Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Atunci vrei sa ne spui ca nu esti la Oradea??

Și eu am auzit că o sa vina in 3 octombrie,dar nu înțeleg secretomania asta din partea ei,adică de ce minte.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Și eu am auzit că o sa vina in 3 octombrie,dar nu înțeleg secretomania asta din partea ei,adică de ce minte.

Am anunțat neoficial ca pe 2 am sa revin. Au apărut între timp niște lucruri care m-au împiedicat sa îmi pot desfășura activitatea. Am considerat ca e de datoria mea sa anunț când sunt disponibilă nu sa fiu acuzata ca mint... . Din moment ce am spus ca anunț aici când sunt disponibilă și astăzi telefonul încă a fost închis... . Dacă nu anunț oficial venirea, dacă nu sunt făcute programări pe vineri și sâmbătă pe care sa le onorez ... nu știu unde este greșeală . Eu nu înțeleg acuzația respectiva, dar îmi cer scuze anticipat. :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Și eu am auzit că o sa vina in 3 octombrie,dar nu înțeleg secretomania asta din partea ei,adică de ce minte.

 

 

Draga Diiana nu te acuza nimeni noi am vrut sa stim cand ne putem bucura de prezanta ta

 

Ba o acuza vad eu "desteptul" ala si o face mincinoasa. 

Deocamdata nu e vreo contributie din partea lui pe forum, doar pune intrebari de copil si scrie prostii.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Deci tot era ceva adevar ce am spus. 🤔🤔🤔

Nu am nimic cu tine dar sincer nu văd normal ceea ce faci. Dacă vreau sa anunț o fac. Nu îmi plac întrebările acestea ... sunt sau nu sunt in Oradea... am dreptul sa decid unde sa îmi petrec timpul liber, chiar sa stam la mese alăturate daca eu spun ca nu sunt disponibilă nu sunt. Haide sa facem diferența te rog între cele doua vieți. Mulțumesc Pt înțelegere . O seara faina.
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Bine punctat Diana. Sunt două vieți diferite. Discreția trebuie sa fie supremă in acest domeniu. Și bunul simț.....

Mulțumesc. Salutari domnule și 🤗 ! 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:-
  • Oras:-

Numi dau seama ce atata drama pentru o singura intrebare!!!

 

 

Apărătorii universului au apărut.

Ne aparam, atat cat putem, de prosti. Nu totdeauna functioneaza, probabil ca nici acum, dar macar am incercat.

 

Voi doi imi aduceti aminte de filmul ala Dumb and Dumber cu Carrey si Daniels.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...