Sari la conținut

❤️ Kim ❤️ In vizita!!! ❤️ 0739829283 ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Ai dreptate sogore  . Atâtea fete faine și așe puțâni bani ..... Că pulă ar și ..... ca să zâc așe (încă) !!

No zâ tu dreptatei în lumea asta ????

  • Like 1
Link spre comentariu

Fost si eu la Kim. Progr prin sms cu o zi inainte, respectata.

Aspect fizic.. buna de pula, comunicativa, se vede ca e trecuta prin viata. Dupa dus si achiatarea in avans a celor 150 lei, trecem la actiune. O intind in pat si incep sa savurez coroul ei cu piele bronzata, fina. Trece si ea sa ma sarute pe corp, lins de oo, oral nep foarte bun, umed cu schimbari de ritm. Cer prez si trecem la NP.. 2-3 pozitii si cob ca eram f excitat.. o experienta placuta desi , de revenit desi eu prefer genul teenage..

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fost si eu la Kim. Progr prin sms cu o zi inainte, respectata.

Aspect fizic.. buna de pula, comunicativa, se vede ca e trecuta prin viata. Dupa dus si achiatarea in avans a celor 150 lei, trecem la actiune. O intind in pat si incep sa savurez coroul ei cu piele bronzata, fina. Trece si ea sa ma sarute pe corp, lins de oo, oral nep foarte bun, umed cu schimbari de ritm. Cer prez si trecem la NP.. 2-3 pozitii si cob ca eram f excitat.. o experienta placuta desi , de revenit desi eu prefer genul teenage..

Multumeeesc!!! :*
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, bunaaaaa!!! ❤️ Vreau sa va anunt ca revin pentru cateva zile la voi!!! ❤️❤️❤️

 

Am sa fiu disponibila de joi (25.07) pana duminica (04.08)!!!!!!!

 

Preturile si serviciile sunt aceleasi (de pe prima pagina), locatia va fi langa Iulius Mall! Numarul de contact cel din titlu! :)

 

Multumesc si abia astept sa ne vedem/revedem!!!! :* :* :* :* :*

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Buna, de astazi sunt disponibila!!! Va super pupacesc!!! :* :* :*

Bine ai revenit zână:). Nu am reușit să scriu recenzia după ultima vizită dar tu nu ai nevoie de recomandări, asta e sigur. Ședere plăcută la noi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Buna, de astazi sunt disponibila!!! Va super pupacesc!!! :* :* :*

Asa deci? De aia mi s-a topit mie incghetata de ciocolata cu cirese... si tu nu raspundeai la tel? Bine ca n-am sunat la usa cum imi trecuse prin cap. Am aflat la mana a doua ca esti plecata... la fel de bine puteam afla de la televizor ca-i criza de gogosi in Cj. :laugh2 Deci m-ai facut sa mananc singur juma de kil de inghetata. Daca se organizeaza ceva festival gastronomic al aluaturilor (celebra pizza de casa + gogosi) ma invitati?  Te bipup (sa-i dai unul si la vecina) :laugh2

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Buna, bunaaaaa!!! ❤️ Vreau sa va anunt ca revin pentru cateva zile la voi!!! ❤️❤️❤️

 

Am sa fiu disponibila de joi (25.07) pana duminica (04.08)!!!!!!!

 

Preturile si serviciile sunt aceleasi (de pe prima pagina), locatia va fi langa Iulius Mall! Numarul de contact cel din titlu! :)

 

Multumesc si abia astept sa ne vedem/revedem!!!! :* :* :* :* :*

Îmi spui te rog frumos în ce interval orar poți fi contactată?

Să nu deranjez, nu de alta.

 

Mulțumesc :)

 

Edit:

M-am documentat, scuze!

Te caut eu!! :wink2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...