Sari la conținut

Denisa poze reale 0759537890


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare! Am revizitat-o pe Denisa si am avut senzatia ca m-am reintanlit cu o fosta iubita! Super lipicioasa si amabila, a slabit cateva kg bune si ii sta bine. Am o chimie foarte faina cu tipa asta dar din pacate ne paraseste curand!

Notarea am facut-o intr-un post anterior dar e de vizitat negresit!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare! Am revizitat-o pe Denisa si am avut senzatia ca m-am reintanlit cu o fosta iubita! Super lipicioasa si amabila, a slabit cateva kg bune si ii sta bine. Am o chimie foarte faina cu tipa asta dar din pacate ne paraseste curand!

Notarea am facut-o intr-un post anterior dar e de vizitat negresit!

☀

Multumesc! Te pup 💖
Link spre comentariu

Am fost la domnisoara.

Locatia la blocurile noi din spate de la E-On.

Foarte frumusica si dragalasa domnisoara. E ingrijita, parfumata si lipicioasa. Am optat pentru un numar, ON urmat de LOT unde am finalizat. Fata stie meserie, raport calitate-pret excelent, este peste ceea ce ofera Bacaul in momentul actual.

Cand mai am trecere prin Bacau am sa mai revin pe la ea.

 

ON 9

Aspect 9

GFE 9

DTD 25 min.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am fost la domnisoara.

Locatia la blocurile noi din spate de la E-On.

Foarte frumusica si dragalasa domnisoara. E ingrijita, parfumata si lipicioasa. Am optat pentru un numar, ON urmat de LOT unde am finalizat. Fata stie meserie, raport calitate-pret excelent, este peste ceea ce ofera Bacaul in momentul actual.

Cand mai am trecere prin Bacau am sa mai revin pe la ea.

 

ON 9

Aspect 9

GFE 9

DTD 25 min.

Multumesc frumos pentru recenzie! Te mai astept 💞💖
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

In weekend am vizitat-o pe Denisa, am optat pentru oral ne- si normal prot, o fin 100 lei.

Fata este brunetica si frumoasa la fata, cu sani mari si corp atragator, are un zambet foarte frumos dar de care nu prea am avut parte pentru ca avusese o noapte alba din cauza unei masele care a durut-o.

Accepta cam toate pozitiile, acceptaFK, sau cel putin la mine a acceptat, curata, lipicioasa.

Accepta si CIM contra 50 lei, nu face anal.

Garsoniera curata, fara miros fum de tigari, cu semi-intuneric, dar eu am vrut mai multa lumina pentru ca fata e frumoasa si am vrut sa o vad. Pasarica este foarte discreta acolo intre picioruse, cu labiile mici micute, epilata recent, fara mirosuri.

Per total 8,5 pentru oralul fara deep si CIM-ul cu plata suplimentara, pentru lipsa anal din oferta (nu ca as fi fost amator, dar are un fund atragator).

Pozele de pe Publi o dezavantajeaza, sunt prost facute, in realitate arata mai bine. Recomand pentru vizitat, sper sa revin, dupa ce in prealabil am sa o sun sa vad daca a mai durut-o maseaua.

Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...