Sari la conținut

Profesoara matura si exigenta 0754226468


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

OFER MEDITATII ,ORE DE JOACA CU JUCARII,SI VERIFIC DACA ESTI ASCULTATOR SI SILITOR ,CU PEDEPSE SAU RECOMPENSE 

 

 

 

 

am zis s-o fac si p-asta.. 

voce interesanta, 70 roni finaliazrea si 120 ora sex oral normal fantezii joculete 

strada Constructorilor 16, G3 sper sa nu gresesc ca nu cunosc orasul 

 

haioasa ! 

m-am distrat copios 

eu timid ca un elev nou la inceput de an scolar 

ce faci ? ai mancat ? 

da 

desert ai avut ?

nu 

hai ca-ti dau eu sa mananci o bataita !

si jap o palmuta pe fund, strans buca in palma.. 

apoi tot asa intr-o gluma 

oral ca sa nu spun f bun am sa zic mai mult decat placut 

meserie 

  :)

mie nu mi s-a parut vulgar sau dur ci mai degraba un mod haios de introducere (preludiu) pentru o partida de sex 

 

post-2-0-88733800-1553003691_thumb.jpg

post-2-0-91997300-1553003692_thumb.jpg

post-2-0-95666500-1553003693_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Asta e nebuna aia care face muia cu apa de la frigider in gura,iti ingheata pula nu alta,am vizitato la Focsani cand a avut turneu prin Moldova.

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

O panaramă, arogantă și obraznică, mi-a închis telefonul în nas când am început s-o întreb de prețuri la servicii. Coroborat cu impresiile colegilor pe care le-am citit dar am zis să verific totuși, ar merge de promovat la "de evitat". Acuși e în Focșani! Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Eu cand am fost la ea in urma cu vreo 2-3 luni era 70 lei 1 nr/30 de min. O/p si N/p. Se muleaza perfect pe cerintele clientului. Eu de exemplu, am vrut ca intalnirea sa decurga normal, clasic...fara bdsm, biciuri sau alte aberatii. Chiar face treaba buna

Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am facut o programare la telefon, am ajuns la ora stabilita. Mi-a indicat apartamentul care e la parter. M-a asteptat intr-o bluza rosie, usor decoltata si cu fusta aia de piele, decupata la fund, cu ochelarii pe nas, arata destul de hot. M-a poftit in sufragerie, am stat la discutii, nu te grabeste, se face placuta. I-am spus ca vreau sa fie clasic, oral si normal, fara BDSM sau alte prostii. Am primit prosop curat si m-am dus la baie. Baia nu arata deloc oky, e pe stilul vechi fara imbunatatiri. Cand am revenit in camera, m-am facut comod pe canapea si a inceput cu un oral bun, bun e putin spus...cu deep, priviri, batut cu juniorul peste limba, si ruperi de ritm...gata, gata sa ma termin. A pus prezervativul si a luat ea din proprie initiativa pozitia capra, cu contre, si te instiga sa-i dai cat mai tare si mai repede, impreuna cu vorbe vulgare care te instigau sa intrii in acest joc. Aproape de momentul victorios, se intoarce si te invita sa scoti prezervativul si s-o stropesti pe sanii aia mari. Apoi, cred ca am mai stat vreo 15-20 de min la povesti. E o tipa corecta, cel putin asa mi s-a parut. Nu mi-a parut rau deloc de investitia de 70 de leuti, chiar s-a meritat. De revenit, hmmm, poate ocazional

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...