Sari la conținut

Praga


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mergi la clubul James Dean ca acolo seara de seara gasesti de futut civile si am observat ca sunt multe in jurul varstei de 40 de ani care abia asteapta sa se futa dupa cateva shoturi si e distractie maxima. Daca insa esti ghinonist, tot in zona localului sigur gasesti sa futi pe bani. Eu am fost abordat si pe strada de tipe, pe timp de noapte, dar era cam grasa aia care tot tragea de mine si am zis pas. In ce priveste locurile cu fetite, gen fkk-urile nemtesti, nu am fost dar din ce mi-au zis altii cam ramai fara bani si nu sunt servicii de calitate. Bafta si sa profiti din plin ca Praga are ce oferi. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mergi la clubul James Dean ca acolo seara de seara gasesti de futut civile si am observat ca sunt multe in jurul varstei de 40 de ani care abia asteapta sa se futa dupa cateva shoturi si e distractie maxima. Daca insa esti ghinonist, tot in zona localului sigur gasesti sa futi pe bani. Eu am fost abordat si pe strada de tipe, pe timp de noapte, dar era cam grasa aia care tot tragea de mine si am zis pas. In ce priveste locurile cu fetite, gen fkk-urile nemtesti, nu am fost dar din ce mi-au zis altii cam ramai fara bani si nu sunt servicii de calitate. Bafta si sa profiti din plin ca Praga are ce oferi. ;)

Merci de sfaturi!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ÃŽncearcă la https://www.showpark.info/locations/

 

Cred ca peste jumătate din fete sunt românce, și le poți vedea pe site-ul lor sau chiar pe aplicația ShowPark.

Unele din românce, nu intra cu români

 

OP/NP:

1500 coroane / 20 minute

2000 coroane / 30 minute

 

Spor

Merci pentru sugestii...e mai bn decat ma asteptam...pana acum nu am dat bani pt sex, doar ceva bauturi...multe civile disponibile.

Parca imi pare rau ca trebuie sa revin in Bucuresti😂

Link spre comentariu
Vizitator andrew.ch31
Reputație: 0

Merci pentru sugestii...e mai bn decat ma asteptam...pana acum nu am dat bani pt sex, doar ceva bauturi...multe civile disponibile.

Parca imi pare rau ca trebuie sa revin in Bucuresti😂

Salut Christiano,

 

Ajung și eu prin Praga zilele ce vin, și m-ai făcut extrem de curios sa aflu mai multe despre ce se poate întâmpla in acest club - la cum ai scris suna ca și cum e punct ochit punct lovit acolo :))

Mulțumesc anticipat pentru răspunsul tău prompt :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...