Sari la conținut

Diana 0743978240


Postări Recomandate

Vizitator VIP-DON
Reputație: 0

Am vizitato de câteva ori pe prințesa Diana chiar și pe colega Andreea, până cum câteva zile era de nota 10 la ce este pe piata la noi , după experiența de acum câteva zile va trece la 9.5 .

Cum am zis in prima mea postare de pe contul asta , că pe celălalt nu am mai intrat demult , și am uitat parola ,recenziile vor fi extrem de scurte, am trecut de aceea tinerețe in care va țineam la curent cu recenzii detailate .

Te pup Diana și să rămâi tot așa , promit că voi mai veni și la tine !! 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost ,am văzut , ce pot să spun doar că e ceva de vis , ce rost ar mai avea  notele mele ,ar fi de prisos având în vedere recenziile celorlalți.  Am fost puțin dezamăgit din cauză că a fost scurt(din cauza mea 😁) și nu am putut să mă înfruct mai mult din dulceața ei, mă refer și la o a doua parte. Sper că a doua vizită să cuprindă și un al doilea capitol pe lângă introducere ,un singur punct culminant care e scurt de obicei 😅 și încheiere,așa că te rog să iei în considerare doleanța mea. Îți mulțumesc pentru tot , ești o dulce Diana 🤭

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0

Proaspăt ieșit de la princess Diana ♥️ azi ma dat pe spate cu un oral de vis . Note per total 11+ .! 

Dtd aprox 40 min

Cadou 250 

Te sărut dulce prințesa , ne revedem peste 2 săptămâni !!! 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0
Acum 22 ore, diiiana a spus:

Mda 🔛

Buna Diiiana as dori sa vin sa te vizitez dar din lipsa de poze nu stiu ce sa fac.

Am rasfoit mai in detaliu, si ca recenzii esti foarte ok, esti ce trebuie zic eu.

Daca se poate cateva poze cu tine si lista de pret , servicii daca esti amabila.

Te pup.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
14 minutes ago, Mihai390 said:

Buna Diiiana as dori sa vin sa te vizitez dar din lipsa de poze nu stiu ce sa fac.

Am rasfoit mai in detaliu, si ca recenzii esti foarte ok, esti ce trebuie zic eu.

Daca se poate cateva poze cu tine si lista de pret , servicii daca esti amabila.

Te pup.

Nu cred ca va atasa poze! dar credema cand zic ca nu vei fi dezamagit cu siguranta daca iti plac fetele frumoase si naturale😉! Raportul calitate-pret e net superioara la ora actuala! Nu detaliez dc aici trebuie sa ai incredere in noi😝! Viziteaz-o si contrazice-ma daca nu am avut dreptate🤭😅!

Bafta si spor😉!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0
Acum 43 minute, nickname90 a spus:

Nu cred ca va atasa poze! dar credema cand zic ca nu vei fi dezamagit cu siguranta daca iti plac fetele frumoase si naturale😉! Raportul calitate-pret e net superioara la ora actuala! Nu detaliez dc aici trebuie sa ai incredere in noi😝! Viziteaz-o si contrazice-ma daca nu am avut dreptate🤭😅!

Bafta si spor😉!

 

Multumesc pentru sfat si recomandare.

Intotdeauna am avut incredere in voi.Sunt demult pe forum dar am avut alt cont la care nu mai am acces din pacate.

Totdeauna am mers pe mana sogorilor de pe forum.Incerc si eu sa ajut cat pot de mult dar timpul nu permite acest lucru.

Deci Diiiana te voi vizita.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Just now, Mihai390 said:

Multumesc pentru sfat si recomandare.

Intotdeauna am avut incredere in voi.Sunt demult pe forum dar am avut alt cont la care nu mai am acces din pacate.

Totdeauna am mers pe mana sogorilor de pe forum.Incerc si eu sa ajut cat pot de mult dar timpul nu permite acest lucru.

Deci Diiiana te voi vizita.

Fiecare cat putem😊

Sunt sigur ca nu vei regreta😉, distractie placuta!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

După aproape 3 ani de la prima încercare nereușită de a o întâlni pe Diiiana, pe motiv de avion pierdut Dortmund- Cluj (Stau Autobahn, pt cunoscători), astrele s au aliniat în sfârșit în ziua de astăzi, 3 iunie 2022. Fata e de o frumusețe răvășitoare, de o politețe nobiliară, de o grație felină și de un entuziasm debordant în relația cu cei care îi trec pragul. Cred că depășește măsura așteptărilor oricui. Cu ocazia vizitei de azi mi-am amintit de obiceiul de mai demult de a mă îndrăgosti de asemenea frumuseți. Diiiana e visul oricui caută pasiunea pe care nu o (mai) are acasă. Simt destul de rar nevoia de a face complimente, dar, dacă a fost cazul, n am făcut rabat. Dragi, urmăritori ai topicului, sper să fiu în asentimentul vostru spunând: "Diiiana, te iubim!"🥰

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0
Acum 15 ore, diiiana a spus:

🧚‍♀️

Welcome back și ce să mai zic , n-am ce ! Proaspăt ieșit ,Ai reușit o performanță istorică !♥️♥️ Cuvintele nu-și mai au rostul ! Te sărut mamasita ♥️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
Acum 5 ore, VIP-DON a spus:

Welcome back și ce să mai zic , n-am ce ! Proaspăt ieșit ,Ai reușit o performanță istorică !♥️♥️ Cuvintele nu-și mai au rostul ! Te sărut mamasita ♥️

Te sărut dulce 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
La 22.06.2022 la 11:18, Leonidas13 a spus:

Salut.vizitat ieri pe Diiiana totul a decurs bine 😍ce sa sa intamplat ramane intre noi😘te sarut sa ai grija de tine!!!

Pupici 😘

Link spre comentariu

  • Oras:Tg mures
  • Oras:Tg mures
Acum 3 ore, Leonidas13 a spus:

Te sarut si eu 😘si vreau sati multumesc intalnirea de ieri🤗🤗🤗sper ca si tu teai simtit biene dupa cum am observat( sti tu ce zic😍)

Team pus pe ganduri oare cine a fi si âsta??

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...