Sari la conținut

Camelia - 0758168162


Postări Recomandate

  • Oras:timis
  • Oras:timis

Salutare băieții, ieri am fost la domnișoara Camelia, as vrea sa va zic o părere, fata este de nota 10 și se vede ca ii place ce face , din punctul meu de vedere băieții merita sa ii faceți o vizita .

On -10 pentru ca știe ce face și o face cu placere 

GF-10 pentru ca sti ce face și te face sa te simți și tu bine lângă ea , ps nu sa grăbit cu nimica , chiar eu am insistat sa plec,  sper sa revin cât de curând la domnisoara. App 150 a costat toată aventura 😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

 Multumesc pentru vizita! Mă bucur de altfel că te-ai simțit bine în compania mea. 🤗 Îți doresc o seară cît mai frumoasa! 😘

2 hours ago, bicugtx said:

Salutare băieții, ieri am fost la domnișoara Camelia, as vrea sa va zic o părere, fata este de nota 10 și se vede ca ii place ce face , din punctul meu de vedere băieții merita sa ii faceți o vizita .

On -10 pentru ca știe ce face și o face cu placere 

GF-10 pentru ca sti ce face și te face sa te simți și tu bine lângă ea , ps nu sa grăbit cu nimica , chiar eu am insistat sa plec,  sper sa revin cât de curând la domnisoara. App 150 a costat toată aventura 😁

Multumesc pentru vizita! Mă bucur de altfel că te-ai simțit bine în compania mea. 🤗 Îți doresc o seară cît mai frumoasa! 😘

Link spre comentariu

Salutare tuturor !

Am fost recent (acum cateva zile), intr-o dupa-amiza spre seara - la Camelia - o fata deosebita, servicii la superlativ, locatie retrasa, linistita. Abia acum apuc sa scriu si eu o recenzie, ca am fost cam ocupat; revenind punctual la subiect - ca si note : 10 la toate capitolele, chiar este foarte placut sa fii in prezenta ei, te face sa te simti foarte bine (- de aceea am si stat 2 ore).

Cu siguranta, de revenit !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine
4 hours ago, Eugen81 said:

Salutare tuturor !

Am fost recent (acum cateva zile), intr-o dupa-amiza spre seara - la Camelia - o fata deosebita, servicii la superlativ, locatie retrasa, linistita. Abia acum apuc sa scriu si eu o recenzie, ca am fost cam ocupat; revenind punctual la subiect - ca si note : 10 la toate capitolele, chiar este foarte placut sa fii in prezenta ei, te face sa te simti foarte bine (- de aceea am si stat 2 ore).

Cu siguranta, de revenit !

Mersi de note dragule. Ma bucur ca totul a fost pe placul tau. Te mai astept! 🤗😘

Link spre comentariu

Salutare,

Am vizitat ieri aceasta tipa,pot sa zic ca am avut parte de cel mai tare oral ,dep,lins,pupat,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10,te simti ca cu o iubita.

Surprizaaa:

Aseara pe la 21:30 a resunat o daca ma primeste cu in prieten,sa o facem in 3,nu va pot descrie cu a fost,ne tremurau picioarele la amandoi!!!

am pompat amandoi unil oral unul normal ,ne am schimbat si tot asa mai bine de o ora,fata asta stie sce face si chiar i place tare pula!

mi am facut abonament de ieri!

te pupp si o sa revin in aceeasi formula

fin orala

lins

supt

cu amandoi

nota 10 cu felicitari

cadou 600 ,am lasat ceva in plus pt ca e greu de gasit asemenea caprioara

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine
3 hours ago, terminator6 said:

Salutare,

Am vizitat ieri aceasta tipa,pot sa zic ca am avut parte de cel mai tare oral ,dep,lins,pupat,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10,te simti ca cu o iubita.

Surprizaaa:

Aseara pe la 21:30 a resunat o daca ma primeste cu in prieten,sa o facem in 3,nu va pot descrie cu a fost,ne tremurau picioarele la amandoi!!!

am pompat amandoi unil oral unul normal ,ne am schimbat si tot asa mai bine de o ora,fata asta stie sce face si chiar i place tare pula!

mi am facut abonament de ieri!

te pupp si o sa revin in aceeasi formula

fin orala

lins

supt

cu amandoi

nota 10 cu felicitari

cadou 600 ,am lasat ceva in plus pt ca e greu de gasit asemenea caprioara

Bună dragul meu. Vă mulțumesc de vizită și mă bucur că va plăcut în compania mea. Vă mai astept cu drag și data viitoare să ne facem de cap! 🙃😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine
14 minutes ago, paudenis said:

Bună, care sunt serviciile pe care le oferi și tariful? 

 

Bună. 

Serviciile mele sunt:

150 - 30 min OP (ON in functie de igiena)  FK 69 NP mici fantezii
300 - 1h 2 finalizării OP (ON in functie de igiena) FK 69 NP mici fantezii.

Nr.0758168162. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine
3 hours ago, jrcluj said:

vizitat dameza 

locatia iris 

am stat la un suculet tipa destepta sexy ce vrei de la o fata 

note 9 

gfe 10 

de revenit

Bună dragul meu, mulțumesc de vizită și de note. Te m-ai aștept cu drag. 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

Am vizitat zilele trecute,pot spune ca a fost o experienta la superlativ, sincer nu ma asteptam sa ma simt atat de bine in prezenta ei,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10 .

Este prima mea recenzie , ca si note din partea mea 10 pe linie si ii multumesc pentru experienta

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine
1 hour ago, sk0rp10n said:

Salutare,

Am vizitat zilele trecute,pot spune ca a fost o experienta la superlativ, sincer nu ma asteptam sa ma simt atat de bine in prezenta ei,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10 .

Este prima mea recenzie , ca si note din partea mea 10 pe linie si ii multumesc pentru experienta

Bună dragul meu.. ms de vizită și de note. Și mă bucur că te-a plăcut pupici și te mai astept cu drag! 😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...