Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Ai loc sa bagi masina sau stai afară în pădure?

Actiunea in padure, nu e loc de bagat masina. Totul protejat. Evident ca nu te duci 60 km special pt asta, dar daca esti in trecere si fata se gaseste pe acolo, e o alegere buna.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

salut baieti ,revin cu o intrebare , mai stie cineva ceva de tipa aia de la pod de la Nisipuri cu tatuaj pe picior si pe mana era gravida la un moment dat ?mai are careva vre-o legatura ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

salut!

are cineva informatii despre gagica care sta din cand in cand la intersectia cu drumul spre Lazuri? chiar inainte de Lukoil? Restaurantul Flora este vis a vis.

am vazut o intr o zi pe la 5 dar am trecut atat de tare incat mi a fost lene sa opresc si sa intorc :D

succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

E buna rau!!!50 de lei nr

 

tu cand ai futut o? sau cum ai dat de ea?

o avea si anunt pe net?

eu nu dau deloc de ea si mi ar fi placut sa o calaresc si eu

n ai luat si tu un nr de tel ceva?

ms

Link spre comentariu

Aseară, în jurul orei 19, lângă hanul Vlăsei, se afla o bancuta gen, iar pe ea statea o fata in gri parcă, nu am vazut foarte bine deoarece eram in masina si mergea foarte repede.. stie cineva ceva despre ea? Oare este traseista sau era la han? 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Astazi in jurul orei 15.00 vis a vis de noua fabrica Artic de la Ulmi(pe drumul care duce catre Lazuri sau Nisipuri,imediat dupa fostul han Achim) era o pustoaica foarte buna. Stie cineva ceva despre ea? Nu am putut oprii pt ca aveam soacra😂 cu mine 😭😭😭

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Astazi in jurul orei 15.00 vis a vis de noua fabrica Artic de la Ulmi(pe drumul care duce catre Lazuri sau Nisipuri,imediat dupa fostul han Achim) era o pustoaica foarte buna. Stie cineva ceva despre ea? Nu am putut oprii pt ca aveam soacra cu mine

am vazut-o si eu de cateva ori, nu am putut opri din cauza persoanelor  pe care le aveam in masina, de obicei cand plec de la servici la ora 17-18 nu o mai gasesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Astazi in jurul orei 15.00 vis a vis de noua fabrica Artic de la Ulmi(pe drumul care duce catre Lazuri sau Nisipuri,imediat dupa fostul han Achim) era o pustoaica foarte buna. Stie cineva ceva despre ea? Nu am putut oprii pt ca aveam soacra cu mine

 

70 lei numarul oral normal ambele protejate .... nimic spectaculos si epilata decat la pizda (la cur era ca veverita) :)))

este pentru o descarcare rapida asa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...