Sari la conținut

Andrada 💋


Postări Recomandate

  • Oras:ici
  • Oras:ici

Daca vreti o ardeleanca frumoasa incercati la https://nimfomane.com/forum/topic/162365-mariatani/.

 

Tipa asta stie sa faca o muie si nu sta ca la viol, spre deosebire de titulara. A, si nici nu ii pute pizda.

De fapt cand am la domnisoara la care ii faci publicitate (arata bine) mi-a rupt nasul in doua cu miros de pizda nespalata . Nu i-am facut publicitate negativ pe propiul topic pentru ca se mai intampla uneori. Am intervenit aici pentru ca ai dat un contraexemplu prost venit din experienta personala. 

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

De fapt cand am la domnisoara la care ii faci publicitate (arata bine) mi-a rupt nasul in doua cu miros de pizda nespalata . Nu i-am facut publicitate negativ pe propiul topic pentru ca se mai intampla uneori. Am intervenit aici pentru ca ai dat un contraexemplu prost venit din experienta personala.

Ce pot sa zic, evident fiecare pe forumul asta isi expune experientele. Credeam ca asta e scopul.

 

Pana la urma ma doare in pula daca revine titulara, dar am zis sa vin cu o recomandare cand am vazut ca sugeriti dupa pasarica pesteuitei asteia mici.

Link spre comentariu

De fapt cand am la domnisoara la care ii faci publicitate (arata bine) mi-a rupt nasul in doua cu miros de pizda nespalata . Nu i-am facut publicitate negativ pe propiul topic pentru ca se mai intampla uneori. Am intervenit aici pentru ca ai dat un contraexemplu prost venit din experienta personala.

Treci si fa recenzie regulamentara! Lasa astea cu "n am vrut sa fac recenzie negativa". Ai platit pt un serviciu necorespunzator. Hai cu recenzia!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...