Sari la conținut

Denisa 0741 674 771


Postări Recomandate

Vizitator sioux1
Reputație: 0

Oare asta nu se plictiseste sa tot apara pe sectiunea noastra?

Da-i cu ignore da-l dracului in mortii lui de scursura. Stiu ca pare greu la inceput iti vine sa-i raspunzi, sa-l injuri dar asta cauta circ si panarama... Nu-l mai bagati in seama si dispare singur "papura voda " si " mihail abagiu" tot conturile lui sunt 😉 Poate ne face pisicut inca un pustiu de bine si le baneaza si pe alea 😂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da-i cu ignore da-l dracului in mortii lui de scursura. Stiu ca pare greu la inceput iti vine sa-i raspunzi, sa-l injuri dar asta cauta circ si panarama... Nu-l mai bagati in seama si dispare singur "papura voda " si " mihail abagiu" tot conturile lui sunt Poate ne face pisicut inca un pustiu de bine si le baneaza si pe alea

 

Creca si pisicuts e satul tot sa-l baneze.....

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Da-i cu ignore da-l dracului in mortii lui de scursura. Stiu ca pare greu la inceput iti vine sa-i raspunzi, sa-l injuri dar asta cauta circ si panarama... Nu-l mai bagati in seama si dispare singur "papura voda " si " mihail abagiu" tot conturile lui sunt 😉 Poate ne face pisicut inca un pustiu de bine si le baneaza si pe alea 😂

In mortii tai de prost,esti prea prost,ti am zis culcat!
Link spre comentariu

Buna seara, stimati colegi.

 

Bifat acum ceva vreme (cred ca in jur de 2 saptamani) si la domnisoara Denisa, avand in vedere noutatea anuntata si curiozitatea masculina.

 

Rcenzia:

Locatie: plecand dinspre Mall Electroputere spre gara, la primele semafoare, pana in ele, iti cauti parcare, blocul este chiar langa semafoare, apartamentul la parter.

Mi-a placut locatia datorita faptului ca zona este aerisita, ai locuri de parcare si e usor de ajuns de unde lucrez eu.

 

Modalitate de contact: telefonul din titlu, a raspuns repede, am stabilit intalnirea si am avut norocul sa o si respecte.

 

Detalii intalnire: ajuns in apartament, am intrebat daca suntem singuri, a zis ca nu, ca are colega. De obicei ma cam deranjeaza chestia asta, asa ca am sarit direct in camera de scandal, igienizarea cu servetele (la baie nu am fost).

 

Mentionez ca pozele sunt reale, fata este slim, destul de inaltuta, curatica(tocmai ce iesise din dus).

 

Patul cam dezastru, locatia e in regim hotelier, si, din ce am apucat sa vad, cam neingrijita.

 

Actiunea a constat in OP, datorita costului extra si tonului pe care a fost comunicat, care m-a facut sa nu premiez mai mult decat standard, si bine am facut, nu prea am inteles mare lucru din ce a facut pe acolo, mana multa, gurita putina, rivalizeaza cu Alexia la prestatie.

 

Program de lucru: nu am intrebat, dar mi-a spus ca nu e din Craiova, si avand in vedere ca a raspuns instant la telefon, presupun ca trage tare.

 

Note:

 

OP: 5-6, am primit mai rau.

 

Locatie: 7, cu rezerva ca nu am vazut baia. Ce e bine este ca e usor de ajuns.

 

GFE: 9, foaaaaarte vorbareata, glumeata, mi-a placut de ea.

 

Tarife: 100 OP+NP, 200 ora, 50 CIM, din ce am comunicat cu ea. Astea erau la momentul ala, am citit mai sus ca s-au modificat.

 

Concluzii: hmmm, mi-a placut fata, nu m-au multumit calitatea serviciilor si interiorul locatiei din pacate, asa ca eu personal nu o sa mai servesc.

Asta nu inseamna ca poate NP e mai bine, dar je prefera oralul.

 

Cred ca o sa ma cam opresc din incercari si revin la fetele mele preferate.

 

Spor la fete!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Locatia este in regim hotelier

  • Like 5
Link spre comentariu

Dragul meu popescuandrei . Dupa o zi întreaga de munca, cred ca si tu ai pica frânt in pat. Dar am ales sa te iau si pe tine cand puteam sa imi închid telefonu si sa ma pun la somn. Puteai sa comunici cu mine, sa imi spui ceea ce doresti si cum doresti!

 

1. Nu i-ai facut un favor ca l-ai primit, serviciul e pe bani.

 

2. Nu este vina lui ca iei clienti pe banda rulanta.

 

3. Mai esti in Craiova? =))

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Dragul meu popescuandrei . Dupa o zi întreaga de munca, cred ca si tu ai pica frânt in pat. Dar am ales sa te iau si pe tine cand puteam sa imi închid telefonu si sa ma pun la somn. Puteai sa comunici cu mine, sa imi spui ceea ce doresti si cum doresti!

Esti chiar obraznica...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sunat și eu eu azi. A răspuns ok, prezentat servicii și tarife. Am stabilit ca vin în 10min. Am ajuns în timpul stabilit, am sunat, nu a mai răspuns. Așteptat 15 min, sunat din nou și închide. Neserioasa.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...