Sari la conținut

Erotism..show lesbi 100% 0732914835


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si daca tot am fost promovat , ma simteam dator. Am zis sa astept sa prind timp liber sa merg la ceva frumos dar datoria de membru promovat si comoditatea m-au rapus. Am cautat ceva prin zona mai aproape si am gasit. Asa cum gasesc eu mereu. Oferta slabuta la figurat. La propriu oferta e multa.

Bun ,pe langa San Martano dameza de 175cm si vreo 80 kg .Poze reale dar făcute să o prindă cel mai bine.În realitate e mai mare decât o arată pozele. Frumusica la fata, nu ca ce am mai  gasit prin zona. ASta e avantajul ca arata frumusel la fata. Cu ceva tatuaje dragute, piercinguri in diferite locuri inclusiv si-n  pasă. La corp cu burtică că de e grasană sânii mari moi lăsați fund mareee . La naiba mă excită imaginea mai mult acum :)

 

Și acum ce ne interesează: Pentru mine nu a fost woow. Nu m-a prins momentul pentru că am vrut doar să mă descarc. Am cerut doar o finalizare . Oral / normal . Cu prezervativ .Dacă vroiam fară  se plătea extra 30 de lei. Nu am luat am preferat să fiu mai în siguranță . Oral bun cu deep fară mână cu toate ca ar fi fost sigur mult mai bun daca alegeam fără. Îmi spusese in prealabil  ca nu ii place cu prezervativ și am simțit că așa este..

Normal cred că e rusinoasă a preferat pe la spate și cu rugămintea să nu dau tare că o doare un ovar. Per total o experientă modestă dar doar din motivul că am ales o finalizare. Așa am senzația .Că sarută dacă ii place persoana finalizare in gură pe sâni iar intr-o ora atmosfera se destinde față de fastfuck. 20 de minute a durat actiunea. Halatul 100 de lei . Ora 150. Banuiesc că la 150 ai inclus oral fară prez și alte bunătăți

 

note: oral 7. dar sunt sigur că fără preze ar fi fost spre 8.5-9

         normal 6.  Nu sa umezit a ales ea poziția .

         aspect și prezentare 8,5

         locatie 9 la bulevard, usor de ajuns, parcare, lift.

         incăpere. 8 aglomerat apartamentul, un pic de dezordine. la baie nu am fost . nu m-am întâlnit cu colega ei cu care mi-a zis că face show.

 

P.S. ca o concluzie personală sunt sigur că la o oră iese o partidă bună de tot pentru cei ce preferă genul . Nu mă omor după grase dar eu aș mai reveni o dată pentru o experientă completă . Mi-a inspirat încredere. Curată sociabilă și un aspect dragut /

 

 

post-46981-0-37511600-1368714549_thumb.jpg

post-46981-0-22659500-1368714562_thumb.jpg

post-46981-0-46423200-1368714573_thumb.jpg

post-46981-0-40095900-1368714582_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: alexk2002
  • Oras:AR/TM
  • Telefon: alexk2002
  • Oras:AR/TM

OK. si care ii legatura cu ce scrie in titlu:''Erotism..show lesbi 100% 0732914835"??? apreciez review-ul, dar nici erotism nici show lesbi nu am gasit in descriere.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

    Este posibil ca ala sa fie titlul anuntului de unde a gasit fata. O sa vedem ce ne spune colegul cand va reveni pe site.

. Așa era anunțul din publi24 . De multe ori si din pacate într-o prezenta complesitoare nu se potriveste titlul sau anunțul de asemenea nici pozele , cu ce găsești la fata locului. Ma întrebat dacă doresc show lesby insa ideea cu 2 rubensiene nu ma atrage deloc. Dacă îți place genul poate ieși ceva ok. Am văzut-o pe fata la terasa in aceeaiasi zi pe seara Si era aranjata cocheta . Genul acela sau mai exact vorba aceia e frumoasa dar e grasa.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

CA LA "IMPINGE TAVA!"

Asa s-ar putea rezuma intalnirea mea cu aceasta domnisoara. Dupa ultima experienta semi-reusita (sau ratata depinde cum vrei sa o privesti) cu o rubensiana, am zis hai sa mai incerc o data! Oarecum atzatzat si de recenzia lui Adrian19. Am sunat-o, am intrebat-o cand pot sa o vizitez si mi-a spus ca e libera, deci pot sa trec pe la ea. I-am spus ca in maxim 20 de minute ajung, lucru care s-a si intamplat. Dupa 17 minute am sunat-o, i-am spus ca sunt pe bulevardul Cetatii si sa imi dea adresa exacta. A inceput ca, stii, nu poti sa astepti ca sunt ocupata. Incepuse deja sa-mi creasca tensiunea. Am intrebat-o cat trebuie sa astept iar ea mi-a zis ceva de genul: nu vreau sa iti spun 10 minute si sa dureze jumatate de ora. Atunci m-am enervat putin si i-am zis ceva de genul: pai eu ti-am spus ca ajung in maxim 20 de minute, au trecut 18, mi se pare aiurea sa iei pe altcineva. Au urmat cateva secunde de pauza, perioada in care a vorbit cu cineva fata in fata si pe urma mi-a spus ca pot sa vin dandu-mi adresa exacta. Am urcat la etajul ics (noroc ca mergea liftul) si am intrat in camera. In timp ce eu ciocaneam la usa, suna si interfonul. Am intrat in casa si am dat peste o domnisoara plinuta bine (in jur de 85-90 de kg dupa parerea mea), cu doar un prosop pe ea, in jur de 1,70 m, sani mari dar lasati din cauza greutatii, burta mare (mai ales cand sta jos iti dai seama), fund de asemenea mare, ceva tatuaje si piercinguri, la fata asa si asa. Mie nu pot spune ca mi-a placut in mod deosebit. Arata destul de obositala fata. De cum am intrat mi-a spus sa nu ma sperii, dar in camera alaturata mai asteapta cineva si sa nu imi fac griji (imi dadea de inteles ca nu e "guvidul" sau mai stiu eu cine). O sa stea cu el colega ei care tocmai urca (asa am elucidat si misterul legat de cine suna la interfon). Colega este total opusul ei: micutza (cam 1,60 m), slabuta (mai putin de 50 de kg.), dragutica la fatza. Si ca tacamul sa fie complet, mi-a mai spus ca jos mai e unul care asteapta (asa ca ar cam trebui sa ne grabim, asta am dedus eu). De aici titlul cu "impinge tava!". M-a spus ca pot sa ma dezbrac, lucru pe care l-am si facut. Inainte insa mi-a cerut si amenda, 100 de lei. Cum eram proaspat dusuit, de doar 25 de minute, nu am fost la baie deci nu stiu cum e. Si oricum, la cata populatie era in zona, numai de dusuri nu era timp. Camera de lucru nu e cine stie ce, o canapea extensibila, cu un miniceasaf pe ea. Stiind ca nu o sa fac multi purici pe acolo nu i-am spus, cum fac de obicei, sa intinda un prosop curat peste. In schimb m-am intins eu pe spate moment in care m-a intrebat cum vreau oralul, protejat sau neprotejat. Am ales varianta neprotejat. Oralul destul de bun, neajutat de maini. In 3-4 minute a reusit sa-l trezeasca pe "ala micu", moment in care mi-a spus ca daca vreau sa punem prezervativul sa-i zic. Am ascultat-o si i-am zis ca poate sa monteze cauciucul, lucru pe care l-a si facut. Cu gura. Normalul a fost in pozitia misionarului, pentru ca voiam sa simt si eu ceva mare si moale sub mine :laugh2. Inainte insa de a-l baga pe "nelu mic" la intuneric, mi-a spus sa am grija la piercingul din pasa, sa nu rup prezervativul (lucru pe care evident mi-l doream si eu). Fata nu e foarte larga pentru cat de multa e (are chiar o pasa dragutza ca aspect) insa nici virgina nu e. Normalul nu a durat mai mult de 3-4 minute cred, asta si din cauza faptului ca voiam sa termin cat mai repede. Nu de alta, dar nu doream sa nu ma trezesc cu colegul bagand capul pe usa si intrebandu-ma daca merge treaba :laugh2. Am finalizat in caciulita, am cerut servetele umede si dus am fost. Nu inainte de a raspunde la intrebarea: cum a fost? Din politetze am spus ca bine, desi nu era chiar suta la suta asa. Era bine ca am reusit sa plec mai gol decat am venit (si de "samanta" si de bani). Nu s-a pus problema de tigara dupa, socializare, etc. Erau alti doi "flamanzi" care asteptau sa se infrupte din domnisoara. Ca si note:

- locatie+curatenie: 7,5

- aspect general domnisoara: 8 (pentru o rubensiana e OK)

- aspect fatza: 7,5

- oral: 8,5

- normal: 7 (prea pe fuga, din motive bineintemeiate. Insa nici nu pot spune ca se implica foarte tare)

- atitudine: 6 (nu am interactionat aproape deloc. Asta poate si din cauza mea care eram stresat numai la gandul ca e cineva, venit pentru acelasi lucru ca si mine, in camera de alaturi)

- GFE: nu s-a pus problema

- igiena fata: 8 (era transpirata destul de tare, lucru oarecum de inteles la cat de multa e. Mirosuri in schimb nu am simtit. Ce-i drept nici nu prea am explorat aproape deloc trupul fetei)

- discretzie: 4

- raport calitate/pret: 7

Desi eu nu cred ca o voi mai vizita, nu pot spune ca nu o recomand celor care vor sa "si-o traga" cu o rubensiana.

P.S. Cand ma imbracam a sunat telefonul. Asa mi-am dat seama ca nu era pe silent, deci puteam sa am parte si de muzica pe durata actiunii. Cu ocazia asta insa am aflat mai multe despre servicii si preturi: un numar 100 de lei, ora 200 de lei (cel putin asa i-a spus celui de la telefon - nu stiu poate l-o fi simtit cu banii, pentru ca mie mi-a spus 150 de lei ora), 200 de lei o finalizare cu amandoua si 300 de lei ora cu amandoua.

P.S.1 Inainte de a incepe actiunea mi-a spus ceva de genul: un numar ai zis ca stai, nu? Nu i-am spus ca stau doar un numar, dar pentru binele confratilor mei, am aprobat ce a spus ea. Va dati seama ce tzeapa le-as fi tras celor doi daca alegeam sa stau o ora. Clar intra colegul din cealalta camera peste mine sa ma intrebe daca nu am nevoie de ajutor :laugh2.

Week-end placut sa aveti si sulitze tari (cum zice un confrate).

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Anunt nou: http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/isabelle-blonda-stilata/7b0c66767a686a54.html

 

Isabelle...blonda stilata...

Blonda dulce sani xxl,plinuta te astept pentru clipe de extaz si erotism inimaginabil...!Garanatez revenire...NON STOP!VALABIL SI PT CUPLURI!!Ofer si show lesbi..pt detalii...Call me :-) NU RASPUND NR PRIVAT!!!!

 

Are si blitz-ul rolul lui... in cazul de fata mai ascunde din probleme.

 

Poze:

 

post-16525-0-53600600-1373194807_thumb.jpg

post-16525-0-67568200-1373194815_thumb.jpg

post-16525-0-81423100-1373194822_thumb.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...