Sari la conținut

SEXY si APETISANTA - 0762658286


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

foarte interesant ca zici ca faci oral neprotejat, deoarece mie mi-ai facut oral NEPROTEJAT, poate te ajuta sa iti aminteti afirmatia ta ca nu vi sus ca o am prea mare si te doare. daca tineai asa mult la sanatatea ta iti tratai pina acum acea ciuperca de pe spate, care e vizibila si in poze. Sa nu ma intelegeti gresit fata merita banii e placuta dar din pacate minte pe forum

SANTETI NISTE ZDREMTE...CINE VA PUNE SA PLATITI...CHEAR NU SANTETI INSTARE SA VA FACETI O PRETENA SA AVETI CE FUTE? FETELE VAU OFERIT CEIA CE ATI MERITAT CONTRA COST..ASA CA MAI ABTINETIVA DE COMENTARIILE URATE...NIMENI NU VA PUNE SA MERGETI LA ELE..

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Sa te sune , ca sa il mai ameninti? Si nici nu a fost singurul, care a scris, ca a avut parte de oral neprotejat.

...SI EU AM VB CU TIPA SI E ADEVARAT...UNI CLENTI NU MERG PTR SEX,..MERG PTR A FURA BANII DE LA FETE SAU LUCRURI DIN CASA..

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

tu esti clentul care ai vrut sa_mi tragi banii din mana...ca locatia Oradea se potriveste...noi nu am facut sex,deoarece tu esti un tepar care merge la fete si le ia banii,ai incercat si la mine,dar nu tia mers....norocul tau ca nu team tinut mai cateva secunde sa vezi ce urmarii aveai...daca esti tu tipul ,atunci esti o jigodie fara scrupule si un mincinos...daca nu esti tu...scz ...dar sar putea sa fii tu care fura banii de la fete..si apropo dami mai multe detalii daca tu confirmii ca tiam facut oral neprotejat chear numi aduc aminte..si nu fac asa ceva...si petele de pe spate nu sant ciuperci cum spui tu,,sant pete de la solar...care miau aparut din cauza ca am stat mai mult la solar...si nu mint pe ferum,,,doarece nu mie rusine de meseria mea,dar numi place sa se faca afirmatii mincinoase la adresa mea..

sper ca nu despre mine vorbesti ca am vrut sa iti iau banii, sper ca despre colegul.  In legatura cu afirmatia mea ca ai o ciuperca o sustin iar argumentul tau este pentru prosti sau tu ne crezi prosti si spui ca ai facut de la solar. Boala de care suferi se numereste Pitiriazis(dai un goole si o sa vezi poze) iar o definitie a boli ai mai jos

Pitiriazis  este o infectie (micoza) a tegumentului care modifica culoarea pielii in zonele afectate. Este localizata la nivelul pieptului, spatelui, umerilor, partii superioare a bratelor, trunchiului.

 

Deci ai sau nu ciuperca??? aa sau e de la solar asa cum nu faci sex neprotejat.  Mai nou curva se da doamna si spune ca nu face neprotejat oral(pe dracu nu ca o sugea fara cu mare placere) mai putin o sa ne spui ca esti virgina. Mai spui ca nu iti este rusine cu meseria ta, pai sincer ar trebui sa iti fie( o incapabila de altceva sa apucat de departat picioare pentru a supravietui ca munca nu i place)......

 

o afecţiune cutanată benignă, frecvent întâlnită, este determinată de un fung – Pytirosporum orbiculare, care se găseşte în mod obişnuit pe pielea noastră. Vara, căldura, transpiraţia excesivă, radiaţiile ultraviolete şi umezeala par să fie factorii declanşatori ai multiplicării fungulu

 

Citeste mai mult: adev.ro/moj4t1

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...