Jump to content

Diana 0743978240

Recommended Posts

• Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Stați o clipă să vă spun Gândurile să-mi adun Si vă zic într-o clipită, Fata nu-i o pasărică !!!   De Diana vă vorbesc, Și nu vreau s-o ponegresc, Vă spun doar , e fata bună Vreau s-ajung la ea de-o l

Nu știu ce bagi in seama Diana tot ce se zice pe aici, au văzut astia ca nu te pot găsi si iți reproșează pe topice, sa făcut asta pe toate topicele tale.   Uite exemplu asta.   https://nimfomane.com

salutare...   ... cum nu am prins ceva nou si de calitate superioara de mult, am zis ca musai dupa lucru sa ajung la aceasta domnita, sunat, raspuns (din a doua incercare), foarte amabila si draguta i

Posted Images

• 2 weeks later...
La 21.01.2021 la 17:52, nickname90 a spus:

Buna Diiiana😘Orae mai ajungi pe la noi in ianuarie? Multumesc anticipat pt rapsuns 😉😘 

In Ianuarie nu... nici Februarie ... posibil la sf lunii feb sau Martie ....o mică pauză dar nu definitivă. 

• Like 1
  • Inimioara 1
3 hours ago, diiiana said:

In Ianuarie nu... nici Februarie ... posibil la sf lunii feb sau Martie ....o mică pauză dar nu definitivă. 

Multumesc pt rapsuns😉😘 te astept😍

• Like 1
  • 3 weeks later...
La 31.01.2021 la 11:05, diiiana a spus:

”Când de dor se lasă noaptea
Şi cânt melodii de dor,
Este pentru că de-al tău dor
Mi-am făcut altar să mor.

Când de dor îmi trece dorul
Şi se aşterne iarăşi dor,
Nu mi-e dor decât de tine
Şi-am ajuns să te ador!

Te aștept nerăbdător!

Panda :inlovee

• Like 7
  • Inimioara 1
Acum 13 minute, nickname90 a spus:

De ce esti asa rea cu noi 🥺

pt ca nu`i pe poze - ai increde in fratele tau cand iti spune ca trebuie vizitata si ea si Andreea ! :)

• Like 1
  • Mersi 1
30 minutes ago, balkan said:

pt ca nu`i pe poze - ai increde in fratele tau cand iti spune ca trebuie vizitata si ea si Andreea ! :)

Stiu frate😉 de foarte mult timp vreau sa o intilnesc pe diiiana😍🥰 in special, dar si pe Andreea😍🤩

• Inimioara 1