Sari la conținut

Am ajuns la compromis...


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu am facut psihanaliza.

De ce ești așa de nervoasă, Amada?

Eu am zis numai de bine și l-am urecheat cu finețe pe băiatul ăla rău...

Ce ți-am făcut eu de mă jignești mereu când intru în vorbă cu tine? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu nu merg pe "merit"...așa ca nu-l căuta la mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

psihanaliza ... la kilogram

Cuantificat sau de moment...kilogramul?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Răi mai sunteți. N-are și fata dreptul?

:*

 

 

 

Nebuna si-a luat N suturi de la mine sa ma lase in pace cu bagarea ei in seama... Revine pentru alta portie, apoi ma intreaba de ce ii vorbesc urat.  :pope

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu numești "șuturi"...propria prostie?

Nu cred că mi-am prea încercat eu pe acest forum talentele în ale comunicării...mai ales printr-un dialog corect, nu abordat cu o prostie crasă prin intermediul jignirilor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu numești "șuturi"...propria prostie?

Nu cred că mi-am prea încercat eu pe acest forum talentele în ale comunicării...mai ales printr-un dialog corect, nu abordat cu o prostie crasă prin intermediul jignirilor.

 

Oare de ce ai insista sa vorbesti cu o proasta? :)

 

Vezi ce tigle iti lipsesc pe acoperis pentru ca atunci cand esti refuzata, te bagi aiurea doar sa demonstrezi si mai mult ca esti o nebuna. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Vrei sincer? :)

Au fost ani de autodirijare... corpul tipa, mintea spunea calm ca asta e...

Pot face asta la nesfarsit. Repar corpul, pe cat pot, hormonal nu am cum sa repar... Pai, corpul e condus de hormoni ( vezi etimologia cuvantului). Exista "terapie hormonala". De ce sa nu o repari?! 

Visam, apropos de vise, ca ma atinge cineva pe coapsa pe interior.... pentru mine a fost un cosmar! M-am trezit cu tot ce am vorbit cu mine... in dorinte!  :slap2

Stiu ca ma urasti, tu stii de ce, sa raman asa sau ar merita? Pentru ca eu, sincer, as prefera sa ma simt obisnuita singura in pat decat... 

Daca vrei sa dormi, e cel mai bine sa fii singur(a) in pat. 

Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii singura tot timpul... 

 

Cine te uraste?! Si de ce ar conta? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Daca vrei sa dormi, e cel mai bine sa fii singur(a) in pat. 

Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii singura tot timpul... 

 

Cine te uraste?! Si de ce ar conta?

 

pentru femei nu contează, tot ea câștiga pătura.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Laur mi-a dat o idee, ce rost are sa visezi daca poti trai acum, cat o fi...

Am cautat job perfect, relatie perfecta... am renuntat, nu erau destul de perfecte. :)  Nu exista "relatie perfecta", exista relatii constructive/satisfacatoare pentru cei implicati in ele - sau nu. Cliseele sunt exact opusul a ceea ce ne-ar avantaja pe noi, personal, pentru ca sunt facute de establishment pentru avantajul lor si de cele mai multe ori sunt preluate din epoci anterioare cu care nu mai avem nici o legatura (cum e cultul fertilitatii, care continua din preistorie... in ciuda evidentei patologii pe care o comporta in societati agrare, ulterior industriale, post-industriale etc.). 

Vreau sa petrec o luna, un an, mai multi... cu unul cu care ma simt bine. 

Peste maxim 2 ani vreau sa plec din tara, pana atunci sau vii cu mine. Nu la curvasareala, la munca. :) Munca e pentru tractoare. Suntem oameni sau vrem sa fim: evolutia catre maximizarea potentialului personal e calea noastra.. 

Sa vad ce da din voi.

Sunt 8 ani parca, traiesc bine cu mine, nu e nevoie, pot fi mai placuti anii urmatori... :)

:kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Fiecare cu paturica lui, n-are de ce sa o "castige" ca imi face placere sa ofer.

 

Vezi? Ia sa se bage goală sub paturica, sa te bagi și tu gol, sub paturica ei, sa simți căldură, sa vezi ce erecție ai. Noaptea, e mișto ca, după ce o câștiga, de frig, te trezești cu erecții.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca vrei sa dormi, e cel mai bine sa fii singur(a) in pat. 

Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii singura tot timpul... 

 

Cine te uraste?! Si de ce ar conta? 

 

Nu conteaza. ;)

M-ai pus pe ganduri, ce pastrez, pentru cine si din ce motiv?... 

Totusi, nu cred ca e chiar asa de simplu sa vezi persoana cu care crezi ca ai fi compatibil...

Ce te-ai face daca o gasesti si nu vrea limitat, ba mai rau, vrea si un copul cu tine!  :laugh2

Nu vorbesc de mine.

Stau bine si hormonal, evident, altfel tipam pe aici de nebuna, am vazut destule...  :laugh2

Dorm singura de multi ani, si daca as dormi cu cineva, ar fi pe partea mea fara tabarat pe mine, unul mi-a distrus cervicala cu apucaturi sa ma tina in brate...  :no2

 

 

Vezi? Ia sa se bage goală sub paturica, sa te bagi și tu gol, sub paturica ei, sa simți căldură, sa vezi ce erecție ai. Noaptea, e mișto ca, după ce o câștiga, de frig, te trezești cu erecții.

 

:laugh2  Si care e problema? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Nu conteaza. ;)

M-ai pus pe ganduri, ce pastrez, pentru cine si din ce motiv?... 

Totusi, nu cred ca e chiar asa de simplu sa vezi persoana cu care crezi ca ai fi compatibil...

Ce te-ai face daca o gasesti si nu vrea limitat, ba mai rau, vrea si un copul cu tine!  :laugh2

Nu vorbesc de mine.

Stau bine si hormonal, evident, altfel tipam pe aici de nebuna, am vazut destule...  :laugh2

Dorm singura de multi ani, si daca as dormi cu cineva, ar fi pe partea mea fara tabarat pe mine, unul mi-a distrus cervicala cu apucaturi sa ma tina in brate...  :no2

 

 

 

 

:laugh2  Si care e problema? :)

nu e o problema. E sănătate curată!
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator jack k
Reputație: 0

Nu conteaza. ;)

M-ai pus pe ganduri, ce pastrez, pentru cine si din ce motiv?... 

Totusi, nu cred ca e chiar asa de simplu sa vezi persoana cu care crezi ca ai fi compatibil...

Ce te-ai face daca o gasesti si nu vrea limitat, ba mai rau, vrea si un copul cu tine!  :laugh2

Nu vorbesc de mine.

Stau bine si hormonal, evident, altfel tipam pe aici de nebuna, am vazut destule...  :laugh2

Dorm singura de multi ani, si daca as dormi cu cineva, ar fi pe partea mea fara tabarat pe mine, unul mi-a distrus cervicala cu apucaturi sa ma tina in brate...  :no2

 

 

 

 

:laugh2  Si care e problema? :)

Aaaa,îl ții tu în brațe, ce... :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...