Sari la conținut

RebecaX ~ Brasov ~ 0768.940.912~ 0768 940 912 ~ 0768940912 ~


Postări Recomandate

Buna dragilor!

Eu sunt  Rebeca, o tanara de 20 de ani, 165cm intaltime si 63 kg. 

Acum sa spun cate ceva despre mine, sunt nou venita la voi in oras si va ofer compania mea pentru a va satisface cele mai ascunse dorinte. Sunt o fata care pune accent pe discretie si calitate, avand un program flexibil, misterioasa de fel   si dornica de a te simti bine in prezenta mea, o fata manierata pe care o poti transforma intr-o fantezie din visele tale ðŸ˜‡. Disponibila in locatie sau outcall, mai multe detalii pe Whatsapp sau la telefon. Pozele imi apartin, iar programul meu este intre orele 14-23. Acesta se poate modifica in functie de dispozitie, doar trebuie sa  programezi o intalnire cu mine. Te pup!

 

Voi ajunge luni in Brasov, tot atunci imi voi deschide si telefonul pentru apeluri insa voi fi disponibila pe whatsapp pentru anumite programari, pe viitor voi pune mai multe poze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Servicile mele sunt :

-sex oral P/N(in functie de compatibilitate si igiena!) + sex normal  P -1 finalizare / 30 minute - 150 lei

-sex oral P/N(in functie de compatibilitate si igiena!) + sex normal  P -2 finalizari 60/70 minute - 250 lei

 

-Pot fi disponibila si OutCall :

-sex oral P/N(in functie de compatibilitate si igiena!) + sex normal  P -2 finalizari 60/70 minute - 350 lei

 

~ Finalizare corporala ~ Finalizare orala 50 lei extra

~ GFE ~ 69

~ Frenchkiss  ~ Deep Throat

~ Cunnilingus ~ RolePlay

~RolePlay ~ Hand Job 

~finalizare faciala (COF) ~ finalizare orala (CIM) (extra 50 lei)

~Spanking ~

(Anumite fantezii necesita un cadou in plus)

post-287882-0-52398400-1552677301_thumb.png

post-287882-0-93460600-1552677311_thumb.png

post-287882-0-19434400-1552677317_thumb.png

post-287882-0-69295900-1552677322_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut șogori, 

Astazi am facut o vizita domnisoarei de mai sus  ; discutat , programat , intalnit cu ajutorul whatsapp si un telefon cand am ajuns la locatie .

Fata corespunde cu pozele , o fata tinerica cel mai probabil 20 de ani cum spune , grasuta dar ok , fara prea multa experienta (zice ca a inceput acum de o saptamana ) .

Ajuns la locatie am lasat cadoul din initiativa mea (200 ron ) , dezbracat ( dus nu a fost cazul , facusem inainte sa plec de acasa , dar cred ca e posibil) si am mai stat pret de o tigara de vorba si dupa trecut la actiune .

A inceput cu un ON destul de ok , se straduieste sa fie bine , atenta si cu outele  , am trecut eu peste ea si finalizat in balonas.

Al doilea numar dupa pauza de rigoare , a inceput la fel cu un ON , dupa trecut NP caprita si am vrut un CIM , dar din pacate nu am reusit sa finalizez chiar daca ea s-a straduit mai bine de 10 minute , am mai pus un prezervativ si am trecut iar peste ea si am reusit sa finalizez peste sanii ei (neapucand sa ajung la gurita ei ) .

Cam asta a fost tot , fata chiar se straduie sa iasa totul bine , nu te grabeste , nu se uita la ceas ...

 

De vizitat ? Da , fata merita incercata de cei care nu au o problema cu kg in plus . 
 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Honoluluuu
  • Oras:Honoluluuu

Are o singura recenzie. Probabil e atat de buna incat cei care au vizitat-o o vor doar pt ei.

Sa nu dramatizam !😅😅Am ajuns acum vreo doua saptamani la domnisoara !Contact prin watsup ,prompta oarecum !Locatia ,undeva pe Victoriei 2 ,o garsoniera mica, fara prosoape ,fara sapun !😠Iar ca actiune ,nu prea sunt multe de zis.Cica e la 'incepareti' ,deci usor stangace ,dar atitudinea e pro client ,asa mi s.a parut ! Ca aspect ,e pufoasa rau, asa ca ramane la latitudinea voastra daca mereti ori ba ! Eu unu ,nu cred ca mai servesc ! Cadoul ,parca 150 galbeni!cam asta a fost,sper sa ne fie de folos ! Hai doamnele ajuta ! ðŸ˜ðŸ˜
  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost aseară din nou la domnișoara , locație Dealul mori cred ca se numește , un apartament nou frumos .

Am optat pentru o ora , fără graba , stat de vorba înainte .

Primul numar a fost un ON cu finalizare orală + înghițere la care am rămas plăcut surprins.

 

Al doilea număr început la fel cu ON și trecut caprita și finalizat in balonas

 

Eu sunt mulțumit de serviciile domnișoarei care e la început de cariera.

Link spre comentariu

Reputație: 12206
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Stabilit detalii la telefon, ajuns la locatie, nu a mai raspuns la telefon

..I s-a terminat bateria.... :) :) ......... Lasand gluma la o parte.....atitudine de cacat....te pune pe drumuri degeaba

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...