Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

Am trecut eu pe acolo in urma cu vreo 2 zile....era o singura fata...fix la intrarea pe straduta de langa peco...practic pana in peco pe sensul catre priseaca. din spate arata bine..cat sa te faca  sa opresti ...dar cand s-a intors cu fata....nu am stiut cum sa intorc masina mai repede...nu avea multi dinti in gura...si ochii erau umflati...nu vineti...umflat ca si dupa cateva nopti de bautura. nu am oprit. Un alt coleg aici spunea ca sunt mai multe fete...o sa mai trec pe acolo sa mai verific. 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
On 7/9/2021 at 12:48 PM, Johnwick13 said:

Salutare baieti! Ce se stie de fetele de la amf? Stau pe acolo pe langa sau ? Eu am inteles ca ar fi chiar cele  de la peco! Si stie cineva pe la ce ora activeaza?

Ar fi interesant dar m-aș mira, tu de unde ai înțeles că dacă a mai auzit cineva poate poate

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Salut am oprit eu într-o zi la ea cere 70 lei pe finalizare oral și normal, oralul il face destul de bine cu simț de raspundere la normal e destul te strîmtă,  are operatie de cezariana per total m-am simțit bine cu ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am gasit una in parcarile din padurea de la priseaca pe partea dreapta  , la corp mi s-a parut buna  , miniona cu o gaoaza mare  si draguta la fata  , cere 50 cu 100 , motiveaza ca ea arata mai bine decat ce e la strada  , i-am dat 70 pt combinat . Oral slabut trage din ea dar cam cu dinti , a acceptat sa i-o bag pe gat totusi , iar normal destul de stramta si  pri elistea destul de ok  , sta bine de tot pe gaoaza 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Shemalelovex a spus:

Am gasit una in parcarile din padurea de la priseaca pe partea dreapta  , la corp mi s-a parut buna  , miniona cu o gaoaza mare  si draguta la fata  , cere 50 cu 100 , motiveaza ca ea arata mai bine decat ce e la strada  , i-am dat 70 pt combinat . Oral slabut trage din ea dar cam cu dinti , a acceptat sa i-o bag pe gat totusi , iar normal destul de stramta si  pri elistea destul de ok  , sta bine de tot pe gaoaza 

Salut colegul,la ce ora ai găsit o pe domnișoara curva ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Azi pe la ora 16.30, in dreptul cladirii vechi dinspte Campus era o tipa micuta, imbracata frumos cu fustita, bluzita, avea si ochelari. Nu am putut cere detalii sau nr de tel. Daca are cineva detalii si nr de tel ar fi OK.

Link spre comentariu

Luni, in jurul.orei 14 in drum.spre Bucuresti, inainte de intrarea in Crângași, (dupa intersectia care duce spre Titu la dreapta.si spre Dobra la stanga) erau doua fete, din ce le am vazut aratau destul de bine (le am vazut insa tarziu, ca ma bagasem in depasire fix atunci), stie cineva ceva despre.ele? 

Link spre comentariu

Aseară am dat o tură de oraș și am observat 3 fete muncitoare, două la sensul de la dedeman și una vis a vis de turn, nu am apucat sa opresc, pentru ca a apărut o dubă de la politie și odată cu ea, au dispărut, știe cineva ceva de ele? Erau la treaba în jurul 21:30

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...