Sari la conținut

Sexy Criss total constanta 0729895388


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu reușesc ,Amelia da-mi un nr cu whattap sa îți trimit pozele și tu se le postezi , dacă vrei

 

hmmhmhmh  vrei numerul de tel a fiatei!! ce golanie si la tine....!! Sa iti dea o adresa de mail!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Alt nr alte poze aceeași curvă proastă

 

 

Alt nr alte poze aceeași curvă proastă

proasta?hm :wink2  cu fatza ei de proasta( cum zici tu ca este), a codosit ceva flācāi!! Mai degrabā naivā,decat proasta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Niciodată să nu mergi la astea cu care nu te cunosti bine cu mai multi bani decât esti dispus să-i dai!

 

oricum ceva ciudat cu cati banii   CASH  merge respectivul la fete si cum a relatat !! daca te buzunarea te lesina de toti banii nu doar de cei 300 ron ramasi in buzunar!! Imi pare rau de ce ai pātit!!  Multa sanatate!! Banii trec..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Da deci am fost la IPJ si am facut plangere. 2 ore am stat.

Deci dupa primul numar m-a trimis la baie sa ma spal. Intre timp m-a facut la buzunare si i-a dat mesaj la peste sa ma arunce afara.

Norocul meu ca intr-un buzunar aveam 600ron din care i-am dat ei 300 si in celalalt buzunar aveam 900ron. Mi-a golit buzunarul cu 300ron. Mi-am dat seama dupa ce am iesit. Cand am coborat mai era un nene nevinovat care tasta 43 pe interfon lol. I-am zis ce se întâmplă sus si si-a bagat pula saracu.

Sunt sigur ca li s-a mai intamplat si altora care poate au obligatii si nu pot depune plangere. Eu nu am obligatii si m-am ambitionat si am stat 2 ore sa fac plangeri. A fost si politia la ei acasa cica nu raspunde nimeni deocamdata.

 

Talharie. Ma duc cu ei pana in panzele albe.

Mai era un topic pe aici anul trecut cu un peste furios. Era si poza lui. Sa vad daca e acelasi ca sa adaug la plangere.

Prietenas nu te duci cu bani multi la curve eventual bani de 1 nr cel mult 2, riscul sa fi buzunarit e maxim 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Prietenas nu te duci cu bani multi la curve eventual bani de 1 nr cel mult 2, riscul sa fi buzunarit e maxim 

 

corect ai dreptate!! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Fraților eu încerc sa ajut nu vreau nici un număr de telefon eu am fost acuzat de cei doi de sechestrare de persoane și mi-au cerut 10 mii doar ca nu pot sa postez poze cu ei

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2 !! ti-a dat amilica link ..MODALITATE INCARCARE POZE  .Ce harnealā ai in tine!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

oricum ceva ciudat cu cati banii   CASH  merge respectivul la fete si cum a relatat !! daca te buzunarea te lesina de toti banii nu doar de cei 300 ron ramasi in buzunar!! Imi pare rau de ce ai pātit!!  Multa sanatate!! Banii trec..

Aveam 1500 lei la mine. am pus 600 in buzunarul din spate de la pantaloni la indemana in caz ca mai platesc o ora. cand i-am platit a vazut probabil unde am bagat restul de bani. ceilalti 900 erau in buzunarul din fata si nu i-am scos deloc.

La baie m-am spalat doar la chiuveta maxim 2 min si probabil si-a dat seama ca n-are timp sa caute prea mult si s-a dus direct la buzunarul pe care il stia.

 

Ciudat e cum a intrat pestele exact cand ma imbracam sa plec. Nu a ridicat nimeni vocea, eu nu aveam chef sa fac scandal, mi-am luat teapa asta e, i-am zis doar ca nu e corect ce face. Gagiul ori asculta ori vede ce se intampla acolo. 

 

Oricum sunt sigur ca astia au mai facut chestia asta (cu furatul, sau santajul) de multe ori, se bazeaza pe faptul ca multi au obligatii si nu depun plangere.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...