Sari la conținut

Nicole !


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cîți băieți(și amelia)au plătit și a fost bine?

Amelia no recomanda nisidicum pi mindra asta ! Daca ie posibil asa civa...ie mai proasta kear ka tini mah baeatule !

 

Da naiba stiie cum iese un futai intre doi prosti ?! :))))))))))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Adică activează de anul trecut?

adica da ... si a fost neserioasa atunci cand am vrut sa ma duc la ea si nu mi-a mai raspuns la tel (noroc ca statea langa roxana bruneta tha si m-am dus la ea si nu am pierdut timpul degeaba)

avea si topic cu niste poze frumoase insa nu-l mai gasesc pe nicaieri 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

adica da ... si a fost neserioasa atunci cand am vrut sa ma duc la ea si nu mi-a mai raspuns la tel (noroc ca statea langa roxana bruneta tha si m-am dus la ea si nu am pierdut timpul degeaba)

avea si topic cu niste poze frumoase insa nu-l mai gasesc pe nicaieri 

Posibil. Eram la inceput...poate s-a intamplat o greseala sau nu m-am sincronizat bine. Hai sa va spun niste chestii:

 

1. Eu nu mi-am facut cont pe acest forum de dragul de a ma lua la harta cu lumea. 

2. Sunt aici sa imi promovez anuntul si serviciile mele.

3. Daca am gresit cu ceva ...m-am revansat sau mi-am cerut scuze. Nimeni nu s-a nascut invatat...

4. Haterii sa se abtina. - ca zona , ca eu ca nu stiu ce... Va rog sa ma vizitati si dupa sa ma discutati !

 

Va pup , sa aveti grija de voi ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Eu as disparea dar nu sunt aici pentru tine.

Eu am realizat asta de mult :) clar nu esti pt mine si pentru nici un utilizator al acestui site care are capul pe umeri :)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iam scris io un PM lu asta...si am intrebato daca nui aceiasi cari isi zicea Simona...Alis...dila Baba Novac. Ma loat cu atitudini daia di zdreanta !!!

 

Uiti Cenzuratule topingu iei acilea...ca iera la Di Ievitat !!! ;)

 

https://nimfomane.com/forum/topic/126547-alis-noua-la-tine-sau-la-mine-deplasari-constanta-si-imprejurimi/page-7

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu am realizat asta de mult :) clar nu esti pt mine si pentru nici un utilizator al acestui site care are capul pe umeri :)))

Clar pt astia ca tine nu sunt si nu voi fi! Hai fama sa imi fie dor de tine . 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Iam scris io un PM lu asta...si am intrebato daca nui aceiasi cari isi zicea Simona...Alis...dila Baba Novac. Ma loat cu atitudini daia di zdreanta !!!

 

Uiti Cenzuratule topingu iei acilea...ca iera la Di Ievitat !!! ;)

 

https://nimfomane.com/forum/topic/126547-alis-noua-la-tine-sau-la-mine-deplasari-constanta-si-imprejurimi/page-7

 

si promit ca asta e ultimul msj scris pt pers de genul.

 

Nu prea imi place mie sa dau apa la moara dar de data asta o fac. E clara existenta ta aici si efortul depus. Tu esti un grasut obosit ce nu ti-ai gasit nasul. Jignesti si ai un limbaj de mahala fara sa cunosti persoana de cauza. Cu siguranta esti un om slab.  Legatura mea cu topicul respectiv este NULA si nu musamalizez nimic. Faptul ca am ajuns sa ma niste discuti aprinse cu un moderator..., acesta s-a suparat si m-a adaugat acolo. NU stau in loc de nimeni si nu imi pasa de astia care nu prea ma simpatizati. Eu nu sunt gresita fata de nimeni si respect pe fiecare in parte. Sunt o fata serioasa, linistita, curata si cizelata. Ca orice persoana am si partile mele proaste. ( datorita faptului ca sunt incepatoare ...am momente cand 'clachez. ) , dar asta nu inseamna ca am deranjat pe cineva vreodata. Va rog, pe astia putini...care vreti sa ma cunoasteti... va invit sa bem un suc, o cafea, o apa...si dupa sa tragenti singuri concluzi. ! Iar restul...va urez succes in activitatea voastra! Va multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu sunt curios ... la cat de activa e tipa pe forum si cat de promt raspunde la postari... oare cat de multa atentie ofera clientului? sau e asa ocupata cu forumu ca nu-i trece nimeni pragu?

Mi-am permis sa ma relaxez putin. Au fost de mi-au trecut pragul...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ti pup ma fata :) o sa iti fie dor de mine, si de noi, baietii cotizanti dar, o sa iti dai tu seama de asta mai tarziu, prea tarziu ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Iam scris io un PM lu asta...si am intrebato daca nui aceiasi cari isi zicea Simona...Alis...dila Baba Novac. Ma loat cu atitudini daia di zdreanta !!!

 

Uiti Cenzuratule topingu iei acilea...ca iera la Di Ievitat !!! ;)

 

https://nimfomane.com/forum/topic/126547-alis-noua-la-tine-sau-la-mine-deplasari-constanta-si-imprejurimi/page-7

ma lasa rau memoria ... multam

 

PS: uite ce scria fata pe topicul ala 

 

Postat 10 januari 2019 - 01:48

simonappp, on 09 Jan 2019 - 3:44 PM, said:snapback.png

Si uite asa ma pis pe forumul asta. Eu nu inteleg nisa acestui forum. Fratilor am patit si eu niste probleme ca orice om...am deschis 2 tichete cu speranta ca o sa gasesc pe cineva ingaduitor si o sa ma inteleaga/ajute. Nu am cerut steregerea acelui topic ( a fost optional  ...cu toate ca s-ar fi putut ) doar ca nu vroiam sa incurc borcanele ! pe moderator il doare in pla sa isi faca vizualizari si sa fie cat mai structurat...doar ca trebuia sa inteleaga ca am avut niste probleme si trebuia sa inteleaga. Ps. datorita noua...rezista kkt-ul asta de forum!!

 

Rezultat? platesti cont degeaba... aceeasi mancare de peste!

ps. plateste vip si nu beneficiezi de nimic  :))))) kkt

 

 

post-172588-0-84428900-1554344536_thumb.jpg

post-172588-0-94008900-1554344598_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...si promit ca asta e ultimul msj scris pt pers de genul...

Haidi ma fatah...cum asea? Tocma acum cind ni inpretenisem sa scri tu ultimu tau mesaj ? Hai ti rog io reconsidera ! Hai ti implor...nu plica...ca osa imi fii dor pina imi curg lacrimili...!!! Hai moi stai...moi scriie !!!

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...