Sari la conținut

Sondaj de opinie‼️‼️ ..colega cu Ines !! (Cu mine) :)))


Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....

Buna!! Ma gândeam sa ma întorc la Timișoara , însă nu mai vreau sa “ma plimb” singura , așa ca m-am gândit sa va cer opinia legată de noua mea colega (prietena)

Activează pentru prima data in România , este pro-client și educata.

Totul rămâne la alegerea voastră , voiam sa știu dacă e pe gustul vostru .

 

Bruneta , 100% naturală , par lung (natural) , piele albă (nu face solar și nu dorește bronz)

Înaltă - 1m 80 aproape

Sâni mari .

 

Este începătoare in România , dar nu și pentru prima data in domeniu. Este foarte serioasă ...

 

As dori opinii sincere. Momentan lucrează la Brașov sub numele de Maya -NEW

 

 

(Acesta nu e un topic de recenzii , l-am deschis strict pentru a va cere părerea!!) pentru ca voi contați cel mai mult

:*

post-247432-0-72796500-1553072125_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vino cu ea in Timisoara. .. Eu sunt pt .. Nu stiu prestatia ei .. Dar la.cum.arata eu sunt pt genul ei avem.nevoie in TImisoara .. Daca si prestatia e la nivel atunci eu zic ca o sa aiba succes.. Ca ai multe altele ..

 

Ts pup si multumesc pt opinie 😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Vino cu ea in Timisoara. .. Eu sunt pt .. Nu stiu prestatia ei .. Dar la.cum.arata eu sunt pt genul ei avem.nevoie in TImisoara .. Daca si prestatia e la nivel atunci eu zic ca o sa aiba succes.. Ca ai multe altele ..

 

Ts pup si multumesc pt opinie 😘😘😘😘

îți mulțumesc și eu pt răspuns !! Prestația nu o cunosc , însă atitudinea și corectitudinea va fi de nota 10 , garantat . E regula la noi :)

Ii puteți urmări topicul de Brașov , totul depinde de gusturi .

Am încercat ieri sa ii fac un cont și nu reușesc , nu primește notificare pe email pt activare . Dar dacă reușesc zilele acestea , o învăț sa între pe forum ca nu prea vreau nici sa scriu eu mereu in numele ei .

Astfel puteți sa interacționați direct cu ea 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Scuze :))) m-am exprimat greșit

Ii cunosc prestația , dar nu ma văd in măsura pe mine sa îmi dau cu părerea , ci clienții

prestatia da trebuie sa o cunoastem.noi care o sa mergem.la ea .. Eu la felul cum.arata si calitatile fizice vreau sa cred ca e una buna chiar foarte buna ..

 

Ps: nistd poze mai dezgolita cu ea ar fi .. 😋😋😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

In legatura cu crearea contului, am vazut si pe Sibiu pe cineva care a incercat sa isi faca cont si nu a reusit. Am vazut pe un topic, la o fata, ca nu merge cu adresa de mail yahoo cica numai cu gmail. Ea asa a reusit. Sper sa o ajute pe colega ta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

In legatura cu crearea contului, am vazut si pe Sibiu pe cineva care a incercat sa isi faca cont si nu a reusit. Am vazut pe un topic, la o fata, ca nu merge cu adresa de mail yahoo cica numai cu gmail. Ea asa a reusit. Sper sa o ajute pe colega ta.

Off , dar eu nu prea ma pricep deloc la adrese de gmail .. ea nici atât . Mulțumim !! 🤗🤔
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca veniti amandoua va fi o mare problema. Cel putin pentru mine. Nu o sa stiu pe care sa va aleg. Am inteles ca e si varianta cu amandoua, insa nu stiu daca ma tine. Nu neaparat buzunarul cat mai degraba "instalatia" :laugh2. 

P.S. Va astept(am) cu drag!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Daca veniti amandoua va fi o mare problema. Cel putin pentru mine. Nu o sa stiu pe care sa va aleg. Am inteles ca e si varianta cu amandoua, insa nu stiu daca ma tine. Nu neaparat buzunarul cat mai degraba "instalatia" :laugh2.

P.S. Va astept(am) cu drag!

măcar sa fie asta problema :)))

Ne alegi pe rând , tragi la sorți , bilețel :))) :)))) Maya / Ines

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

măcar sa fie asta problema :)))

Ne alegi pe rând , tragi la sorți , bilețel :))) :)))) Maya / Ines

Asa cum zici. Asta sa fie singura problema. Veniti aici si vedem noi ce-o fi. Rau n-are cum sa fie. Te pup!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Daca veniti amandoua va fi o mare problema. Cel putin pentru mine. Nu o sa stiu pe care sa va aleg. Am inteles ca e si varianta cu amandoua, insa nu stiu daca ma tine. Nu neaparat buzunarul cat mai degraba "instalatia" :laugh2. 

P.S. Va astept(am) cu drag!

Mergem împreună, tu cu buzunarul, eu  cu "instalația" :P (nu te speria, doar ca suplinitor, dacă va fi cazul ;)). Praf le facem pe amândouă  :laugh2  :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mergem împreună, tu cu buzunarul, eu  cu "instalația" :P (nu te speria, doar ca suplinitor, dacă va fi cazul ;)). Praf le facem pe amândouă  :laugh2  :laugh2 :laugh2

Instalatia de resuscitare ma gandesc? Ca voi avea nevoie.

Legat de afirmatia ta, "praf le facem pe amândouă", eu n-as paria pe noi. Tinand cont ca au jumatate din varsta noastra( si aici nu tine deloc de intelepciunea data de varsta), mai-mai ca as paria pe victoria lor. Daca nu 2 solist, macar X2. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Mergem împreună, tu cu buzunarul, eu  cu "instalația" :P (nu te speria, doar ca suplinitor, dacă va fi cazul ;)). Praf le facem pe amândouă  :laugh2  :laugh2 :laugh2

sa nu fie invers 😂ðŸ”
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...