Sari la conținut

Andrada 💋


Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

 

Oral 2 baga doar capul in gură și ăla cu greu și mai mult îl ține în dinți

 

 

oralul ca tehnica nu ia nota de trecere, este cum zici, pe de alta parte trebuie punctat ca accepta cim si cof, ca baga pula in gura neprotejat.Ca la scoala, trebuie punctate si astea si mai are si bunavointa sa te asculte si sa incerce daca-i dai un sfat.

  • Like 3
Link spre comentariu

oralul ca tehnica nu ia nota de trecere, este cum zici, pe de alta parte trebuie punctat ca accepta cim si cof, ca baga pula in gura neprotejat.Ca la scoala, trebuie punctate si astea si mai are si bunavointa sa te asculte si sa incerce daca-i dai un sfat.

dubă ,ce promovăm ambalajul sau vrei sa o combini .sti ce zic
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

oralul ca tehnica nu ia nota de trecere, este cum zici, pe de alta parte trebuie punctat ca accepta cim si cof, ca baga pula in gura neprotejat.Ca la scoala, trebuie punctate si astea si mai are si bunavointa sa te asculte si sa incerce daca-i dai un sfat.

Ai dreptate , dar sa mai dau 50 extra pt cim nu este cea mai buna combinație

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost și eu la ea , am stabilit ora la care sa ne întâlnim și în drum spre ea o sun, nu mai răspunde.am mai insistat după 15 min răspunde.

Locația 8 bloc nou langa Kaufland Dristor

 

Fata 8 foarte frumoasa la fata ochi albaștri , blonda sâni mici și moi fund moale

 

Oral 2 baga doar capul in gură și ăla cu greu și mai mult îl ține în dinți

 

Normal 6 se uda natural dar de când am băgat.o prima oara au mă doare au mă doare , pai daca te doare nu mai lucra

Sta lemn , nici capra nu știa să stea

 

150 fin și nu recomand

O tai de pe lista...la peste 10 futaiuri pe zi....au au ma doare! Ce plm....
Link spre comentariu

Și acum sa ne gândim: de ce ar vrea o fată frumușică, drăguță, începătoare, firava, barely legal, dar și noua pe acest site si la voi in oraș, care a aterizat direct în blocul nou de lângă KFC, cu tarif de 150/250+50, de ce ar accepta să facă sex mai mult decat poate duce, până o doare, lăcrimează etc. ? La tariful ăsta cu atâția doritori probabil a făcut mai mulți bani în câteva ore pe zi decât a văzut în viața ei până acum. Oare ce a făcut-o să continue până la durere, in loc sa iasă să vadă orașul, să meargă la un film sau să-și cumpere niste haine ?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

La ora 13.07, s a decis sa si ia liber, nu mai vrea sa auda de pula o perioada, (scurta zice ea)

I-or fi facut pizda cioburi te miri ce trompe de camionagii de-alea de 20 cm plus inca vreo 10 cm de pamant in diametru.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Salut, nici nu stiu cum sa apreciez, jurizez, intalnirea cu domnisoara Andrada.....pentru cine s doreste sa puna ""mana"" pe o fata frumoasa, ingenua, zici ca acum a iesit de la pubertate, dupa corp, fund, sani, genitale, (are intradevar niste ochi albastrii superbi si trasaturi ale fetei foarte frumoase), este o alegere perfecta numai ca din punct de vedere al experientei sexuale, zero,  Este timorata, se vede faptul ca nu i place deloc ceea ce face, nu se simte deloc in largul ei cu noi parteneri, este genul care trebuie sa se futa cu un singur partener intai, pentru a prinde experienta si sa inceapa sa i placa, dupa care poate are sanse in ""meseria"" asta. Varianta pe care a ales o de a avea N contacte zilnice cu diversi peteneri, sigur o va conduce la o trauma psihica, vis a vis de contactul sexual, care in mod normal trebuie sa fie ceva dorit, placut, de cele mai multe ori.

   Locatie, folosita si de alte fete inainte, culmea tot din ardeal, ea este foarte ascultatoare si docila, dar de multe ori nu ti doresti asa ceva....mai ales cand mergi la futut, cand nu ar trebui sa spui fa asta, fa asa, etc. Nu este fata potrivita pentru """"treaba"" asta dura, si daca o vezi pe strada sub nicio forma nu vei spune ca este capabila sa faca asta.

   Ar putea incerca sedinte de masaj relaxare, erotic, care ar introduce o treptat, in activitatatea de vadut placeri.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...