Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salve

sambata in jurul pranzului la Priseaca era o domnita blonda, chiar interesanta la look, miniona. Nu am putut opri din motive subiective.

intreb daca stie cineva de ea sau daca ii mai confirma cineva prezenta?!

Link spre comentariu

Trecut astazi dupa pranz prin Priseaca. In padure, aproape de restaurantul ruina se afla o tipa ce arata bine in goana calului. M-am hotaarat sa opresc ceva mai tarziu, la vro doua sute de metri.Am facut cativa pasi pe un drumeag in padure si o analizam Este de etnie si nu mi-a plcut la fata. Am mai intrebat o data serviciile(60lei numai normal, 50 lei oralul si 100 ambele; buna socoteala). Am fortat o negociere si evident nu a mers si m-am rasgandit, moment in care, ofensata mi-a spus ca am noroc ca nu este barbatu-sau acolo, ca mi-ar fi aratat el mie. Ce sa mai zic...am avut noroc. Nu se stie daca voi o sa aveti,,,asa ca ...EVITATI.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Joi 10 : 00 seara,la dedeman o bruneta inalta 8.50 corp max 25 ani,am vrut sa.opresc dar marele meu noroc e.ca am vazut o certandu se.cu.prietenul.ei "caraus".de evitat ,te ghideaza spre terenu ala de fotbal si.daca "te a.citit ea bine" ai ars o!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...