Sari la conținut

Denisa - moldoveanca - 0758486054


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

din nou activa in cta , acum cu topic nou .

 

 

Asta e buna! Recomand, cu incredere.. 

:refoz

mizeri de postaRI!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dovada sa o posteze sclavii  ca tine care nu recenzeaza .mars pe publli si caut-o.

nici nu s-a sculat bine sclavetele si cu ochii cirpiti de somn , a reusit sa ma minuseze . 

apreciez atentia deosebita pe care mi-o acorda  si ii mutumesc din suflet .

pina la urma o sa isi faca covidul mila de el si o sa il ia , altfel nu e chip sa scapam de el.

  • Like 1
Link spre comentariu

nici nu s-a sculat bine sclavetele si cu ochii cirpiti de somn , a reusit sa ma minuseze . 

apreciez atentia deosebita pe care mi-o acorda  si ii mutumesc din suflet .

pina la urma o sa isi faca covidul mila de el si o sa il ia , altfel nu e chip sa scapam de el.

 

Pui pariu ca nu ma ajungi? Nici ca ma intereseaza comportamentul lor dar si IQ mai mic de 30

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pui pariu ca nu ma ajungi? Nici ca ma intereseaza comportamentul lor dar si IQ mai mic de 30

nu pun pariuri niciodata ,nu sint genul dar ma amuza la maxim eunucul liliputan 2peu , imi face mereu zilele mai senine prin frustrarea de care da dovada .

probabil ca daca ar avea si el o putulica, cit de mica ar fi mai fericit , sau macar un dildo mic cu care sa se gidile in gaoz sau 1 leu cinzeci sa-si ia un bilet sa se plimbe prin oras cu troleul , dar n-are , n-are saracul nici viata nici vlaga 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

din nou activa in cta , acum cu topic nou .

  

Asta e buna! Recomand, cu incredere..

 

  

dovada?

  

dc o recomanzi?

  

:refoz

mizeri de postaRI!

 

V-a minusat, v-a certat,el stie de ce, apoi cica ati scros numai MIZERI de postari

2peu vedetu, o sa ajungi in analele istoriei! (Vezi ca nu e o chestie deocheata, nu e vorba de cur)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna pot sa stiu si eu ce nu iti convine domnul 2peu_2peu? Nu cred ca ai fost la mine si nu a fost in regula..numai comenta aiurea si vezi-ti de ale tale ..chiar te rog sa vii sa imi spui in fata ce ai de spus sau stai acasa in banca ta fa o laba..ai tupeu observ.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Buna pot sa stiu si eu ce nu iti convine domnul 2peu_2peu? Nu cred ca ai fost la mine si nu a fost in regula..numai comenta aiurea si vezi-ti de ale tale ..chiar te rog sa vii sa imi spui in fata ce ai de spus sau stai acasa in banca ta fa o laba..ai tupeu observ.

Stai linistita ca el viziteaza fetele doar virtual si doar bate campii.

La el nu e problema ca are pasarele la cap,problema e ca le hraneste mereu.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu e obligat nimeni sa vina sau sa se reintoarca daca nu ii convine ceva dar imi fac bine meseria si cine ma cunoaste confirma !! Daca eu nu sunt reala sau nu o sug bine atunci de alea cu poze bomba si cand te duci o iei la fuga ce spuneti ..fiti cinstiti !! Va puup o zi frumoasa si va astept!!

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Stai linistita ca el viziteaza fetele doar virtual si doar bate campii.

La el nu e problema ca are pasarele la cap,problema e ca le hraneste mereu.

Of, draga Denisa! Chiar trebuie sa bagi in seama toti idiotii gen @ 2_peu?!??

Eu unul m-am saturat de toti tampitii ca el!

 

Hai sa iti zic ceva, tu ca femeie, poti sa ii ruinezi increderea in el!!! Distruge-i restul de barbatie, asta daca i-o fi ramas ceva! Fie ca ii spui ca e prost la pat, sau ca o are mica (ceea ce in cazul lui e perfect adevarat), atunci cand ii ataci "barbatia" il vei termina!

 

Distruge-l, spune-i ca nu e bun de nimic! Va fi victima perfecta, pentru o femeie posesiva, ca tine!

 

2_peu, tu oricum nu o sa intelegi nimic din ce am scris aici. E numai pentru amuzamentul baietilor!

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Baietii, putin ajutor va rog. Cand statea pe Baba Novac avea o colega blondina mititica de statura. Mai stie cineva de ea? Eu ultima oara cand am fost la Denisa inainte de pandemie  blondina cea mica nu mai statea acolo iar ea nu a vrut sa imi dea detalii. Merci

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Of, draga Denisa! Chiar trebuie sa bagi in seama toti idiotii gen @ 2_peu?!??

Eu unul m-am saturat de toti tampitii ca el!

 

Hai sa iti zic ceva, tu ca femeie, poti sa ii ruinezi increderea in el!!! Distruge-i restul de barbatie, asta daca i-o fi ramas ceva! Fie ca ii spui ca e prost la pat, sau ca o are mica (ceea ce in cazul lui e perfect adevarat), atunci cand ii ataci "barbatia" il vei termina!

 

Distruge-l, spune-i ca nu e bun de nimic! Va fi victima perfecta, pentru o femeie posesiva, ca tine!

 

2_peu, tu oricum nu o sa intelegi nimic din ce am scris aici. E numai pentru amuzamentul baietilor!

 

Nu poti sa ii ceri unei femei sa distruga la un barbat , ceva ce nu are!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna pot sa stiu si eu ce nu iti convine domnul 2peu_2peu? Nu cred ca ai fost la mine si nu a fost in regula..numai comenta aiurea si vezi-ti de ale tale ..chiar te rog sa vii sa imi spui in fata ce ai de spus sau stai acasa in banca ta fa o laba..ai tupeu observ.

🤣🤣🤣🤣 ..chiar daca nu l-ai vazut, se parw ca il cunosti foarte bine !!! Cata intuitie !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...