Sari la conținut

Dianasexy


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Plm e greu cand esti peste prost si nu stii sa scrii si ai creierul cat al unui porumbel sau mai bine zis al unei hamsii sa tii evidenta atator “proprietati” si nume!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ma, nu mai fiti rai ca fata e ok, am testat.o fara sa vreau!!!

In urma cu o zi, seara, am avut ceva treaba in Bucuresti. Sun la cateva fete, la o ora ceva mai tarzie si ghinion, nu raspunde niciuna, din cateva "necunoscute" la care vroiam sa ajung.

Am asa un ghinion de la un timp, cand vin in Bucuresti, seara, pe nepregatite, nu dau de nici una buna!!!

Rasfoiesc pe aici si ma uit la pozele Dianei. Sun, raspunde imediat, la voce mi s.a parut putin tacuta, imi spune ca lucreaza pana mai tarziu, locatia, undeva in Drumul Taberei.

O mai aman putin, ca nu puteam ajunge imediat, apoi sun din nou dupa vreo ora si imi raspunde iar. Ii comunic ca ajung intr?o ora.

Normal, ca in traficul din Bucuresti, plm, ora nu e chiar ora!!!

Ajung dupa vreo o ora jumatate, parchez masina aproape de adresa indicata, dupa cateva peripetii cu GPS.ul si o sun.

Sun, sun si nu raspunde!!! Chiar ma gandeam ca e teapa, apoi ma suna inapoi dupa vreo 2 minute, scuzandu?se ca a fost in baie.

In fine....urc, ma asteapta exact ca in costumatia din poze, dupa usa.

Fata chiar frumoasa la fata, dupa gusturile mele, curata, normala ca inaltime, poate 1.65 si ii spun ca stau o ora. Nu eram eu hotarat daca sa stau o ora, dar am zis sa nu fiu grabit.

Putin timida mi s a parut la inceput, dar apoi pe parcurs a fost ok.

M am dus la dus, apoi am trecut la actiune.

Oral bun, accepta sa o lingi bine, se fute bine, s.a implicat chiar mult cu mine. De regula mie imi place sa conduc ostilitatile, dar am lasat.o pe ea sa sara in pula.

Am stat aproape 50 min, o finalizare, fara graba ...finalizare in prez.

Achitat 200 lei.

 

De revenit, pt mine, da, pt ca mi s a parut frumoasa, atitudine ok, e "acolo" cu tine...si a existat acea implicare in pat.

Eu o sa mai revin pt simplul motiv, repet, ca e frumoasa la fata.

Va doresc bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...