Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

fraierke nu știi când vine Diana că tu știi totul

Doar ea știe când si unde alege să meargă. După părerea mea e printre puținele fete pe care le-am întâlnit si despre care pot spune mai pe românește că e pe pizda ei. E o fată care se respectă si știe să dea exemplu de respect multora.

Sper să nu-mi înțelegi greșit răspunsul colegu.

Zi faină!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Doar ea știe când si unde alege să meargă. După părerea mea e printre puținele fete pe care le-am întâlnit si despre care pot spune mai pe românește că e pe pizda ei. E o fată care se respectă si știe să dea exemplu de respect multora.

Sper să nu-mi înțelegi greșit răspunsul colegu.

Zi faină!

Data trecuta a știut când vine în Oradea,poate a vorbit cu ea.
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Data trecuta a știut când vine în Oradea,poate a vorbit cu ea.

Păi de ce nu o întrebi tu pe fată sau pe el în privat?

E aiurea să întrebi aici pe public un coleg când puteai să te adresezi direct ei.

Adevărul este că si mie mi-e dor de o revedere cu minunea asta dar.. Speranța moare ultima!

Baftă!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Mie nu-mi mai spui soare? 😔

 

Și așa de mult te-am așteptat! Nu doar eu, ci majoritatea din Oradea te pomenim ca pe un model cu care dorim să semene fetele care ne vizitează. Ai grijă, acum ești un fel de etalon, iar noi avem de recuperat multe. Numai atunci am realizat cu adevărat cât ești de valoroasă, când nu ai mai fost aici. Deci nu fii supărată, dacă te vom căuta mai des!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Mie nu-mi mai spui soare? 😔

 

Și așa de mult te-am așteptat! Nu doar eu, ci majoritatea din Oradea te pomenim ca pe un model cu care dorim să semene fetele care ne vizitează. Ai grijă, acum ești un fel de etalon, iar noi avem de recuperat multe. Numai atunci am realizat cu adevărat cât ești de valoroasă, când nu ai mai fost aici. Deci nu fii supărată, dacă te vom căuta mai des!

Ma Cunoști ... spun ce simt și când simt... in rest ma rezum la alte limbaje. Cu fiecare dintre voi am “ altfel de legătura†si un cuvânt nu poate defini acest lucru. Dacă tot m-ai așteptat așa mult te poftesc la o cafeluța când ne sincronizăm. Cât despre cele afirmate mai sus... ca am reușit eu sa fiu pe placul tău nu înseamnă ca celelalte domnișoare sunt mai prejos. Fiecare femeie are ceva special in ochii privitorului potrivit. Ursuleț sa nu uiți de invitație. Te sărut și te îmbrățișez tare tare
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...