Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

Astazi undeva dupa ora 22 era o blonda care arata destul de bine langa cladirea aia veche ce duce de la parc spre arhiepiscopie. Stie cineva ceva?? Am vrut sa opresc dar am dat cateva ture pe acolo si am.vazut ca in spatele cladirii statea un tip dubios cred ca pestele.. nu mi.a fost frica dar am zis sa nu ma complic...

 

Si peste drum de dedeman era una cred ca mai mult de 20 de ani nu avea, era bruneta si frumoasa foc... are cineva idee? Mersiiii!!!

Link spre comentariu

Hai ca am intrat in vorba azi cu multe din oras... deci blonda era.cu o bruneta astazi amandoua arata bestial cel putin blonda... nu am avut bani la mine ca luam blonda (60 oral 90 combinat totul protejat) optam pt oral neprotejat dar e ok...

Bruneta care arata la 20 de ani buna rau si frumoasa foc 60 oral 80 normal 100 combinat iar ma incanta... o blonda cu tate mari chiar langa podul de la del.ponte tot 60 cu 80 dar oral.tot protejat si am spus pa :)

 

 

Recomandatimi si mie ceva bun va rog la traseu oriunde multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Ieri pe la ora 19, in fata la dedeman, pe partea opusa era o gagicuta misto rau, bruneta, aprox 20 de ani. Din pacate nu am putut opri ca aveam pasageri insa tipa parea "deschisa", se tot uita dupa potentiali clienti (auto)

Link spre comentariu

Plecat pe seara in oras. Langa dedeman bruneta cu curu mare 60 oral 80 normal 100 combinat.plecat mai departe langa intrarea de la campusuri era bruneta aceia micuta pana in 20 de ani dar nu am putut opri era ocupata.mers m.ai in fata la stadion petrolu un babuin urat nici gand sa opresc .ajung la cladirea parasita pana in doi brazi vad o roscata frumusica foc opresc 60 oral 80 normal 100 combinat o iau aleg normal la 80 si mergem in zona stadion petrolu . Actiunea in masina tipa vorbareata sta cum vrei tu.tate micute dar are un cur sa o pui capra .app are un tatuaj misto pe mijloc se vede bine cand dai pe la spate

Link spre comentariu

Sunt 3 la priseaca, cea blondă are in jur de 30 si o bruneta si roșcată 25...27.

Am fost cu blonda ,slabe prestări vrea doar capre e pre înaltă și nu are loc în mașină sa se miste (asa a spus) si e largă rău,60 oral 80 normal combinat 100 Nota 6

Una din brunetele cl(cea mai tânără lucrează bine scoate sunenete)60 oral 80 normal combinat 100 nota 9 se merita .Cea roșcată arată de 4 si e neîngrijită

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plecat pe seara in oras. Langa dedeman bruneta cu curu mare 60 oral 80 normal 100 combinat.plecat mai departe langa intrarea de la campusuri era bruneta aceia micuta pana in 20 de ani dar nu am putut opri era ocupata.mers m.ai in fata la stadion petrolu un babuin urat nici gand sa opresc .ajung la cladirea parasita pana in doi brazi vad o roscata frumusica foc opresc 60 oral 80 normal 100 combinat o iau aleg normal la 80 si mergem in zona stadion petrolu . Actiunea in masina tipa vorbareata sta cum vrei tu.tate micute dar are un cur sa o pui capra .app are un tatuaj misto pe mijloc se vede bine cand dai pe la spate

Salut.

Unde e cladirea parasita unde ai gasit-o pe roscata te rog?

Nu sunt din oras si sunt in trecere zilele urmatoare

Multumesc

Link spre comentariu

Salut.

Unde e cladirea parasita unde ai gasit-o pe roscata te rog?

Nu sunt din oras si sunt in trecere zilele urmatoare

Multumesc

De la 2 Brazi (giratoriu) spre Dedeman (pod mihai bravu) 100-150 de metri de giratoriu pe stânga. Este o ieșire din DN spre o strada cu o clădire veche, monument istoric.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...