Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu am facut programare cu 2 zile inainte pentru ca asa am vrut eu. Dar aveam optiune si pentru ziua urmatoare. Mie mi s-a parut simplu de discutat cu ea pe whatsapp si de gasit un numitor comun.

 

Programarea tot cu 2 saptamani inainte? 😂

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Buna dragilor.Pentru cei ce nu ma cunosc ,ma numesc Carmen si va aștept cu mare drag sa va destindeți in compania mea. Nu sunt perfecta si nici nu caut sa ma laud cu diverse calitati/servicii .Sunt o tipa normala, naturala, ingrijita si curata .Imi place sa tratez oaspeții în primul rand ca oameni, nu doar ca si clienti, avand mereu o atitudine de prietena/iubita in momentul intalnirii.

Cer si ofer discretie,seriozitate,IGIENA!!!

 

 

SERVICII

- Sex normal PROTEJAT in diferite pozitii

- Sex oral PROTEJAT , deepthroat , balls lick, sex intre sani, finalizare orala (in prezervativ) ,finalizare corporala

- GFE,FK,DFK,saruturi pe corp

- Cunnilingus / Annilingus PASIV (in functie de igiena orala)

- Role play , facesitting, handjob,jocuri cu vibratorul si alte fantezii in limita bunului simt ce pot fi discutate si stabilite telefonic

- Accept si cupluri … Cu El, pot face cele enumerate mai sus, cu Ea: FK, atingeri/sarutari pe corp,cunnilingus ,jocuri cu vibratorul

- Impreuna cu prietena mea Lia, va putem oferii threesome sau show lesby real cu\fara participarea ta.

- Masaj erotic , masaj prostatic ,masaj relaxare ,masaj antistres, masaj terapeutic, masaj tantric , masaj vacuum (terapie cu ventuze),acupunctură ,masaj capilar /cervical

- Pentru fete : masaj anticelulitic (fac împachetări cu miere și cafea), masaj de relaxare si intretinere(somatic), reflexoterapie ,drenaj limfatic manual, masaj facial (demachiere și tonifiere a fetei cu produse profesionale), tratament corporal (miere), vibromasaj .

Ofer micropigmentare sprâncene (bonus o ședinta de masaj anticelulitic ) și epilare definitiva cu IPL!

 

LOCATIE

Aparatorii Patriei ( Berceni) - Locatie dotată cu cele necesare unei întâlniri reușite: lumini pentru a crea o atmosfera mai erotică, baie dotată cu mai multe variante de gel de dus, apa de gura, prosoape, lenjerie schimbata in permanenta si papuci de unică folosință.

 

PROGRAM

De Luni pana Vineri intre orele 09:00 - 18:00 (ultima programare)

Programarile se fac telefonic ( 0721359748 ) ,prin sms, PM si WhatsApp.

Programarile neconfirmate (cu 2h inainte ) duc la anulare cat si blocarea numarului de telefon.

Daca sunt sunata si nu pot raspunde, rog sa mi se lase un sms in care sa mi se specifice clar ora pana la care pot reveni cu un apel/mesaj.

 

CADOUL

- 1h masaj si 1 finalizare - 200Ron

- 1h masaj si 2 finalizari - 250Ron

- 90 minute masaj si 2 finalizari - 300Ron

- Cupluri - 400Ron

- 1h threesome 550Ron / 1h show lesby - 650Ron

- 1h DOAR masaj - 150RON (Pentru cei interesati strict de masaj, exista posibilitatea unui abonament lunar de 10 sedinte -1200Ron)

- Servicii extra ( +50Ron): masaj prostatic

 

! NU accept persoanele in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante interzise!

! NU accept sa imi bagati degetele nicaieri!

! NU ma deplasez la domiciliul d-voastra indiferent de suma oferita!

! NU ofer contact sexual neprotejat, nu mai insistati va rog!

! NU preiau apelurile cu numar privat!

! NU insistati sa va ofer poze in privat. Rog ca discutiile telefonice cat si pe WhatsApp/sms sa se rezume strict la ceea ce prestez .Nimic din ceea ce vom discuta telefonic, nu se va schimba in momentul intalnirii.

! Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

Va pup si va astept cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Așa cum îi spune și numele, această tehnică de relaxare este ideală pentru îndepărtarea oboselii, a grijilor și stresului după o zi de muncă. Stimulând secreția de endorfine, masajul de relaxare are un profund efect psihologic.

 

Se realizează folosind uleiuri esențiale de LAVANDA, într-un ambient plăcut pentru toate simțurile. Are ca efect relaxarea și detensionarea musculară, dar și stimularea circulației sangvine și îmbunătățirea calității somnului.

 

_masaj relaxare

 

_masaj terapeutic

 

_masaj anticelulitic

 

_masaj capilar/facial

 

_reflexoterapie

 

_masaj vacuum

 

_masaj bete bambus

 

_masaj (împachetare miere /cafea)

 

_epilare definitiva

 

_tatuaj sprâncene

 

Va aștept cu drag!

 

:gifs_ojos :masaje

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...