Jump to content

Camelia - 0758168162

Recommended Posts

• Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut ...Ma numesc Camelia si sunt pt prima data in orasul tau... Sunt plina de pasiune și dorința de a te satisface. Serviciile mele sunt:   150 - 30 min OP (ON in functie de igiena)  FK 69 NP mici f

Poze noi .... pentru voi baieti !!  Va astept ! Pupici !!!

Buna baietii ! De azi sunt disponibila dupa ora 10 . Va astept cu drag . Pupici !!!  :kiss3  :kiss3  :kiss3    

Posted Images

Salutare băieții, ieri am fost la domnișoara Camelia, as vrea sa va zic o părere, fata este de nota 10 și se vede ca ii place ce face , din punctul meu de vedere băieții merita sa ii faceți o vizita .

On -10 pentru ca știe ce face și o face cu placere 

GF-10 pentru ca sti ce face și te face sa te simți și tu bine lângă ea , ps nu sa grăbit cu nimica , chiar eu am insistat sa plec,  sper sa revin cât de curând la domnisoara. App 150 a costat toată aventura 😁

• Inimioara 1

Multumesc pentru vizita! Mă bucur de altfel că te-ai simțit bine în compania mea. 🤗 Îți doresc o seară cît mai frumoasa! 😘

2 hours ago, bicugtx said:

Salutare băieții, ieri am fost la domnișoara Camelia, as vrea sa va zic o părere, fata este de nota 10 și se vede ca ii place ce face , din punctul meu de vedere băieții merita sa ii faceți o vizita .

On -10 pentru ca știe ce face și o face cu placere 

GF-10 pentru ca sti ce face și te face sa te simți și tu bine lângă ea , ps nu sa grăbit cu nimica , chiar eu am insistat sa plec,  sper sa revin cât de curând la domnisoara. App 150 a costat toată aventura 😁

Multumesc pentru vizita! Mă bucur de altfel că te-ai simțit bine în compania mea. 🤗 Îți doresc o seară cît mai frumoasa! 😘

Salutare tuturor !

Am fost recent (acum cateva zile), intr-o dupa-amiza spre seara - la Camelia - o fata deosebita, servicii la superlativ, locatie retrasa, linistita. Abia acum apuc sa scriu si eu o recenzie, ca am fost cam ocupat; revenind punctual la subiect - ca si note : 10 la toate capitolele, chiar este foarte placut sa fii in prezenta ei, te face sa te simti foarte bine (- de aceea am si stat 2 ore).

Cu siguranta, de revenit !

• Like 2
  • Inimioara 1
4 hours ago, Eugen81 said:

Salutare tuturor !

Am fost recent (acum cateva zile), intr-o dupa-amiza spre seara - la Camelia - o fata deosebita, servicii la superlativ, locatie retrasa, linistita. Abia acum apuc sa scriu si eu o recenzie, ca am fost cam ocupat; revenind punctual la subiect - ca si note : 10 la toate capitolele, chiar este foarte placut sa fii in prezenta ei, te face sa te simti foarte bine (- de aceea am si stat 2 ore).

Cu siguranta, de revenit !

Mersi de note dragule. Ma bucur ca totul a fost pe placul tau. Te mai astept! 🤗😘

Salutare,

Am vizitat ieri aceasta tipa,pot sa zic ca am avut parte de cel mai tare oral ,dep,lins,pupat,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10,te simti ca cu o iubita.

Surprizaaa:

Aseara pe la 21:30 a resunat o daca ma primeste cu in prieten,sa o facem in 3,nu va pot descrie cu a fost,ne tremurau picioarele la amandoi!!!

am pompat amandoi unil oral unul normal ,ne am schimbat si tot asa mai bine de o ora,fata asta stie sce face si chiar i place tare pula!

mi am facut abonament de ieri!

te pupp si o sa revin in aceeasi formula

fin orala

lins

supt

cu amandoi

nota 10 cu felicitari

cadou 600 ,am lasat ceva in plus pt ca e greu de gasit asemenea caprioara

• Like 2
  • Inimioara 1
3 hours ago, terminator6 said:

Salutare,

Am vizitat ieri aceasta tipa,pot sa zic ca am avut parte de cel mai tare oral ,dep,lins,pupat,fata arata super bine si are o atitudine de nota 10,te simti ca cu o iubita.

Surprizaaa:

Aseara pe la 21:30 a resunat o daca ma primeste cu in prieten,sa o facem in 3,nu va pot descrie cu a fost,ne tremurau picioarele la amandoi!!!

am pompat amandoi unil oral unul normal ,ne am schimbat si tot asa mai bine de o ora,fata asta stie sce face si chiar i place tare pula!

mi am facut abonament de ieri!

te pupp si o sa revin in aceeasi formula

fin orala

lins

supt

cu amandoi

nota 10 cu felicitari

cadou 600 ,am lasat ceva in plus pt ca e greu de gasit asemenea caprioara

Bună dragul meu. Vă mulțumesc de vizită și mă bucur că va plăcut în compania mea. Vă mai astept cu drag și data viitoare să ne facem de cap! 🙃😘🤗

• Like 1