Sari la conținut

Jessica - sectorul 1 - 0725115812


gelugun

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer, e primul meu post, initial am facut cont sa vad un topic unde era o tipa pe care o cunosc, dar din cand in cand, mai arunc cate o privire si pe aici.

 

N-am vrut sa comentez niciodata, la absolut nimeni, dar, pentru ca intotdeauna exista un "dar"...

 

TU CHIAR AI REPETAT DE N ORI CA ESTI SUPER BOMBA? :))))

 

M-ai amuzat la greu cu mesajele tale, revino cu picioarele pe pamant, ti-au spus 3 oligofreni ca arati bine si s-a urcat stima de sine la cap si a ramas acolo?

 

Iti spun eu, nu arati nici macar decent! Ce sa mai vorbim de bombe. Mai uita-te si tu la altele, vezi cum arata o femeie adevarata, mai schimba un pic atitudinea aia, macar asa poate ajungi decenta, nu bomba, ca pentru aia ar trebui sa te mai nasti o data si poate nici atunci nu iesi cum visezi tu ca esti.

 

Din cauza unor labagii notorii ajungeti majoritatea sa aveti aere de diva, cand voi aratati ca o matura cu care s-a sters in prealabil pe jos.

 

Trezeste-te la realitate, ca o sa mori si nasoala, dar si proasta, iar asta chiar e de rau.

ai fost la respectiva de spui asta despre ea? 

 

ps: doar intreb nu treb sa raspunzi cu hate :) 

Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0

Sincer, e primul meu post, initial am facut cont sa vad un topic unde era o tipa pe care o cunosc, dar din cand in cand, mai arunc cate o privire si pe aici.

 

N-am vrut sa comentez niciodata, la absolut nimeni, dar, pentru ca intotdeauna exista un "dar"...

 

TU CHIAR AI REPETAT DE N ORI CA ESTI SUPER BOMBA? :))))

 

M-ai amuzat la greu cu mesajele tale, revino cu picioarele pe pamant, ti-au spus 3 oligofreni ca arati bine si s-a urcat stima de sine la cap si a ramas acolo?

 

Iti spun eu, nu arati nici macar decent! Ce sa mai vorbim de bombe. Mai uita-te si tu la altele, vezi cum arata o femeie adevarata, mai schimba un pic atitudinea aia, macar asa poate ajungi decenta, nu bomba, ca pentru aia ar trebui sa te mai nasti o data si poate nici atunci nu iesi cum visezi tu ca esti.

 

Din cauza unor labagii notorii ajungeti majoritatea sa aveti aere de diva, cand voi aratati ca o matura cu care s-a sters in prealabil pe jos.

 

Trezeste-te la realitate, ca o sa mori si nasoala, dar si proasta, iar asta chiar e de rau.

Ti-ai facut cont doar ca sa-i spui unei tipe sa nu se mai simta atat de bine cu felul cum arata. Chiar daca ai avea dreptate si ar fi vreo nasoala nu ar conta, tu tot un taran prost esti. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu vreau sa ii iau apararea lui bobo, mai ales ca este cont nou si am o parere foarte proasta despre recenziile făcute de pe asemenea conturi. Dar inclin sa cred ca a fost la ea, acelasi lucru mi-a spus si mie ca arata bomba si daca ar mai oferi si alte servicii ar fi superbomba. In schimb mie mi-a placut cum arata dar clar nu este "superbomba", nu are rost sa comparam fetele intre ele acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-ai facut cont doar ca sa-i spui unei tipe sa nu se mai simta atat de bine cu felul cum arata. Chiar daca ai avea dreptate si ar fi vreo nasoala nu ar conta, tu tot un taran prost esti. 

 

Esti de multe ori mai taran, nici n-ar trebui sa-ti raspund, nu vorbesc de obicei cu orice prost, dar contul nu a fost facut pentru recenzia asta, iar daca erai destept si nu prost, cum am spus deja ca esti, vedeai pe profilul meu data la care m-am inregistrat, nu prea coincide cu mesajul meu. 

 

Cristofor, ideea e ca o femeie frumoasa, care intr-adevar arata bine si mai are si ceva in cap, o sa fie intotdeauna modesta. Tipa asta, sa nu-i spun si prenumele mic :)) e mult prea visatoare si ar mai trebui sa isi cumpere cateva oglinzi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, jessica1995 a spus:

my boys

i am back

pentru cei din voi carora le-a fost dor de mine va astept cu drag sa ne relaxam impreuna ca pe "vremuri"

pt programari 

0725115812 astept un whatsapp

besos

Buna! Ar fi buna o actualizare de servicii/preturi și să ne spui cam prin ce zona ai locația.

Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land

ce aparitie picanta

a fost cineva ? are poze reale ? 

bine ai venit dupa aproape 1 an de vacanta

daca nu am reusit sa ajung inainte la tine

poate reusesc acum ca ai revenit cine stie cand dispari iar sa nu te ratez inca o data

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 2/24/2021 at 6:49 AM, mrbigpulo said:

ce aparitie picanta

a fost cineva ? are poze reale ? 

bine ai venit dupa aproape 1 an de vacanta

daca nu am reusit sa ajung inainte la tine

poate reusesc acum ca ai revenit cine stie cand dispari iar sa nu te ratez inca o data

Te astept cu drag

Besos

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

my boys

i am back cum bine stiti

pentru cei din voi carora le-a fost dor de mine va astept cu drag sa ne relaxam impreuna ca pe "vremuri"

si sa descoperiti si latura mea senzuala pasionala si sweet

pt programari 

0725115812 astept un whatsapp

m-am gandit la o oferta speciala pentru voi

in fiecare zi o sa ma gasiti incepand cu orele 10 00 am - 11 00 am pana pe la 19 00 - 20 00 pana pe seara voi fi disponibila pentru voi

Masajul meu

Pana in ora 13 00 va fi doar 120 lei (super oferta pentru putin timp pentru ca am revenit)

Pana in ora 16 00 va fi doar 150 lei

Dupa ora   16 00  va fi 200 lei pretul normal

Imgur: The magic of the Internet

Imgur: The magic of the Internet

Va invit sa descoperiti sau sa redescoperiti masajul meu erotic

besos besos

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 41 minute, Mirel778 a spus:

Bună Jesy mai lucrezi?

Dacă ai fi folosit facilitățile forumului și ai fi intrat pe profilul ei, vedeai că nu a mai intrat cu numele ei de user pe forum de vreo un an și șapte luni...

Concluzia: nu mai activează 🤗😃😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...