Sari la conținut

MATURĂ- 0754757130 -MASAJ DE RELAXARE CU FINALIZARE O/N


baron58

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 42 minute, Alison a spus:

Salut futaciosilor.  Este cineva care a futut-o pe bunicuță în cur? Eu am încercat dar nu vrea (zice că nu face anal) ,in schimb acceptă să te joci cu pula pe la curul ei și ii place tare doar cu nu o vrea înăuntru.

Am încercat fără succes! 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
La 10.03.2024 la 7:29, Alison a spus:

Salut futaciosilor.  Este cineva care a futut-o pe bunicuță în cur? Eu am încercat dar nu vrea (zice că nu face anal) ,in schimb acceptă să te joci cu pula pe la curul ei și ii place tare doar cu nu o vrea înăuntru.

Daca o lua si in anus se statea cu bon de ordine la usa, dar nu asta cu jucatul este primul pas, pana i-o scapa unul in interior.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 56
Acum 1 oră, Carcete a spus:

Serviciile ok? Ultima data m-a cam fugarit, dar am spus sa mai dau o sansa.

Ei s-a cam dus la vale mamaia, luni a fost ok dar altă dată am pățit și eu așa!  Cred că este spre final, nu mai poate dar de dragul banilor încercă să se dea peste cap!

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Alison a spus:

Ei s-a cam dus la vale mamaia, luni a fost ok dar altă dată am pățit și eu așa!  Cred că este spre final, nu mai poate dar de dragul banilor încercă să se dea peste cap!

Da, imi pare rau, este cam singura pe nisa asta din Iasi.

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava
Acum 12 ore, Alison a spus:

Astazi am reușit să o conving să bag doar capul pulii în cur, a fost super ok, ia plăcut și ei dar a scos-o repede.....haideți cu toții să incercam să facem anal cu ea, trebuie să o învățăm! 

Ești belea🤣🤣 dacă a întrat capul era ca și întrată..e pe drumul cel bun.

Eu cred ca o face și anal dar nu cu orișicine. 

Am încercat și eu dar am fost refuzat...vedem la următoarea sesiune de masaj...😉😉

 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, bombonel ex a spus:

Ești belea🤣🤣 dacă a întrat capul era ca și întrată..e pe drumul cel bun.

Eu cred ca o face și anal dar nu cu orișicine. 

Am încercat și eu dar am fost refuzat...vedem la următoarea sesiune de masaj...😉😉

 

Nu știu dacă face, eu am tot încercat de vreo 2 ani, a mea este si cam groasă poate de asta nu vrea!

Link spre comentariu
Acum 21 ore, Alison a spus:

Astazi am reușit să o conving să bag doar capul pulii în cur, a fost super ok, ia plăcut și ei dar a scos-o repede.....haideți cu toții să incercam să facem anal cu ea, trebuie să o învățăm! 

Ne-ai starnit pe toti, sa vezi cata cerere va avea pe partea de anal de acum :))

Link spre comentariu
1 oră în urmă, bombonel ex a spus:

Poate nici ca nu ne mai primește 🤣🤣🤣

Primește că sa învățat cu banii, am observat că nu nu.prea mai poate dar datorită banilor se dă peste cap! Oricum este de apreciat, pt 100 lei mamaia face treabă bună si nu te grăbește deloc......de foarte multe ori am zăbovit 40-50 min. cu treabă multă si nu a spus nimic. O singură dată în 3 ani de când merg la ea a spus incercă să termini.......aveam 40 de minute de frecuș !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...