Sari la conținut

Camelia - 0758168162


Postări Recomandate

  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Salut ...Ma numesc Camelia si sunt pt prima data in orasul tau...

Sunt plina de pasiune și dorința de a te satisface.

Serviciile mele sunt:

 

150 - 30 min OP (ON in functie de igiena)  FK 69 NP mici fantezii
250 - 1h 2 finalizării OP (ON in functie de igiena) FK 69 NP mici fantezii

Pozele sunt recente si reale
Pentru mai multe detalii suna-ma la numărul 0758168162

 

 

post-288468-0-34790200-1553370359_thumb.jpg

post-288468-0-61588500-1553370375_thumb.jpg

post-288468-0-07110100-1553370384_thumb.jpg

post-288468-0-06836000-1553370403_thumb.jpg

post-288468-0-09888500-1553370594_thumb.jpg

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Telefon: ...
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: ...
  • Oras:Timisoara

Camelia !!! hmmmmm , o fata de treaba , nu te lasa la greu , pe langa alte ...fete de pe acest forum , ea este o lady , alte sunt doar sugatoare de ... ar trebui sa o incercati macar o data , aveti pe ce pune mana ...  :69  :rax2  :kiss3  :bow  :boob

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am fost azi in vizita... nu pot spune multe, decat ca este foarte frumoasa camelia!!! GFE= Nota15 ( ma facut sa ma rusinez ) :)))). Apartament frumos, daca vrei poti sa faci dus. Nota = 10. merita sa mergi :) daca o sa ramana in oras, o sa urce repede in top. Apropo are colega la fel de frumoasa!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Daaa linistit... numai sa ii spui din timp sa nu fie ocupata.... nu o gasesc sa ii pun anuntu, dar tot asa ca si camelia este de la prut. Bruneta cu ochii albastri daca am vazut bine:D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Camelia !!! hmmmmm , o fata de treaba , nu te lasa la greu , pe langa alte ...fete de pe acest forum , ea este o lady , alte sunt doar sugatoare de ... ar trebui sa o incercati macar o data , aveti pe ce pune mana ...  :69  :rax2  :kiss3  :bow  :boob

 

Adrian esti un scump. Multumesc de vizita si te mai astept .

 

:couple

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

am fost azi in vizita... nu pot spune multe, decat ca este foarte frumoasa camelia!!! GFE= Nota15 ( ma facut sa ma rusinez ) :)))). Apartament frumos, daca vrei poti sa faci dus. Nota = 10. merita sa mergi :) daca o sa ramana in oras, o sa urce repede in top. Apropo are colega la fel de frumoasa!!

 

Mersi de note dragule. Ma bucur ca totul a fost pe placul tau. Te mai astept ! :couple

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost azi la ea la ora 14:30. Locatia este pe strada Liege. Pozele sunt reale, fata este foarte frumoasa si foarte prietenoasa. E moldoveanca si are acel accent specific moldovenesc foarte puternic, ceea ce mie mi se parea dragut, sexy. Aveam ceva emotii cand am intrat, pentru ca nu stiam cum lucreaza, daca e tepara sau nu, ea s-a prins imediat si a inceput sa glumeasca cu mine ca sa ma relaxeze. Actiunea am inceput-o cu preludiu, ne-am sarutat mult si m-am jucat cu tatele ei care sunt mai mici si moi dar placute la atingere si lins, are curu mare si ferm. Ea imi tot zicea ca se simte bine cu mine, ca arat bine, ca o excit, eu ma gandeam ca spune asta doar ca sa ma faca sa ma simt bine dar la un moment dat ma ia de mana si o pune la ea la pizda ... era toata uda. La oral o facut ceva ce nu mi-o mai facut nici o femeie pana acum ... o vorbit cu pula: ''Vai ce frumoasa esti tu, ce vioaie...", la un moment dat mi se parea ca o uitat de mine :laugh2 . La normal eram eu deasupra ei si ea ma mangaia pe spate, ma strangea in brate si ma saruta, ii foarte pasionala.

La sfarsit mi-o zis ca are de gand sa mai stea in Timisoara dar e posibil sa schimbe locatia. Are o colega bruneta care arata si ea bine, dar nu stiu detalii despre ea, ca doar ne-am salutat.

Note:

Igiena: 10

ON: 9

NP: 10

GFE: 10

Cost: 150 de lei finalizarea

Concluzie: Cami este o fata foarte pasionala, exact cum imi place mie, pentru mine e de revenit.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Am fost azi la ea la ora 14:30. Locatia este pe strada Liege. Pozele sunt reale, fata este foarte frumoasa si foarte prietenoasa. E moldoveanca si are acel accent specific moldovenesc foarte puternic, ceea ce mie mi se parea dragut, sexy. Aveam ceva emotii cand am intrat, pentru ca nu stiam cum lucreaza, daca e tepara sau nu, ea s-a prins imediat si a inceput sa glumeasca cu mine ca sa ma relaxeze. Actiunea am inceput-o cu preludiu, ne-am sarutat mult si m-am jucat cu tatele ei care sunt mai mici si moi dar placute la atingere si lins, are curu mare si ferm. Ea imi tot zicea ca se simte bine cu mine, ca arat bine, ca o excit, eu ma gandeam ca spune asta doar ca sa ma faca sa ma simt bine dar la un moment dat ma ia de mana si o pune la ea la pizda ... era toata uda. La oral o facut ceva ce nu mi-o mai facut nici o femeie pana acum ... o vorbit cu pula: ''Vai ce frumoasa esti tu, ce vioaie...", la un moment dat mi se parea ca o uitat de mine :laugh2 . La normal eram eu deasupra ei si ea ma mangaia pe spate, ma strangea in brate si ma saruta, ii foarte pasionala.

La sfarsit mi-o zis ca are de gand sa mai stea in Timisoara dar e posibil sa schimbe locatia. Are o colega bruneta care arata si ea bine, dar nu stiu detalii despre ea, ca doar ne-am salutat.

Note:

Igiena: 10

ON: 9

NP: 10

GFE: 10

Cost: 150 de lei finalizarea

Concluzie: Cami este o fata foarte pasionala, exact cum imi place mie, pentru mine e de revenit.

 

Ma bucur ca ti-a placut. Mersi de note si te mai astept . te pup .  :couple 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

No ase fata faina nam mai vazut ! si corp si fața, no la asta trebe mărs.  Io mas baga so fuck o data !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună💋Băieți sunt disponibile de la 10 pina tirziu ora 02:00 ultima programare.

Va aștept cu drag pupicii!!

Printesa, accepti si virgini? Chiar as vrea sa te vizitez si sa imi prezinti tu adevarata arta a sex-ului cum doar tu stii ðŸ˜ðŸ˜

 

Esti foarte sexy in poze, esti ce trebuie pentru mine, acum depinde doar de tine daca ma primesti â¤

Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Printesa, accepti si virgini? Chiar as vrea sa te vizitez si sa imi prezinti tu adevarata arta a sex-ului cum doar tu stii

 

Esti foarte sexy in poze, esti ce trebuie pentru mine, acum depinde doar de tine daca ma primesti ❤

 

Raul dragule daca ai 18 ani impliniti , te astept cu drag sa ne facem de cap !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Raul dragule daca ai 18 ani impliniti , te astept cu drag sa ne facem de cap !!

Am 19 😎

 

O sa te sun maine pentru o programare ca astazi nu am timp. Abia astept sa "dau in tine" si sa rupem patul, o sa te indragostesti de mine, printeso 😘😘â¤

Link spre comentariu

Am 19 😎

 

O sa te sun maine pentru o programare ca astazi nu am timp. Abia astept sa "dau in tine" si sa rupem patul, o sa te indragostesti de mine, printeso 😘😘â¤

 

Vezi sa nu ai surpriza sa nu cânte cocoșul 😂😂😂😂

Adică să moară la intrarea ( fiind virgin) emoțiile poate ști ce zic !😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost ieri la ele, ca e vorba de 2 fete

am luat o finalizare

aspect fizic: ideea e cam in felul urmator: pozele sunt reale insa nu sunt foarte fidele cu realitatea, probabil sunt si putin mai vechi si ceva modificari, in orice caz, realitatea e mai modesta

servicii: deja sunt cunoscute, in realitate sunt acceptabile, bune, mai ales la oral. Program respectat, fetele sunt punctuale si foarte corecte. Se vede ca au multi km la bord.

 

Concluzie generala: in principiu se poate merge la ele fara probleme. Eu personal nu stiu daca mai revin.

Le urez succes fetelor si sa stea cat mai mult in TM.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

am fost ieri la ele, ca e vorba de 2 fete

am luat o finalizare

aspect fizic: ideea e cam in felul urmator: pozele sunt reale insa nu sunt foarte fidele cu realitatea, probabil sunt si putin mai vechi si ceva modificari, in orice caz, realitatea e mai modesta

servicii: deja sunt cunoscute, in realitate sunt acceptabile, bune, mai ales la oral. Program respectat, fetele sunt punctuale si foarte corecte. Se vede ca au multi km la bord.

 

Concluzie generala: in principiu se poate merge la ele fara probleme. Eu personal nu stiu daca mai revin.

Le urez succes fetelor si sa stea cat mai mult in TM.

 

Mai baiatule apoi io numi dau sama daca țo placut sau nu , ca tare pari nazajit !

Apoi fii sigur ca pana acasa la ieie is tare multi kilometrii , ca nus din batatura !!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat fata pe la inceputul saptamanii. Stabilit intalnirea prin sms. Foarte amabila si respectuoasa. Apartamentul e frumos amenajat. Era prezenta si colega ei, Irina pe care o puteam admira in toata splendoarea ei. Camelia este exact fata din poze cu precizarea ca pozele nu o prea avantajeaza. In realitate arata mai bine. Frumos proportionata, nici slaba, nici grasa, cu sanii micuti spre mediu, cu un ten bronzat, cur misto. M-a condus in camera ei unde am inceput sa ne jucam unul cu altul. M-am cerut la dus. Am primit prosop curat si uscat.

E foarte lipicioasa, ii place Fk si il intretine. Are simt al umorului si pare sa ii placa ce face. In urma saruturilor si mangaielilor, am observat ca se udase natural, destul de tare. Finalizarea din partea mea a venit destul de repede, fapt pe care a si glumit intreband "si eu?" cu o fata de copila bosumflata. Deh... Promit data viitoare. Din criza de timp, nu am ramas decat un numar.

Notele mele ar fi:

Locatie: 10 (are tot ce ii trebuie si arata bine, e curata)

Fata: 10

GFe: 10

ON: 9

NP: 10

 

Sper ca ea si colega ei sa mai ramana o vreme pe la noi.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Vizitat fata pe la inceputul saptamanii. Stabilit intalnirea prin sms. Foarte amabila si respectuoasa. Apartamentul e frumos amenajat. Era prezenta si colega ei, Irina pe care o puteam admira in toata splendoarea ei. Camelia este exact fata din poze cu precizarea ca pozele nu o prea avantajeaza. In realitate arata mai bine. Frumos proportionata, nici slaba, nici grasa, cu sanii micuti spre mediu, cu un ten bronzat, cur misto. M-a condus in camera ei unde am inceput sa ne jucam unul cu altul. M-am cerut la dus. Am primit prosop curat si uscat.

E foarte lipicioasa, ii place Fk si il intretine. Are simt al umorului si pare sa ii placa ce face. In urma saruturilor si mangaielilor, am observat ca se udase natural, destul de tare. Finalizarea din partea mea a venit destul de repede, fapt pe care a si glumit intreband "si eu?" cu o fata de copila bosumflata. Deh... Promit data viitoare. Din criza de timp, nu am ramas decat un numar.

Notele mele ar fi:

Locatie: 10 (are tot ce ii trebuie si arata bine, e curata)

Fata: 10

GFe: 10

ON: 9

NP: 10

 

Sper ca ea si colega ei sa mai ramana o vreme pe la noi.

Marius mersi mult de cuvintele frumoase și de noteTe mai aștept cu dragO zii frumoasa pupicii!!
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator skaddy
Reputație: 0

Bună💋Băieți sunt disponibile de la 10 pina tirziu ora 02:00 ultima programare.

Va aștept cu drag pupicii!!

Hello :) am o intrebare si o rugaminte.Faci footjob? Daca da se poate vedea pedichiura?

Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...