Sari la conținut

0730289146 Sexi, fierbinte & rea


Postări Recomandate

Bn că râzi si tu "futadores 91" așa cred că râd si "ele de noi cred că ne au in tel "ăla cu pla mică " 🤔🤔

Da dar vezi ca nu tot ce este mare e si bun asa ca daca e mai mică întră peste tot si de ce să nu râdem când e de bn râdem cad e de rău râdem asa ca nu avem de ce să fim tristi FUT..M și RÂDEM 😅😅

Link spre comentariu

Eu nu rad, doar sunt nervos, ca nu m-a lăsat sa ii rup gaoaza, nici în ruptul capului, la cât de strâmtă era în pizda... E clar în cur... Ii dădeam teroare! 🤣🤣🤣

Lasă că ai timp săi dai nu e timpul trecut fai o ofertă să vezi că acceptă și pe urmă să spui cum este de strâmta eu ți-aș spune dar îți distrug mitul oricum îți dau un indiciu un pic mai decât în pizda nu cred ca dai mai mult de 3 minute hai spor la găurit gaoaza 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mie unul pretul cerut de 200 finalizarea cu anal mi se pare mare pentru Ploiesti si pentru cum arata!

 

Nu este un serviciu pe care il ofera in mod constant, dar daca o streseaza cineva prea tare pe tema asta ii comunica pretul respectiv si ramane alegerea clientului daca plateste sau nu. Si parerea mea este ca nu are rost sa faci asta.  :slap2  :crazylove

  • Like 7
Link spre comentariu

Nu vrea jur, indiferent cât i-aș da, asta e, pacar, ca nu pot sa rup puțin acolo 😂😂😂

Hop.hop.hop marcat și pe 2020 și la fel.de multumit și referitor la tine "futadores 91" înseamnă că stai bine pe instrument și din cauza asta are dreptate Cățelul ea nu are inclus și anal în servicii este așa extra dar nu o fac cu toți doar cu ăștia cu puța mică eu acum n-am dat ca eram pe repede înainte deci ce să-ți zic dai înainte cu tupeu

Ce să vă urez în 2020 cât mai multe pe condica de testate

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Hop.hop.hop marcat și pe 2020 și la fel.de multumit și referitor la tine "futadores 91" înseamnă că stai bine pe instrument și din cauza asta are dreptate Cățelul ea nu are inclus și anal în servicii este așa extra dar nu o fac cu toți doar cu ăștia cu puța mică eu acum n-am dat ca eram pe repede înainte deci ce să-ți zic dai înainte cu tupeu

Ce să vă urez în 2020 cât mai multe pe condica de testate

Curierule poți să ne spui și nouă mai detaliat ce ai "livrat" la ea ? și să ne "livrezi" și nouă o recenzie cinstită și frumoasă cu subiect și predicat.. așa cum trebuie,pe 2020 ? Dacă nu te superi..binenteles ðŸ˜ðŸ‘ðŸ¼

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Mersi, mersi, eu nu cred, sunt un om normal, dar în fine, nu mai contează :)))), femeia e okk, strâmtă rău, buna pe meserie, e de tras pe ea, mulțumim de recenzie "curierul"

Ciocane tari sa aveți, și în 2020!

La mulți ani!

Care a fost Futadores RECENZIA ?? ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Curierule poți să ne spui și nouă mai detaliat ce ai "livrat" la ea ? și să ne "livrezi" și nouă o recenzie cinstită și frumoasă cu subiect și predicat.. așa cum trebuie,pe 2020 ? Dacă nu te superi..binenteles ðŸ˜ðŸ‘ðŸ¼

Recenzia o am făcută undeva prin pagină trei dacă se schimba ceva scriam dar nu sa schimbat nimic aceleași servicii aceeași fată ok aceeași locație.

Sper că poți citi recenzia anterioară

Spor la "babardit" dacă se schimbă ceva in serviciile ei vă anunț sau dacă dau de alta ca ia sau mai bună

  • Like 1
Link spre comentariu

nu stiu care e faza cu ea dar nu raspunde la telefon(azi am sunat la 16:05 data trecuta am sunat la 12:15 si desi pentru prima  data inteleg ca era vorba de 2 ianuarie si poate nu lucra pentru a doua , chiar daca era ocupata cu un client mi-ar fi placut macar sa imi zica sa o sun peste cateva minute sau ceva) nu intentionam neaparat sa merg azi dar as fi vrut sa stiu daca lucreaza si sambata daca nu o nimeresc pe ea poate stie cineva care a reusit sa o viziteze

Link spre comentariu

nu stiu care e faza cu ea dar nu raspunde la telefon(azi am sunat la 16:05 data trecuta am sunat la 12:15 si desi pentru prima data inteleg ca era vorba de 2 ianuarie si poate nu lucra pentru a doua , chiar daca era ocupata cu un client mi-ar fi placut macar sa imi zica sa o sun peste cateva minute sau ceva) nu intentionam neaparat sa merg azi dar as fi vrut sa stiu daca lucreaza si sambata daca nu o nimeresc pe ea poate stie cineva care a reusit sa o viziteze

Lucrează de pe la 10:30 Și nu răspunde în timp ce este clientul la ea și nu lucrează până târziu foarte rar o prinzi acum până pe la 17 :00 dar dacă o suni până în 12-12:30 cred că o să îți răspundă eu ce să-ți zic să ai baftă mie unul imi place și mă duc cu drag la ea încearcă să o suni de mai multe ori dacă vrei ca si eu ultima dată la fel am facut am sunat de vreo 3 ori într-o oră ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare domnilor!Vreau sa fiu scurt si la obiect. Am vizitat si eu doamna despre care se vorbește aici si va las impresiile mele: Vorbește frumos la telefon,8. Locație dezastru,baie infecta apartament vechi,murdar pe jos,pat de o curățenie îndoielnică,4. Dameza îmbrăcată într-un compleu care a văzut și zile mai bune,chiar era caraghioasa cum arata,cred ca de asta am rămas.Per total un aspect neingrijit,4. Servicii mediocre spre slabe,4. Cadou 100.De revenit?Niciodată. Singura dilemă pe care o am este ca in ciuda celor spuse si văzute, Marii Titani ai Ploiestiului in materie ,care au testato,au făcut-o un fel de vedetă.Mai au putin si o trec la top.Ori sunt interese ori sunt eu berbec.Tind sa cred ca prima variantă e mai plauzibile. Cu sinceritate...

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare domnilor!Vreau sa fiu scurt si la obiect. Am vizitat si eu doamna despre care se vorbește aici si va las impresiile mele: Vorbește frumos la telefon,8. Locație dezastru,baie infecta apartament vechi,murdar pe jos,pat de o curățenie îndoielnică,4. Dameza îmbrăcată într-un compleu care a văzut și zile mai bune,chiar era caraghioasa cum arata,cred ca de asta am rămas.Per total un aspect neingrijit,4. Servicii mediocre spre slabe,4. Cadou 100.De revenit?Niciodată. Singura dilemă pe care o am este ca in ciuda celor spuse si văzute, Marii Titani ai Ploiestiului in materie ,care au testato,au făcut-o un fel de vedetă.Mai au putin si o trec la top.Ori sunt interese ori sunt eu berbec.Tind sa cred ca prima variantă e mai plauzibile. Cu sinceritate...

Femeia se fute bine... Acum nu stiu cum de ai găsit-o asa prost pregatita... Oricum d de dat 1-2 ori in ea..

 

Si pe Ploiești..Spune-mi te rog ce se merită? :)... Totul pe repde inainte... Așteptăm sugestii

 

Spor

Link spre comentariu

Eu,vad o gravă si reală problemă in acest domeniu, cu trecerea timpului.Se pare ca noi contribuabilii am creat acest fenomen prin lipsa de cultura.Tratam banii din buzunar cu ușurință și curvele ne aplică același tratament. Dacă acum 20 ani găseai femei peste tot,si drăguțe si dedicate,pentru o noapte la hotel,plateai te 'miri ce'simbolic,si o masă la restaurant si aveai o noapte de pasiune, de nu mai erai bun de nimic,acum e grav de tot.Goana dupa bani,pești,pacanele ,bmw-uri, tatuaje,fite.Noi plătim toate astea.Nu sunt din Ploiesti,dar cam săptămânal trec pe la voi.O recomandare...sunt câteva fete de treaba,dar depinde ce gen iti place.O chubby matura ,ok, si rezonabila la pret,cu un oral excelent,si care se fute bine, ar fii Gina de la top.Ceva gen skinny si înaltă,pret bun,acum cred ca depinde si de toanele ei,pt mine a fost ok de fiecare dată,as zice ca Nicole. Mai ma gândesc.....Parerea este strict personala,si ma bazez pe faptul ca merg sa fut,nu sa fiu luat la "misto" pe banii mei.Cu sinceritate...

  • Like 2
Link spre comentariu

Si mii,de scuze,ca am postat,pe topicul acestei doamne,care pana la urmă mananca o paine destul de bună pe aici,dar trebuie să faca si ea ceva investiții.Stiti cum ""TREBUIE""sa fie o femeie:doamna pe stradă, gospodina in casa,si curvă in pat.Cred ca nu prea are din aceste calități.As fi curios cand a facut ultima oară curat in casă, sau cand a schimbat ce e pe pat.Generatii de plozi au murit pe el.De,e ocupata femeia.Si NOI....buluc, ca turcii.Cu sinceritate...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu,vad o gravă si reală problemă in acest domeniu, cu trecerea timpului.Se pare ca noi contribuabilii am creat acest fenomen prin lipsa de cultura.Tratam banii din buzunar cu ușurință și curvele ne aplică același tratament. Dacă acum 20 ani găseai femei peste tot,si drăguțe si dedicate,pentru o noapte la hotel,plateai te 'miri ce'simbolic,si o masă la restaurant si aveai o noapte de pasiune, de nu mai erai bun de nimic,acum e grav de tot.Goana dupa bani,pești,pacanele ,bmw-uri, tatuaje,fite.Noi plătim toate astea.Nu sunt din Ploiesti,dar cam săptămânal trec pe la voi.O recomandare...sunt câteva fete de treaba,dar depinde ce gen iti place.O chubby matura ,ok, si rezonabila la pret,cu un oral excelent,si care se fute bine, ar fii Gina de la top.Ceva gen skinny si înaltă,pret bun,acum cred ca depinde si de toanele ei,pt mine a fost ok de fiecare dată,as zice ca Nicole. Mai ma gândesc.....Parerea este strict personala,si ma bazez pe faptul ca merg sa fut,nu sa fiu luat la "misto" pe banii mei.Cu sinceritate...

Omule, ai perfecta dreptate in tot ce spui referitor la individa asta. Sunt unii care posteaza obsesiv pe topicul ei, la prima vedere as spune ca s-au saturat de laba acasa si asta a fost prima femeie la care au fost. Sau mai exista varianta B - au ceva actiuni la ea.

  • Like 6
Link spre comentariu

Eu,vad o gravă si reală problemă in acest domeniu, cu trecerea timpului.Se pare ca noi contribuabilii am creat acest fenomen prin lipsa de cultura.Tratam banii din buzunar cu ușurință și curvele ne aplică același tratament. Dacă acum 20 ani găseai femei peste tot,si drăguțe si dedicate,pentru o noapte la hotel,plateai te 'miri ce'simbolic,si o masă la restaurant si aveai o noapte de pasiune, de nu mai erai bun de nimic,acum e grav de tot.Goana dupa bani,pești,pacanele ,bmw-uri, tatuaje,fite.Noi plătim toate astea.Nu sunt din Ploiesti,dar cam săptămânal trec pe la voi.O recomandare...sunt câteva fete de treaba,dar depinde ce gen iti place.O chubby matura ,ok, si rezonabila la pret,cu un oral excelent,si care se fute bine, ar fii Gina de la top.Ceva gen skinny si înaltă,pret bun,acum cred ca depinde si de toanele ei,pt mine a fost ok de fiecare dată,as zice ca Nicole. Mai ma gândesc.....Parerea este strict personala,si ma bazez pe faptul ca merg sa fut,nu sa fiu luat la "misto" pe banii mei.Cu sinceritate...

 

Pana mea... Eu am fost de 2 ori.. A fost ok... Sa speram ca apar fete ok

 

 

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...