Sari la conținut

Luxury Massage a ajuns in Alba Iulia


Postări Recomandate

Buna ziua,

 

Salonul s-a deschis de curand in Alba Iulia pe Trandafirilor 10. Este al doilea salon al lantului Luxury Massage, iar primul fiind mai vechi in Targu-Mures are deja o lista de pareri ale clientilor, le puteti gasi pe Internet oriunde (Google, Facebook) sau pe link-ul acesta https://nimfomane.co...luxury-massage/

 

Ne cautam clienti de feedback, dornici sa descopere calitate si nu cantitate. Fetele sunt selectate cu atentie, iar experienta lor este un criteriu foarte important.

IMPORTANT: Facem angajari! 

 

 

Orarul de functionare este 11AM - 1AM.

Locatia speram sa va incante, cat si discretia. Pe site-ul nostru luxury-massage.ro puteti gasi poze reale cu locatia, modelele si serviciile oferite. 
Ce ne diferentiaza este calitatea si nivelul premium sub care nu coboram, asadar, in urma unor discutii puteti beneficia de serviciile noastre si la hotel, domiciliu, eveniment, etc. de exemplu impreuna cu noi puteti organiza petreceri private erotice la locatia Dvs. sau la noi la salon.

 

Va asteptam cu portile deschise si speram sa ne ridicam la standardele Dvs., iar nu in ultimul rand, orice feedback este crucial pentru noi, mai ales acum, la inceput.

 

Cu stima,

Echipa Luxury-Massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vesti bune, deci. Multumim! Din pacate pe situl indicat de dvs. nu apar decat pozele fetelor din Tg. Mures. Iar la preturile serviciilor apar doar simboluri (de genul $ sau $$$). Asta cu pretul o inteleg, ok, putem discuta la telefon, dar pozele fetelor ar trebui sa apara, nu?

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Va salut cu respect frati in ale preacurviei sa fac o recenzie acestui loc de masaj. Ieri am avut planificat o intalnire cu o fata in Deva, intalnire care sa contramandat  in ultimul moment, am zis daca tot am plecat sa ma simt bine hai sa dau o fuga la Alba la masaj, era trecut pe lista mea de vizitat. Sunat de pe drum am facut programarea, cerut adresa. Am ajuns la adresa respectiva, usor de gasit undeva langa politie. Intampinat de Larisa, mi-a prezentat oferta, fara contact sexual , locatia e una foarte frumoasa discreta ambienta placuta. Larisa este o fata frumoasa cu forme placute, sanii mari frumosi, mereu zambitoare piele fina bronzata, ce mi-a placut cel mai mult a fost momentul exploziei :) stie , simte cand e momentul potrivit pentru un happy end, fata are experienta. Nota e 10 pentru tot ce vrei, prosop curat, slapi de unica folosinta igiena impecabila. Recomand cu caldura acest salon, eu unul mi-am facut abonament o sa merg ori de cate ori am nevoie de un masaj relaxant. Ah scuze am uitat ce e mai important cadoul , 150 Ron ora

Link spre comentariu

Vesti bune, deci. Multumim! Din pacate pe situl indicat de dvs. nu apar decat pozele fetelor din Tg. Mures. Iar la preturile serviciilor apar doar simboluri (de genul $ sau $$$). Asta cu pretul o inteleg, ok, putem discuta la telefon, dar pozele fetelor ar trebui sa apara, nu?

Buna seara,

Da, vor aparea si fetele. Acum lucram la angajari, acte, poze, tot ce mai e de facut. Insa salonul e deschis.

Link spre comentariu

Va salut cu respect frati in ale preacurviei sa fac o recenzie acestui loc de masaj. Ieri am avut planificat o intalnire cu o fata in Deva, intalnire care sa contramandat  in ultimul moment, am zis daca tot am plecat sa ma simt bine hai sa dau o fuga la Alba la masaj, era trecut pe lista mea de vizitat. Sunat de pe drum am facut programarea, cerut adresa. Am ajuns la adresa respectiva, usor de gasit undeva langa politie. Intampinat de Larisa, mi-a prezentat oferta, fara contact sexual , locatia e una foarte frumoasa discreta ambienta placuta. Larisa este o fata frumoasa cu forme placute, sanii mari frumosi, mereu zambitoare piele fina bronzata, ce mi-a placut cel mai mult a fost momentul exploziei :) stie , simte cand e momentul potrivit pentru un happy end, fata are experienta. Nota e 10 pentru tot ce vrei, prosop curat, slapi de unica folosinta igiena impecabila. Recomand cu caldura acest salon, eu unul mi-am facut abonament o sa merg ori de cate ori am nevoie de un masaj relaxant. Ah scuze am uitat ce e mai important cadoul , 150 Ron ora

Big up! Te asteptam. Daca vrei vreodata sa iti organizam o petrecere privata, din cate stim noi, suntem singurii care oferim asta.

Link spre comentariu

Vesti bune, deci. Multumim! Din pacate pe situl indicat de dvs. nu apar decat pozele fetelor din Tg. Mures. Iar la preturile serviciilor apar doar simboluri (de genul $ sau $$$). Asta cu pretul o inteleg, ok, putem discuta la telefon, dar pozele fetelor ar trebui sa apara, nu?

Buna seara,

 

Preturile difera intre orase insa serviciile sunt aceleasi. Noi credem ca ar fi derutant sa avem mai multe preturi la acelasi serviciu.

Dar sigur preturile sunt competitive!

Link spre comentariu

am fost eu la salonul de masaj nou deschis 

erau doua fete amundoua blonde una grasuta si una un pic mai slabuta decat aia grasuta 

am ramas cu aia un pic mai grasuta 

platit 150 lei 

masajul o fost ok 

cu atingeri cu mangaieri 

de revenit mai revin cu siguranta 

acuma depinde de gustul fiecaruia 

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

am fost eu la salonul de masaj nou deschis 

erau doua fete amundoua blonde una grasuta si una un pic mai slabuta decat aia grasuta 

am ramas cu aia un pic mai grasuta 

platit 150 lei 

masajul o fost ok 

cu atingeri cu mangaieri 

de revenit mai revin cu siguranta 

acuma depinde de gustul fiecaruia 

Hopa sunt doua, hai ca astazi merg iarasi, chiar daca sunt racit, cred ca un masaj e tot ce am nevoie  :138x

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost azi la acest salon pt prima data, era doar o fata disponibila, una blonda, sâni mari, f frumoasa. Zicea ca sunt 3 fete, dacă am reținut bine.

Am ales un masaj cu dus asistat, m.am simțit f bine, fata e pasionala.

E de revenit!

Scor masaj + dus asistat 200 lei

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Cred ca e gresit pusa intrebarea, in ce consta un masaj stie oricine banuiesc ca vrei sa sti cum se desfasoara activitatea intr-un salon de masaj.....sunt mai multe feluri de masaje dar iti voi spune dspre cel simplu cu o fata. Mergi la salon alegi fata in caz ca sunt mai multe platesti pentru masajul dorit,  faci dus apoi in camera la masaj , te da cu ulei special si iti face masaj. Daca te referi la finalizare nu iti spun aia trebuie sa descoperi singur  :laugh2 Iti recomand sa mergi sa simti tu pe corpul tau cum e cu masajul. 

Link spre comentariu
Vizitator didu_tzu
Reputație: 0

Cred ca e gresit pusa intrebarea, in ce consta un masaj stie oricine banuiesc ca vrei sa sti cum se desfasoara activitatea intr-un salon de masaj.....sunt mai multe feluri de masaje dar iti voi spune dspre cel simplu cu o fata. Mergi la salon alegi fata in caz ca sunt mai multe platesti pentru masajul dorit, faci dus apoi in camera la masaj , te da cu ulei special si iti face masaj. Daca te referi la finalizare nu iti spun aia trebuie sa descoperi singur :laugh2 Iti recomand sa mergi sa simti tu pe corpul tau cum e cu masajul.

😠Și masajul este un masaj pur și simplu?😋 Ma bate gându sa merg, da na.... vroiam sa vad mai concret cam cum se desfășoară. Numa bine 😉

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Și masajul este un masaj pur și simplu? Ma bate gându sa merg, da na.... vroiam sa vad mai concret cam cum se desfășoară. Numa bine

Depinde ce anume doresti, oricum spui de la inceput tot ce doresti, eu merg mai mult pentru masaj, dar ca e cu happy end e si mai bine. Nu neaparat finalizarea e importantanta,  important sa te simti tu bine, masajul de relaxare iti da acea stare de bine depinde cum e executat, pentru mine a fost foarte bine am fost cu Larisa dar o sa le incerc pe toate. Cel mai bine e sa-ti faci o programare si sa mergi acolo, sa simti tu cum e apoi sa ne zici si noua , asa degeaba spunem noi aici ca e asa sau e altfel cand tu iti faci propriile tale filme in cap si cand mergi acolo poate o sa fi dezamagit pentru ca tu credeai altceva. Iti recomand cu caldura sa faci o vizita apoi spune-ne si noua impresiile tale

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

A cam ajuns dejeaba. Masajul este de fapt o frectie uleioasa iar timpul de 1 ora comunicat telefonic este 30 min door 2 door cu 2 dusuri incluse. Subtire ... pacat de casa aia asa faina... Nu recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Ne-ai putea da mai multe detalii? A durat doar 30 de min ca te-ai terminat tu si nu au mai vrut sa umple timpul ramas pana la o ora cu ceva masaj, relaxare etc? Efectiv te-au scos afara?

Link spre comentariu

Wtf e cu acest salon? inca nu am mers de cand s-a deschis. azi am sunat in ideea de a face programare. supriza, mi-a raspuns ceva tranvestit. voce de barbat. a inceput sa recite> suntem masaj erotic etc..< l-am intrerupt cu intrebarea,. tu esti barbat?? nu domne. sunt femeie. am si inchis  imaginandu-mi ce e pe acolo: alt sanctuar de infectii cu totfelu de exprostituate de pe centura. pacat ca nu mai e Cleo prin Alba :(

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Are dreptate Cordacicj praf și pulbere.. două cordăciuni penale.. suni nu răspund ajungi pe la poarta nu deschid.. Ce mai 0 barat salonul Luxury. Mai tare salonul de dinainte Mystique păcat ca s a închis.Asteptam ceva mai profi ca pe la Cluj.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...