Sari la conținut

Maya ❤️ - NEW - 0757315390 ‼️


Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....

Pai scrie de 200 de ori "am invatat sa fac un amarat de cont" si se face galben numele ;)

de ce sa scrie același lucru de 200 de ori ?

A învățat sa pună poze , melodii , pupici , sa dea share .

Trebuie sa fii diferit ca sa fii de neînlocuit ✌ðŸ½

Link spre comentariu

de ce sa scrie același lucru de 200 de ori ?

A învățat sa pună poze , melodii , pupici , sa dea share .

Trebuie sa fii diferit ca sa fii de neînlocuit ✌ dar de fel este retardata sau ce o oblojesti atata ???

culmea ca stie sa o suga sa se futa dar pe aici e toanta sau cum ???

:P

 

Link spre comentariu

atata tot te bagi pentru ea ca ma intreb daca nu cumva ai scos-o aici cu foerta pe bune !

:)))))

:atm

Buna seara, domnule! Imi ia apararea deoarece suntem prietene, Terminati cu aceste cuvinte "ai scos-o cu forta" poate voi asa sunteti obisnuiti, insa la noi nu e vorba de asta!

  • Like 1
Link spre comentariu

 

de ce sa scrie același lucru de 200 de ori ?

A învățat sa pună poze , melodii , pupici , sa dea share .

Trebuie sa fii diferit ca sa fii de neînlocuit ✌ dar de fel este retardata sau ce o oblojesti atata ???

culmea ca stie sa o suga sa se futa dar pe aici e toanta sau cum ???

:P

 

 

Vad ca iti place sa critici foarte mult, nu este problema ta Daca sunt toanta sau nu! Am rugamintea sa incetezi cu aceste comentarii care din punctul meu de vedere nu-si au rostul! Postez pe pagina mea ce vreau, cui ii place se uita, cui nu, este liber sa nu o faca!

Titlul este cu si despre mine!

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Aici pe forum găsești mai mulți Pești decât pe Faleza Galați :)))))))))))) dar cum ai spus și tu , fiecare cum e obișnuit :)))))

Unii au prieteni , alții femei la produs :))))))) pentru ei cuvântul “independent” este inexistent :)))) e ceva de genul

“Knock OUT” , ii blochezi :))))

Link spre comentariu

și ? Ia spune tu .. îți place pe forum ? :)))))))))

Da, bineinteles! 💯🆒

 

Stiu la ce face referire intrebarea ta, sunt comentarii frumoase pe aici, tin sa le multumesc tuturor din nou pentru recenziile frumoase pe care mi le-au adresat! 💋💋💋 Ii pup, cu drag!

 

Iar despre comentariile negative...prefer sa le tratez ca o lady! 🤩👇ðŸ¼

 

Important este ca cine ajunge sa ma (te) cunoasca, isi da seama despre caracterul, atitudinea,inteligenta, si energia pozitiva pe care o dau (o dai) fiecarui om!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Da, bineinteles!

 

Stiu la ce face referire intrebarea ta, sunt comentarii frumoase pe aici, tin sa le multumesc tuturor din nou pentru recenziile frumoase pe care mi le-au adresat! Ii pup, cu drag!

 

Iar despre comentariile negative...prefer sa le tratez ca o lady!

 

Important este ca cine ajunge sa ma (te) cunoasca, isi da seama despre caracterul, atitudinea,inteligenta, si energia pozitiva pe care o dau (o dai) fiecarui om!

normal , nu știi ca eu sunt ZEN tot timpul ? :))))))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...