Sari la conținut

Camelia - 0758168162


Postări Recomandate

  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Vizitat acum 10 minute blondutza...lipicioasa rau....dulce...vorbareata....clar diferită decat majoritatea fetelor de pe aici.....prea făină sa nu o vizitezi macar o data....

Mersi mult de cuvintele frumoase și te mai aștept cu drag pupicii... O seara faina!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare tuturor.

 

Am ajuns si eu azi la domnisoara in jurul pranzului. Pot sa va spun ca am ramas foarte placut surprins de atitudinea Cameliei, parca eram prieteni de ceva vreme si ne-am revazut dupa o perioada de timp. Eu cred ca a fost vorba si de chimei. Programare prin sms, urmata de telefon in fata locatiei. Camelia ma asteptat in tinuta din ultimele poze ...scolarita, cu zambetul pe buze si foarte bine dispusa, pusa pe sotii. Cand am vazut atitudinea cu care am fost intampinat am decis sa raman o ora. Am fost la dus, igenizarea de rigoare, apoi am intrat in camera Cameliei. Uitasem sa va spun ca inca de la inceput am fost intampinat cu un sarut si zambetul pe buze. In camera, da au urmat mai multe saruturi mchiar pasionale as spune eu, ea cu aceeasi dezimvoltura si zambetul pe buze, si bucurie care i se citea in priviri, chiar inocenta as putea spune. Mie mia placut.

 

Nu o sa descriu cu lux de amanunte cele intamplate doar vreau sa confirm ce a spus un domn mai sus ca ii place sa vorbeasca cu " dansul " si asa a si facut...la rasfatat cum site ea mai bine cu atentie la zonele invecinate si chiar cu deep bine executat. 

Igiena este ok, nu am simtit ceva neinregula si da, are o pasarica numai buna de jucat cu ea, fapt ce sa si i9ntmplat.

 

Notele sint de 10, mie unul mi-a placut si o sa revin si da, o recomand. Mi-a placut foarte mult accdentul ei si buna dispozitie pe care mi-a transmis-o.

 

Pentru o ora cadoul a fost de 250 lei, meritati cu prisosinta.

 

De recomandat? DA !!!

 

Multumesc CAmelia pentru un inceput de saptamana frumos.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

 

 

Sa vezi asa "exemplar" si sa'ti fuga mintea la viza ...nu mi pare cel mai sanatos lucru.

 

NB: iau in intretinere orice "refugiata" cu astfel de calitati!

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ia uite , io salivam dupa ea pe topicu de Cj si ea era venita aici de o saptamana !!!

Camelia cat mai stai  ?!!  trebuie sa ne vedem neaparat !!

Si colega e tare , marfa moldoveneasca si ruseasca e top , nu numai la aspect dar mai ales la prestatie , e gena perfecta pt sex am aflat asta din tineretile mele si pana acum 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Salutare tuturor.

 

Am ajuns si eu azi la domnisoara in jurul pranzului. Pot sa va spun ca am ramas foarte placut surprins de atitudinea Cameliei, parca eram prieteni de ceva vreme si ne-am revazut dupa o perioada de timp. Eu cred ca a fost vorba si de chimei. Programare prin sms, urmata de telefon in fata locatiei. Camelia ma asteptat in tinuta din ultimele poze ...scolarita, cu zambetul pe buze si foarte bine dispusa, pusa pe sotii. Cand am vazut atitudinea cu care am fost intampinat am decis sa raman o ora. Am fost la dus, igenizarea de rigoare, apoi am intrat in camera Cameliei. Uitasem sa va spun ca inca de la inceput am fost intampinat cu un sarut si zambetul pe buze. In camera, da au urmat mai multe saruturi mchiar pasionale as spune eu, ea cu aceeasi dezimvoltura si zambetul pe buze, si bucurie care i se citea in priviri, chiar inocenta as putea spune. Mie mia placut.

 

Nu o sa descriu cu lux de amanunte cele intamplate doar vreau sa confirm ce a spus un domn mai sus ca ii place sa vorbeasca cu " dansul " si asa a si facut...la rasfatat cum site ea mai bine cu atentie la zonele invecinate si chiar cu deep bine executat. 

Igiena este ok, nu am simtit ceva neinregula si da, are o pasarica numai buna de jucat cu ea, fapt ce sa si i9ntmplat.

 

Notele sint de 10, mie unul mi-a placut si o sa revin si da, o recomand. Mi-a placut foarte mult accdentul ei si buna dispozitie pe care mi-a transmis-o.

 

Pentru o ora cadoul a fost de 250 lei, meritati cu prisosinta.

 

De recomandat? DA !!!

 

Multumesc CAmelia pentru un inceput de saptamana frumos.

 

Multumesc de aprecieri, te mai astept cu placere .... :couple :couple :couple

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...