Sari la conținut

Am ajuns la compromis...


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Laur mi-a dat o idee, ce rost are sa visezi daca poti trai acum, cat o fi...

Am cautat job perfect, relatie perfecta... am renuntat, nu erau destul de perfecte. :)

Vreau sa petrec o luna, un an, mai multi... cu unul cu care ma simt bine.

Peste maxim 2 ani vreau sa plec din tara, pana atunci sau vii cu mine. Nu la curvasareala, la munca. :)

Sa vad ce da din voi.

Sunt 8 ani parca, traiesc bine cu mine, nu e nevoie, pot fi mai placuti anii urmatori... :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Laur mi-a dat o idee, ce rost are sa visezi daca poti trai acum, cat o fi...

Am cautat job perfect, relatie perfecta... am renuntat, nu erau destul de perfecte. :)

Vreau sa petrec o luna, un an, mai multi... cu unul cu care ma simt bine.

Peste maxim 2 ani vreau sa plec din tara, pana atunci sau vii cu mine. Nu la curvasareala, la munca. :)

Sa vad ce da din voi.

Sunt 8 ani parca, traiesc bine cu mine, nu e nevoie, pot fi mai placuti anii urmatori... :)

 

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asta e vis?

 

Vrei sincer? :)

Au fost ani de autodirijare... corpul tipa, mintea spunea calm ca asta e...

Pot face asta la nesfarsit. Repar corpul, pe cat pot, hormonal nu am cum sa repar...

Visam, apropos de vise, ca ma atinge cineva pe coapsa pe interior.... pentru mine a fost un cosmar! M-am trezit cu tot ce am vorbit cu mine... in dorinte!  :slap2

Stiu ca ma urasti, tu stii de ce, sa raman asa sau ar merita? Pentru ca eu, sincer, as prefera sa ma simt obisnuita singura in pat decat... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

faa iar ai dat iama an vodka sa moara jaxana daca nu vorbesti an dodii

Ce ai?Citește mai cu atenție, fata a fost destul de clară în exprimare dar...cam grăbită.Urmeaza să-și expună ideile mai pe larg...dacă nu i le mai tai!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce ai?Citește mai cu atenție, fata a fost destul de clară în exprimare dar...cam grăbită.Urmeaza să-și expună ideile mai pe larg...dacă nu i le mai tai!

 

Tu inca traiesti cu impresia ca ma cunosti... Si azi!  :laugh2

Drogato, pana sa vorbesti despre mine, vezi cum reusesti sa vorbesti despre persoana ta... nu-ti iese decat "Avem niste cai verzi pe pereti... Sunteti idioti?! Uite caii verzi! Duamne ce prosti, da' bine ca am facut psihanaliza!" :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Vrei sincer? :)

Au fost ani de autodirijare... corpul tipa, mintea spunea calm ca asta e...

Pot face asta la nesfarsit. Repar corpul, pe cat pot, hormonal nu am cum sa repar...

Visam, apropos de vise, ca ma atinge cineva pe coapsa pe interior.... pentru mine a fost un cosmar! M-am trezit cu tot ce am vorbit cu mine... in dorinte!  :slap2

Stiu ca ma urasti, tu stii de ce, sa raman asa sau ar merita? Pentru ca eu, sincer, as prefera sa ma simt obisnuita singura in pat decat... 

 

io intrebam daca esti vistantric. ca te exprimi la fel ca ea. si vis te intelege!!

 

eu te urasc? ne cunoastem cumva?

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Tu inca traiesti cu impresia ca ma cunosti... Si azi! :laugh2

Drogato, pana sa vorbesti despre mine, vezi cum reusesti sa vorbesti despre persoana ta... nu-ti iese decat "Avem niste cai verzi pe pereti... Sunteti idioti?! Uite caii verzi! Duamne ce prosti, da' bine ca am facut psihanaliza!" :)

Amandino, tu ai pasarele la etaj si dunga pe buletin. Urmeaza si bratara la picior

 

Adevarat, tu ai facut psihanaliza, numai ca tu erai legata in camasa de forta in fata doctorului de la ospiciu. Cum ai evadat, plm, te-o scot vreun racket de-ai tai

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Eu vorbesc ca Vis? Ok.

 

daca cineva poa' sa-mi elucideze urmatoarele fraze imi retrag cuvintele:

 

"Peste maxim 2 ani vreau sa plec din tara, pana atunci sau vii cu mine.

Sa vad ce da din voi.

Sunt 8 ani parca, traiesc bine cu mine, nu e nevoie, pot fi mai placuti anii urmatori..."

 

sunt la rand, nu sunt luate din text. hai ca pe prima am inteles-o dupa ce-am citit-o de 4 ori. limba romana e flexibila, nu contorsionista.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce am spus? "Sa vad ce da din voi."...

Continuati.

Eu nu sunt Vis, nebuna de legat din punctul meu de vedere, si nici nu ma compar... Dar hai sa vedem cat de mult cadeti...

Cine sunt eu ramane pentru mine pana merita sa vada si altcineva. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amandino, tu ai pasarele la etaj si dunga pe buletin. Urmeaza si bratara la picior

 

Adevarat, tu ai facut psihanaliza, numai ca tu erai legata in camasa de forta in fata doctorului de la ospiciu. Cum ai evadat, plm, te-o scot vreun racket de-ai tai

 

Nu am facut psihanaliza.

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Ce am spus? "Sa vad ce da din voi."...

Continuati.

Eu nu sunt Vis, nebuna de legat din punctul meu de vedere, si nici nu ma compar... Dar hai sa vedem cat de mult cadeti...

Cine sunt eu ramane pentru mine pana merita sa vada si altcineva. ;)

 

ba eu vad ce-ai spus. astept pe cineva sa-mi traduca.

 

edit: tu esti aia la care blocasem vreo 3-4 conturi c-o luasei rau pe aratura...

 

post-215550-0-68266000-1552932911_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba eu vad ce-ai spus. astept pe cineva sa-mi traduca.

 

edit: tu esti aia la care blocasem vreo 3-4 conturi c-o luasei rau pe aratura...

 

attachicon.gif block.png

 

Handicapatule, de mine erau multi obsedati, conturi cu Amada s-au revarsat pe aici si cand nu eram activa... 

Este o conspiratie, nu-i asa, bolnavule?! Era greu sa faci diferenta.  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Handicapatule, de mine erau multi obsedati, conturi cu Amada s-au revarsat pe aici si cand nu eram activa... 

Este o conspiratie, nu-i asa, bolnavule?! Era greu sa faci diferenta.  :hihat

 

neeeah....fix asa te exprimai si pe celelalte...tu si vadim ce va mai spoiti asa pe la gura...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

neeeah....fix asa te exprimai si pe celelalte...tu si vadim ce va mai spoiti asa pe la gura...

 

Nu am avut clone. Am avut si am obsedati, pe forum sau telefon... Eu sunt singura Amada.

 

Ai dreptul sa crezi ce vrei, am spus asta de multe ori, asa cum daca eu cer adevarul, nu aveam minciuna in brate. Dar si aici poti crede ce vrei.

Sunt prea directa sa ma ascund si cu asta cred ca am spus totul. ;)

 

Fara nimic, ma uitam la clipul ei... arh!  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...