Sari la conținut

Raluca in vizita la Oradea 0735772443


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Am reușit să o întâlnesc pe Raluca și mia dat peste cap tot ce înseamnă întâlnire. Fata face artă din sex și te plimbă în locuri unde greu poți ajunge.

Mai las un pic să se limpezească sentimentele trăite că de parcă aș fi tras ceva , nu sunt în stare să scriu o recenzie obiectivă.

 

Raluca ești o zeiță și aștept cu nerăbdare să te revăd :gifs_ojos

Noel nu te cunosc, dar m-ai convins. Mă las și eu pe mâna ta. Am mai făcut-o și am avut numai de câștigat. Sper să revii cât mai repede și să ne dai detalii.

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... avand in vedere ca am pus ochii pe rallu de mult, ieri la prima ora am facut direct o programare (programarile se respecta)! ajung sus ea ea, ma asteptat goala (ma rog, o fundita rosie la gatðŸ˜ðŸ˜) ... ma serveste cu ceva rece de baut, si stam la povesti (e o fire vorbareata si mereu cu zambetu pe buze) ... imi atrage atentia ca fie la ora fie la finalizare ea u prea se uita la ceas.. deci sa nu ma grabesc!!!

 

note:

 

lucatie: ieri, 10 (luceafaru) apartament mega fain!!! mare baie misto, dus smecher, pat urias curatelenie .... tot ce vrei!!!

 

----- azi, 9 (tot luceafarul dar alt ap), un apartament mai modest dar la fel curatenie si tot ce vrei!!

 

aspect: poze reale... dpmdv e superba, imi plac foarte mult skinny girl!

 

oral: 10, foarte fain fave oralu!!! umed, atentie la oO, adanc (pacat ca nu poate DT, dar o baga pana la refuz)... pe langa asta am avut parte de unul din cele mai bune 69!!!

 

normal: 10, no comment... face si contractii!!! misto

 

igiena:10

 

gfe: 10 cu felicitari!!! fk intens si pasional, cred ca e punctul ei forte

 

cadou: 150L/fin ... rap. c/p: bun

 

recomand: da (daca sunteti fan skinny) ... revin: da ( doar sapt asta mai sta...sper sa revina cat mai repede)

  • Like 7
Link spre comentariu

salutare...

 

... avand in vedere ca am pus ochii pe rallu de mult, ieri la prima ora am facut direct o programare (programarile se respecta)! ajung sus ea ea, ma asteptat goala (ma rog, o fundita rosie la gat) ... ma serveste cu ceva rece de baut, si stam la povesti (e o fire vorbareata si mereu cu zambetu pe buze) ... imi atrage atentia ca fie la ora fie la finalizare ea u prea se uita la ceas.. deci sa nu ma grabesc!!!

 

note:

 

lucatie: ieri, 10 (luceafaru) apartament mega fain!!! mare baie misto, dus smecher, pat urias curatelenie .... tot ce vrei!!!

 

----- azi, 9 (tot luceafarul dar alt ap), un apartament mai modest dar la fel curatenie si tot ce vrei!!

 

aspect: poze reale... dpmdv e superba, imi plac foarte mult skinny girl!

 

oral: 10, foarte fain fave oralu!!! umed, atentie la oO, adanc (pacat ca nu poate DT, dar o baga pana la refuz)... pe langa asta am avut parte de unul din cele mai bune 69!!!

 

normal: 10, no comment... face si contractii!!! misto

 

igiena:10

 

gfe: 10 cu felicitari!!! fk intens si pasional, cred ca e punctul ei forte

 

cadou: 150L/fin ... rap. c/p: bun

 

recomand: da (daca sunteti fan skinny) ... revin: da ( doar sapt asta mai sta...sper sa revina cat mai repede)

Multumesc frumos ! Revin cu drag :p 

 

 

 

P.S. Disponibila in oras pana sambata inclusiv :*

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

După cum vam povestit am reușit să o cunosc pe Raluca. O fată super chill, mereu cu zâmbetul pe buze și foarte drăguță.

 

Programare făcută prin pm cu confirmare la numărul de telefon 0748603508, respectat din ambele părți.

 

Locație pe Calea Aradului, Luceafărul.

 

Ajuns în locație mă aștepta o fată skinny super frumoasă, în ciorăpei roșii cu portjartiere , fără chiloței și sutien, iar în gât purta un papion roșu care era ca o fundiță și mă simțeam de parcă iar e ziua mea :)

 

Am fost invitat la un pahar de suc și am socializat atât de dezchis, fără rețineri de parcă ne știam de mult. O prezență adorabilă. Super sweet.

 

După igienizare am avut parte de un masaj super incitant și fata mia demonstrat că mă poate plimba pe culmile plăcerilor.

 

Note

 

Locație 9 apartament frumos, perfect pentru nebunii

 

Aspect 9.5, frmoasă la față, corp slim armonios, funduleț superb, aranjată, machiată, ce să mai, un răsfăț ochilor

 

Igienă 10 , impecabilă, precizez că a făcut duș după acțiune, știu că a făcuto cu mine :)

 

On 10, chiar și fără cim îi dau 10, cu tot ce îmi doresc

 

Np 10, aici mă lasă fără cuvinte, are un stil aparte , nu obosește și e prezentă la maxxim

 

Atitudine 10, rar găsesc așa o fată cu atitudine , bine dispusă, mă simțeam în largul meu cu ea,atentă, amabilă

 

Gfe 10, passiunea cu care mă săruta și mă făcea să cred că sunt cu iubita,

 

Cadou 150 pentru o finalizare, dar practic ea mia fost cadou cu fundiță :)

 

De recomandat Da, obligatoriu o vizită

 

De revenit Da, încerc să revin la ea în limita posibilităților cât se poate de multe ori.

 

Raluca te pup de nu te vezi și îți mulțumesc că mai suportat.

  • Like 12
Link spre comentariu

După cum vam povestit am reușit să o cunosc pe Raluca. O fată super chill, mereu cu zâmbetul pe buze și foarte drăguță.

 

Programare făcută prin pm cu confirmare la numărul de telefon 0748603508, respectat din ambele părți.

 

Locație pe Calea Aradului, Luceafărul.

 

Ajuns în locație mă aștepta o fată skinny super frumoasă, în ciorăpei roșii cu portjartiere , fără chiloței și sutien, iar în gât purta un papion roșu care era ca o fundiță și mă simțeam de parcă iar e ziua mea :)

 

Am fost invitat la un pahar de suc și am socializat atât de dezchis, fără rețineri de parcă ne știam de mult. O prezență adorabilă. Super sweet.

 

După igienizare am avut parte de un masaj super incitant și fata mia demonstrat că mă poate plimba pe culmile plăcerilor.

 

Note

 

Locație 9 apartament frumos, perfect pentru nebunii

 

Aspect 9.5, frmoasă la față, corp slim armonios, funduleț superb, aranjată, machiată, ce să mai, un răsfăț ochilor

 

Igienă 10 , impecabilă, precizez că a făcut duș după acțiune, știu că a făcuto cu mine :)

 

On 10, chiar și fără cim îi dau 10, cu tot ce îmi doresc

 

Np 10, aici mă lasă fără cuvinte, are un stil aparte , nu obosește și e prezentă la maxxim

 

Atitudine 10, rar găsesc așa o fată cu atitudine , bine dispusă, mă simțeam în largul meu cu ea,atentă, amabilă

 

Gfe 10, passiunea cu care mă săruta și mă făcea să cred că sunt cu iubita,

 

Cadou 150 pentru o finalizare, dar practic ea mia fost cadou cu fundiță :)

 

De recomandat Da, obligatoriu o vizită

 

De revenit Da, încerc să revin la ea în limita posibilităților cât se poate de multe ori.

 

Raluca te pup de nu te vezi și îți mulțumesc că mai suportat.

"Dute tu , de aici ca nu te cred" :)))) Multumesc frumos ! Cu mare drag, ma bag sa te mai "suport" de cate ori vrei tu :))) :P . Sa ai o zi frumoasa si parte de cadouri cum ti-am fost eu ! :P >:D< (hug)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

"Dute tu , de aici ca nu te cred" :)))) Multumesc frumos ! Cu mare drag, ma bag sa te mai "suport" de cate ori vrei tu :))) :P . Sa ai o zi frumoasa si parte de cadouri cum ti-am fost eu ! :P > :D< (hug)

 

  :heart:  :heart:  :heart:

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Raluca! Te-am pierdut la Cluj, sper să te prind la Oradea! Cât ai zis că stai? Așa de curios intreb. Poze de alea faine. Mai ai?

Parcă fugi de mine! Sper să nu mă înșel! :)

Link spre comentariu

Raluca! Te-am pierdut la Cluj, sper să te prind la Oradea! Cât ai zis că stai? Așa de curios intreb. Poze de alea faine. Mai ai?

Parcă fugi de mine! Sper să nu mă înșel! :)

Asa ma sti , sa fug de tine? Niciodata !!!! Mai sunt in Oradea pana sambata , inclusiv. :P

post-287196-0-79755500-1594744618_thumb.jpg

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Asa ma sti , sa fug de tine? Niciodata !!!! Mai sunt in Oradea pana sambata , inclusiv. :P

Anu ăsta! Tot dau de tine pe undeva.

 

P.S. Bine că știu cum să fac să imi mai pui cate o poză nouă. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna seara. :hihat                      

Am ajuns in bratele domnisoarei Raluca aztazi.   :crazylove              Tel: 0748603508                               

 Cateva cuvinte in stil telegrafic:

  • Pozele sunt reale    stop. :snappy 
  • Cu recenziile scrise de colegi (noel_dwane , >ttm<,  ... :beex2 ) sunt de acord si le confirm  ’este o zeita’  :gifs_ojos  :maninlove  :heart:    stop.  
  • Recomand     stop.  
  • Am plecat dupa o ora f. multumit     stop.   :dancing 
  • Multumesc  Raluca pentru ’’tratament’’     stop.   :D 
  •  
  •  
  • Psi: ramane cum am stabilit    STOP.    ;) 

                                                        

 

  • Like 8
Link spre comentariu

 

Buna seara. :hihat                      

Am ajuns in bratele domnisoarei Raluca aztazi.   :crazylove              Tel: 0748603508                               

 Cateva cuvinte in stil telegrafic:

  • Pozele sunt reale    stop. :snappy 
  • Cu recenziile scrise de colegi (noel_dwane , >ttm<,  ... :beex2 ) sunt de acord si le confirm  ’este o zeita’  :gifs_ojos  :maninlove  :heart:    stop.  
  • Recomand     stop.  
  • Am plecat dupa o ora f. multumit     stop.   :dancing 
  • Multumesc  Raluca pentru ’’tratament’’     stop.   :D 
  •  
  •  
  • Psi: ramane cum am stabilit    STOP.    ;) 

 

Multumesc pt ciocolata! :P :*

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

0737577175 ,Sper ca te-ai simtit bine pe degeaba .... Trist !!! Nu iti aduce cinste sa pleci fara sa imi lasi cadoul , eu nu cer banuti inainte pt ca nu consider profi chestia asta , dar tie iti lipseste bunul simt la cote maxime ... RABLA DE OM CE ESTI!!!

Cine a fost așa de menie drăguță fată ?

  • Like 5
Link spre comentariu

Ciao! Imi cer scuze in primul rand ca nu am putut raspunde la telefon azi , insa am o problema cu apa . Sunt ceva lucrari in zona si trebuie sa astept ...si tot astept de azi dimineata ... In cazul in care se remediaza problema , voi lasa scris , daca nu ne vedem de maine cu cea mai mare placere ... Va pup si imi cer scuze pt azi... Zi frumoasa va doresc ! :*

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Ciao! Imi cer scuze in primul rand ca nu am putut raspunde la telefon azi , insa am o problema cu apa . Sunt ceva lucrari in zona si trebuie sa astept ...si tot astept de azi dimineata ... In cazul in care se remediaza problema , voi lasa scris , daca nu ne vedem de maine cu cea mai mare placere ... Va pup si imi cer scuze pt azi... Zi frumoasa va doresc ! :*

 

:kiss2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bijnița
  • Oras:Bijnița

Vaaai, nu cred...

In Cluj nici cum nu ne-am sincronizat...

Aseara ştiind că am drum prin Oradea, ma uit la anunțuri si te văd...deja ma gândeam cum sã mă scot o oră de la lucru..iar aici nu răspunzi..

Nici cum nu imi surâde norocu

Link spre comentariu

Vaaai, nu cred...

In Cluj nici cum nu ne-am sincronizat...

Aseara ştiind că am drum prin Oradea, ma uit la anunțuri si te văd...deja ma gândeam cum sã mă scot o oră de la lucru..iar aici nu răspunzi..

Nici cum nu imi surâde norocu

Imi cer scuze ... Poate reusim pana plec ... :*

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

 

   STOP.    ;) 

 

Bai Luky... cand am vazut eu recenzie telegrafica cu emoticoane si euro 5+ (cu start-stop)  :laugh2  am fugit dupa popcorn... 

Bine ai revenit! :hihat

Cand m-am pus pe citit m-am simtit ca si cum m-as fi dus la film, la Emanuelle, sa zicem, si intre generice am vazut doar o poza cu chilotii lu Sylvia Kristel...  :cry2  Pai unde-i contnutul? Adica alea: "buzele  ei se voiau sa-mi absoarba  :tdo13 STOP" Am luat-o in pozitia  :bunny  START   :clap2 Imi place stilul tau, dar ar trebui dezvoltat si continutrul STOP  :innocent 

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...