calitate superioara de mult, am zis ca musai dupa lucru sa ajung la aceasta domnita, sunat, raspuns (din a doua incercare), foarte amabila si draguta i

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.   Uite exemplu asta.   https://nimfomane.com

Stați o clipă să vă spun Gândurile să-mi adun Si vă zic într-o clipită, Fata nu-i o pasărică !!!   De Diana vă vorbesc, Și nu vreau s-o ponegresc, Vă spun doar , e fata bună Vreau s-ajung la ea de-o l

Posted Images

Saptamana aceasta am vizitat-o pe Diana.

Aspect: 8, Arata bine, vazand pozele,  totusi  ma asteptam sa arate si mai bine in realitate, acum nu mai e blonda, cred ca ii statea mai bine blonda.

Igiena: 9.9,  curata, parfumata, epilata.

ON: 9.9 Fata asta, face un oral dementzial, E absolut top 3 la mine., Adanc, umed, tot ce se poate la un oral.

NP: 8,Trebuie sa recunosc ca nu am rezistat mult, dupa oralul divin primit inainte, dupa 2 pozitii de np, finalizare cim.

Gfe: 8, e o persoana placuta

Pret: 200 ron, destul de ridicat

De revenit: poate

• Like 2

Vizitat și eu joi seara pe DIA, locația menționată mai sus. După mine nu am ce să-i reproșez fetei, deși de obicei sunt destul de exigent. Cadoul 200 lei, aici e puțin ridicat,dar asta e...calitatea costă. De la Finu...pt Diana, 10 pe linie, începând de la locație până la aspect și servicii. Ramai așa ;)

• Like 3

Vizitat și eu joi seara pe DIA, locația menționată mai sus. După mine nu am ce să-i reproșez fetei, deși de obicei sunt destul de exigent. Cadoul 200 lei, aici e puțin ridicat,dar asta e...calitatea costă. De la Finu...pt Diana, 10 pe linie, începând de la locație până la aspect și servicii. Ramai așa ;)

Nu e mult pt ce da e chiar corect , raportat la piata  e numa bine de ambele parti,

Pentru el e mult 200

• Like 2
  • 3 weeks later...