Sari la conținut

Anunt retragere moderator


Postări Recomandate

  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

Stimate Doamne, Domnisoare (care sunteti, ca limbajul nu indica acest lucru) si Domni,

 

S-a luat decizia ca moderatorul Ciocan sa fie ajutat sa se retraga.

 

Eu, personal, am revenit pe forum pentru a-i multumi pentru prodigioasa activitate si a-i ura sa faca lucruri mai bune si mai utile decat moderarea acestui forum.

 

Stima!

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Bine ai revenit frate gramadar. Eu unul inca refuz sa cred povestea asta. Daca cel mai integru moderator este impins sa faca asta ma intreb care mai este scopul forumului sau mai bine zis dedesubturile lui.

Link spre comentariu
  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

Maestre pisicuts, Maria (a nu se confunda cu numele) Voastra Rozalie, multumesc pentru urare dar sa refuzati o invitatie la bere gratuita nu a fost o dovada de sange in instalatie. Prin urmare, cu adanc respect si cea mai inalta consideratie, de cate ori voi trece prin fata blocului in care locuiti, de la munca spre casa, voi scoate mana pe geam pentru a va saluta. :inlovee

Cu stima,

 

Troll-ul de serviciu

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

S-a luat decizia ca moderatorul Ciocan sa fie ajutat sa se retraga.

Asta e cea mai hidoasa gluma pe 2013.............in rest,toata stima :bow

Link spre comentariu

eu nu inteleg care e scopul deschiderii acestui topic...

 

in profilul Ciocanului exista o adresa de mail. ea poate fi folosita pentru adresarea multumirilor.
 

daca se pregateste o mazilire a Ciocanului, aceeasi adresa poate fi folosita pentru a fi pus in tema.
 

daca Ciocanul este deja in tema cu evenimentele, din cate l-am vazut aici, eu cred ca ar prefera sa "se retraga" cu demnitate fara cancanul, osanalele sau compasiunea aduse de diversi pe un astfel de topic.

 

daca mesajul topicului este altul decat cel exprimat direct sau daca exista orice alta ipoteza care sa justifice existenta topicului astuia, io chiar as fi curios sa aflu.

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

eu nu inteleg care e scopul deschiderii acestui topic...

 

 

daca mesajul topicului este altul decat cel exprimat direct sau daca exista orice alta ipoteza care sa justifice existenta topicului astuia, io chiar as fi curios sa aflu.

frate moxul....acest topic e cu bataie lunga............aici se bate `saua ca sa priceapa iapa`...................

Link spre comentariu

Da-o-n S de iapa ca ati umplut-o de sange cat o tot bateti cu atatea insinuari si abureli. eu mereu cand am avut ceva de spus am spus-o si mi-am asumat-o, asa cum au facut-o si cei de curand banati. spneti frate daca aveti ceva de spus, lasati seile si iepele

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Da-o-n S de iapa ca ati umplut-o de sange cat o tot bateti cu atatea insinuari si abureli. eu mereu cand am avut ceva de spus am spus-o si mi-am asumat-o, asa cum au facut-o si cei de curand banati. spneti frate daca aveti ceva de spus, lasati seile si iepele

Exact fix asta zic si eu..............si spune bre pe romaneste...da-o-n sange de iapa....ca asa e,ai perfecta dreptate :bow

 

 

pt altii e mai usor sa vorbeasca `sagetile` pt ei...................doar asa le poate ramane cazierul curat....asta daca intelegi ce vreau a spune?!?

Link spre comentariu

                             Anunt foarte important!!!!

 

    Echipa de moderatori a site-ului va informeaza ca toate zvonurile cu privire la decizia de fortare a colegului nostru Ciocan de a-si da demisia din functia de moderator sint nefondate si nu au nici o baza reala.

   Pe aceasta cale se baneaza userul Obsedatul IV pentru informatii false.

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

                             Anunt foarte important!!!!

 

    Echipa de moderatori a site-ului va informeaza ca toate zvonurile cu privire la decizia de fortare a colegului nostru Ciocan de a-si da demisia din functia de moderator sint nefondate si nu au nici o baza reala.

   Pe aceasta cale se baneaza userul Obsedatul IV pentru informatii false.

SIMPLU..........STIAM :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

eu nu inteleg care e scopul deschiderii acestui topic...

 

in profilul Ciocanului exista o adresa de mail. ea poate fi folosita pentru adresarea multumirilor.

 

daca se pregateste o mazilire a Ciocanului, aceeasi adresa poate fi folosita pentru a fi pus in tema.

 

daca Ciocanul este deja in tema cu evenimentele, din cate l-am vazut aici, eu cred ca ar prefera sa "se retraga" cu demnitate fara cancanul, osanalele sau compasiunea aduse de diversi pe un astfel de topic.

 

daca mesajul topicului este altul decat cel exprimat direct sau daca exista orice alta ipoteza care sa justifice existenta topicului astuia, io chiar as fi curios sa aflu.

:iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a dat jos militaria din pod, asta este, si asa nu satisfacusem ;) stagiul militar :lol: Uite ca n-am scapat! Adevarul este ca situatia scapase rau de sub control si se impuneau masuri drastice...E un fel de stare de urgenta dar ar trebui sa fie temporara, pana la relaxarea atmosferei, nu-i asa?

Link spre comentariu
Reputație: 185
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Mai nene Obsedatu'...cand voiam sa-ti trag si io niste pupaturi ( pe frunte...nu te gandi la altceva )...iar te-au banat astia ?

Baga-mi-as...trage-mi-as...suge-mi-as ( degetul mare de la mana )...astea-s considerate injuraturi ?

 

:rax2

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113805
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Da-o-n S de iapa ca ati umplut-o de sange cat o tot bateti cu atatea insinuari si abureli. eu mereu cand am avut ceva de spus am spus-o si mi-am asumat-o, asa cum au facut-o si cei de curand banati. spneti frate daca aveti ceva de spus, lasati seile si iepele

 

trolling = ban permanent.

Enjoy

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...