Sari la conținut

Camelia - 0758168162


Postări Recomandate

  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Camelia iti doresc drumuri bune, oriunde ai merge . Asteptam vesti de la tine... cat mai curand !!

:kiss3

Bună ms mult la fel și ție🤗💋o seară cit mai frumoasa pupicii!!!
  • Like 2
Link spre comentariu

Am ramas dator cu recenzia ,vizitat Camelia pe ultima suta de metri (ai ei), sunat , programat si primit conf. programari. De la intrare te primeste cu un aer relaxant care te face sa te simti bine , foarte sociabila si acel accent care are ceva aparte.Cerut la dus , baia curata ,primit propsop curat, trecut la camera care era curata. Schimbat cateva vorbe ,incepe actiunea. Wou ON bestial adanc ,umed ,cu multa atentie la adiacente. Pune prezervativul si trece deasupra,fata asta chiar se implica ,ai place. Schimbam pozitia ,o pun capra ,fundul e bestial ,da contre ,geme , schimbam misionar ,la fel gemete contre si finalizam impreuna ,era toata uda.Si acum notele:ON 10 ;NP 10 ;igiena10 GFE15 (are ceva al ei ,marca proprie) .Multumesc Camelia te pup drag ,sper sa ajungi la top,dar ca sa fie asa trebuie sa te intorci(cand consideri tu de cuvvinta).

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 5455
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am ramas dator cu recenzia ,vizitat Camelia pe ultima suta de metri (ai ei), sunat , programat si primit conf. programari. De la intrare te primeste cu un aer relaxant care te face sa te simti bine , foarte sociabila si acel accent care are ceva aparte.Cerut la dus , baia curata ,primit propsop curat, trecut la camera care era curata. Schimbat cateva vorbe ,incepe actiunea. Wou ON bestial adanc ,umed ,cu multa atentie la adiacente. Pune prezervativul si trece deasupra,fata asta chiar se implica ,ai place. Schimbam pozitia ,o pun capra ,fundul e bestial ,da contre ,geme , schimbam misionar ,la fel gemete contre si finalizam impreuna ,era toata uda.Si acum notele:ON 10 ;NP 10 ;igiena10 GFE15 (are ceva al ei ,marca proprie) .Multumesc Camelia te pup drag ,sper sa ajungi la top,dar ca sa fie asa trebuie sa te intorci(cand consideri tu de cuvvinta).

e deja in topul REAL adica al nostru, al celor ce platim  si cunoastem piata 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Am ramas dator cu recenzia ,vizitat Camelia pe ultima suta de metri (ai ei), sunat , programat si primit conf. programari. De la intrare te primeste cu un aer relaxant care te face sa te simti bine , foarte sociabila si acel accent care are ceva aparte.Cerut la dus , baia curata ,primit propsop curat, trecut la camera care era curata. Schimbat cateva vorbe ,incepe actiunea. Wou ON bestial adanc ,umed ,cu multa atentie la adiacente. Pune prezervativul si trece deasupra,fata asta chiar se implica ,ai place. Schimbam pozitia ,o pun capra ,fundul e bestial ,da contre ,geme , schimbam misionar ,la fel gemete contre si finalizam impreuna ,era toata uda.Si acum notele:ON 10 ;NP 10 ;igiena10 GFE15 (are ceva al ei ,marca proprie) .Multumesc Camelia te pup drag ,sper sa ajungi la top,dar ca sa fie asa trebuie sa te intorci(cand consideri tu de cuvvinta).

Bună multumesc mult și ție pentru notițe😘sa stii ca te mai astept cu drag!☺ï¸O zii frumoasa îți doresc pupicii!!!🤗💋
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Buna Camelia, pe cand la Timisoara , vad ca esti mai aproape de casa .Poate te apuca mila si nu ne lasi mult sa-ti ducem dorul, te pup , ai grija de tine.

Bună bine no sa va țin mult ca să-mi duceți dorul🤗💋voi reveni curând pupicii și o seara cit mai frumoasa tuturor!!!😋
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Buna Camelia, când ne mai onorezi cu prezența ta?:*

Bună tuturor, săptămâna asta care vine voi fi în Timișoara💋🤗. Va doresc o zi cit mai frumoasa și va aștept cu drag pupicii!!! 😘🤗
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Bună tuturor, săptămâna asta care vine voi fi în Timișoara. Va doresc o zi cit mai frumoasa și va aștept cu drag pupicii!!!

 

Ai de mine !!! Nu pot să cred că teai intors, tu fată !!! Apoi musai sa nempreunam oăile cand ne-o vedea !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Am fosta azi-dimineața la domisoara ðŸ˜este un spectacol de când intri pana ieși cu GFE de nota 10 !!! Subscriu comentariilor de mai sus !

Clar de revenit !!!

Ms mult scumpule🤗te mai aștept cu drag o seara cit mai frumoasa pupicii!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unicool
Reputație: 0

ah...in pauza meciului Ines-Cozo am dat o fuga pe la Camelia....oai ce imi place accentul ei si felul cum vorbeste...e lipicioasa fata, draguta foc si te face sa te simti bine. notele nu isi au rostul pentru ca au scris destul colegii mai sus....o experienta asa cum ar trebui sa fie....

ON, NP, FK, 69, o nebunie....de revenit clar.

P.S: i-am vazut colega....adica am zarit-o....nu va spun cine e, dar pozele sunt reale si bestiale. abia astept sa o cunosc si pe ea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 Nici o recenzie cu preturi , dar cred ca serviciile si preturile is tot de la inceput nu ? :

 

150 - 30 min OP (ON in functie de igiena)  FK 69 NP mici fantezii
250 - 1h 2 finalizării OP (ON in functie de igiena) FK 69 NP mici fantezii

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

ah...in pauza meciului Ines-Cozo am dat o fuga pe la Camelia....oai ce imi place accentul ei si felul cum vorbeste...e lipicioasa fata, draguta foc si te face sa te simti bine. notele nu isi au rostul pentru ca au scris destul colegii mai sus....o experienta asa cum ar trebui sa fie....

ON, NP, FK, 69, o nebunie....de revenit clar.

P.S: i-am vazut colega....adica am zarit-o....nu va spun cine e, dar pozele sunt reale si bestiale. abia astept sa o cunosc si pe ea.

Ms mult scumpule te mai aștept cu drag pupicii🤗😘
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Nici o recenzie cu preturi , dar cred ca serviciile si preturile is tot de la inceput nu ? :

 

150 - 30 min OP (ON in functie de igiena) FK 69 NP mici fantezii

250 - 1h 2 finalizării OP (ON in functie de igiena) FK 69 NP mici fantezii

Bună ms mult dragule de postare🤗💋și serviciile mele sunt tot astea, va pup și va aștept cu drag!!!😉💋
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Am bifat și eu ieri pe la ora 18 Pe Camelia este o fata foarte pupăcioasă de la ușă mă luat la palme peste fund parca ne cunoaștem de-o viață.ON cu de toate (priviri,supt coaie,dep. )NP bestial am finalizat împreună!Timp cam 40 minute150 parai dați la plecare.Sigur de revenit clar Sînt curios cine-i colega!!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...