Sari la conținut

Ada_bruneta 0750462678


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Ada_bruneta 0733379363
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Modalitate de contact, telefonic, comunicare ușoară, indicații foarte bune spre locație (un apartament cochet și întreținut d.p.d.v. al curățeniei, utilități necesare pt igienizare și posibilitatea de a servi o apă rece-zona Coresi).

Ajuns la locație, ma întâmpină o făptură plăpândă, firavă și slim.

Fata:micuță de statură, corp slim, carne tare, piele bronzată, chip/ochi frumoși, par blond vopsit, tatuată pe braț și între sâni (micuți, dar cu sfarcuri erectibile, fără gravitație).

Acțiunea: fără accelerație, fără stres, telefonul dat pe silențios și un foarte mare interes.

ON:9,cu tente de deep, cat se poate, lins transversal și longitudinal:)) (pe lungime și pe coaie)....nu prea folosește mânuțele, doar să se țină de ea ðŸ˜

NP:9,duce cam cât te duc pe tine fanteziile, numai să o pătrunzi adânc, pozițiile ți le alegi tu, în limita spațiului disponibil....

AP:8,5,aici încearcă să fie ok pt că nu poate in orice poziție, însă are ambiție și este promițătoare.

O experiență plăcută, recomand.

Cadoul, 200 lei o finalizare, dtd 45 de minute, sex total.

In primul rand iti multumesc pentru timpul acordat recenziei iar apoi pentru compania si conversatia placuta 🥰🤗🤗Carnita mai pun pe mine dar am slabit putin datorita unei alergi si a unui regim stabilit in privinta asta .Te imbratisez😘 .
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Modalitate de contact, telefonic, comunicare ușoară, indicații foarte bune spre locație (un apartament cochet și întreținut d.p.d.v. al curățeniei, utilități necesare pt igienizare și posibilitatea de a servi o apă rece-zona Coresi).

Ajuns la locație, ma întâmpină o făptură plăpândă, firavă și slim.

Fata:micuță de statură, corp slim, carne tare, piele bronzată, chip/ochi frumoși, par blond vopsit, tatuată pe braț și între sâni (micuți, dar cu sfarcuri erectibile, fără gravitație).

Acțiunea: fără accelerație, fără stres, telefonul dat pe silențios și un foarte mare interes.

ON:9,cu tente de deep, cat se poate, lins transversal și longitudinal:)) (pe lungime și pe coaie)....nu prea folosește mânuțele, doar să se țină de ea ðŸ˜

NP:9,duce cam cât te duc pe tine fanteziile, numai să o pătrunzi adânc, pozițiile ți le alegi tu, în limita spațiului disponibil....

AP:8,5,aici încearcă să fie ok pt că nu poate in orice poziție, însă are ambiție și este promițătoare.

O experiență plăcută, recomand.

Cadoul, 200 lei o finalizare, dtd 45 de minute, sex total.

iti multumesc frumos pentru recenzie si ma bucur ca ai primit ce ai dorit 🤗😘,Te pup iar daca mai ai placerea te astept cu drag.

Imi cer scuze dar incurcasem raspunsurile😅🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Salutări!

Iata ca am ajuns sa o cunosc pe Ada, o domnișoară asa de ravnită. Programarea executată cam greu, inițial am trimis sms, dar fără răspuns. Apoi zic sa incerc si pe wp nefacandu-mi mari speranțe, spre surprinderea mea, am primit raspuns, primind acceptul si unde am stabilit ora precum și durata vizitei mele. Comunicarea destul de ok.

Ma deplasez in zona Coresi, primesc adresa exactă, intru in locație unde Ada ma astepta de după usa. Ne sărutăm pe obraji ca doi vechi prieteni. Ma invita in camera sa ma dascalt. Cer permisiunea sa fumez, asa ca mergem in bucătărie unde am fost servit cu o cana de apa plata.

Socializarea a început bine, unde am observat ca domnișoară vorbește frumos si cursiv, fără pauze stânjenitoare. Este sociabilă, vorbește natural si fluent. Si ce mi-a plăcut cel mai mult..nu fura curent!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

După câteva minute si vreo două tigari, ma cer la dus, primesc prosop, imi arata baia unde am gasit vreo două geluri de dus. Ies...Ada ma astepta in usa dormitorului goală.ðŸ˜ðŸ˜

 

Ada: 8,5 brunetă, vopsită blond, ochi negri foarte pătrunzători, draguta, sani mici, buze carnoase, as putea spune ca este skinny, ten închis la culoare, un tatuaj mare pe bratul stang, unul mai mic intre sani. De tesut extra nu se pune problema, poate ca ar fi necesar un pic mai multă carne pe ea.

 

Locatia: 9 apartament împărțit cu colega Karina, din pacate nu am vazut-o. Curat, baia ok.

 

ON: 8 soft, cu priviri sugestive, fără prea multă atenție la anexe, cu câteva încercări de deep. Cam o singură viteza.

 

NP: 9 am experimentat doar o singură poziție unde a participat, gemut credibil. Lubrifiant destul de mult. Cu toate astea s-a simțit destul de strâmta. Simulat foarte bine orgasmul.ðŸ˜

 

FK: 9 lent cu limba, întreținut.

 

IGIENA: 9 nu a facut dus in prezenta mea, dar nu am simtit mirosuri.

 

Timp: 1h dtd, în care nu am simtit deloc presiunea timpului. Telefonul doar l-am văzut, dar nu a scos nici un sunet.

 

Tarif: 300 înmânati din proprie inițiativă la sfârșitul intalnirii.

 

GFE: 8,5 destul de lipicioasa, oarecum perversă, stie cum sa te incite. Pare genul de girl next door.

 

Atitudine: 9 profi, mi-a oferit si un fel de masaj in timpul rămas. Atentă la mine cam tot timpul.

 

De recomandat: Da pentru cei ce prefera sexul soft cu o fată slăbută și drăguță. Si bineinteles pentru doritorii de servicii complete.

 

De revenit: da, pentru a explora si celelalte servicii oferite.

 

Multumesc Ada pentru timpul petrecut împreună. M-am simțit bine si sper sa repetam intalnirea.

In primul rand iti multumesc pentru timpul acordat recenziei iar apoi pentru compania si conversatia placuta 🥰🤗🤗Carnita mai pun pe mine dar am slabit putin datorita unei alergi si a unui regim stabilit in privinta asta .Te imbratisez😘 .

Datorita timpului limitat am reusit sa incurc raspunsurile 🤭

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Am revenit în Brașov pentru câteva zile, vă aștept cu drag sunt tot împreună cu colega, locația este același pentru detalii legate de programare cel mai rapid WhatsApp/sms

Sau telefonic dar mai greuț.

🤗😋😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Programări disponibile de la ora 17:00 mai multe detalii la telefon sau WhatsApp \sms cel mai rapid mod de contact. 🤗😊

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe Ada acum doua zile. O fata foarte draguta, amabila. Intrucat m-a prins ploaia, rau, a rugat-o pe colega ei sa-mi usuce putin hainele. Atitudine pro client, vorbareață. Locatie usor de gasit,vis-a-vis de coresi. Eu m-am incurcat putin, din vina mea, d-aia am  prins ploaia din plin. Ca nota generala as merge  pe 8-9. Pe princpiul zece se da la perfectiune, perfectiune nu exista ca suntem oameni. Dar pentru prima intalnire am ramas foarte placut surprins de ea. Am stat o ora. 300 achitat la sfarsit in care am beneficiat de ON  si Np iar in pauza m-a servit cu apa si tigari. Consider ca intalnirile au potential de a deveni foarte intense odata ce se creeaza un anumit grad de intimitate cu ea.Dar pentru prima ”intalnire” am plecat mai mult decat satisfacut. Este o fata comunicativa si deschisa la fantezii. Consider ca merita vizitata de mai multe ori, mai ales ca a spus ca ne va vizita mai des. Eu am sa revin cu siguranta pentru ca sunt destul de sigur ca intalnirile vor deveni din ce in ce mai placute odata ce o descoperi mai mult. Mersi Ada

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Dragilor va mulțumesc pentru întâmpinare din nou și revin cu drag momentan voi fi în Sibiu următoarele zile.

Va îmbrățișez și va urez o săptămână placuta. 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Cu siguranta ne mai vedem, Te pup, pai si normal ca in Brasov sunt baieti faini, nu stiu ce planuri aveti dar ati face bine sa mai reveniti , dar nu deodata ca e greu sa ma impart, Va pup si spor in toate si la :atm :feet

Vom fi disponibile azi de la 21:00 - 04:00 pentru programări va rog scrieți whatapp sau telefonic momentan.

vom sta pana pe 6 în Brașov. 😘😘😇

Suntem disponibile și la pachet 🤣💜😈

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

ÃŽmi cer scuze dar voi ajunge dimineața și voi începe de la 12:00 Va rog pentru programări scrieți-mi din seara aceasta. 😘😘💜

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Am vizitat-o pe Ada acum doua zile. O fata foarte draguta, amabila. Intrucat m-a prins ploaia, rau, a rugat-o pe colega ei sa-mi usuce putin hainele. Atitudine pro client, vorbareață. Locatie usor de gasit,vis-a-vis de coresi. Eu m-am incurcat putin, din vina mea, d-aia am prins ploaia din plin. Ca nota generala as merge pe 8-9. Pe princpiul zece se da la perfectiune, perfectiune nu exista ca suntem oameni. Dar pentru prima intalnire am ramas foarte placut surprins de ea. Am stat o ora. 300 achitat la sfarsit in care am beneficiat de ON si Np iar in pauza m-a servit cu apa si tigari. Consider ca intalnirile au potential de a deveni foarte intense odata ce se creeaza un anumit grad de intimitate cu ea.Dar pentru prima â€intalnire†am plecat mai mult decat satisfacut. Este o fata comunicativa si deschisa la fantezii. Consider ca merita vizitata de mai multe ori, mai ales ca a spus ca ne va vizita mai des. Eu am sa revin cu siguranta pentru ca sunt destul de sigur ca intalnirile vor deveni din ce in ce mai placute odata ce o descoperi mai mult. Mersi Ada

Mulțumesc mult. Nu mai am numărul tău dacă vrei îmi poți scrie. 😘
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Dragilor îmi cer scuze am plecat din Brașov cu câteva zile în urma și am uitat sa menționez. ÃŽmi cer scuze. Voi reveni de vineri. 💋💜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov

Baieti acum o zi am văzut ca Cleopatra a schimbat numărul din titlu de la Adda și mi-am luat inima in dinti și am apelat acel număr…. Și surpriza a revenit Adda la noi in Brasov…… din păcate pentru mine nu am reușit sa ii fac decât o vizita scurta și am fugit dar cu siguranța revin mai ales ca am văzut ca are și ceva jucări…. catuse:-)) deci interesant …. Ca adresa are locația in Coresi locuri de parcare se gasec destule….. si la servicii are 200 la finalizare și 400 la ora serviciile sunt aceleași cu finalizare orala, faciala inclus la bani ăștia ….. serviciile sunt la fel de bune cum au fost și in trecut…… ca și aspect este aceiași ce sa zic spor la treaba și eu sper sa o revizitez cât de curând:-))) te pup Adda! 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună băieți, după mult timp, am revenit cu drag  în Brașov.
Voi lăsa mai jos lista de servicii, cadoul cât și programul.
Locație primitoare în zona Coresi , locuri de parcare disponibile. 
Serviciile mele sunt :
💋Oral neprotejat/protejat. 
💋-French kissing. 
💋-Sex in diferite poziții, doar Protejat. 
💋-Finalizare faciala  
💋-Role play. 
💋-Dominare soft. 
💋-Anal 
💋-Jucării/cătușe. 
💋-Gfe. 
💋-69. 
💋-Finalizare orala. 
💋-Finalizare corporala. 
💋-Fantezii
🔴Unele servicii sunt în funcție de igiena, locația dispune de o baie primitoare unde se găsesc articole de unica folosinta, papuci și evident prosop. 🤗

Cadou de baza 
-30 minute 200 lei
-60 minute 350 lei 
Include:oral neprotejat,finalizare corporala, faciala, sex protejat, gfe, dominare soft,săruturi, 69,jucarii. 

Premium 
-30 minute  200 lei 
-60 minute  400 lei 
Include:oral neprotejat, finalizare corporala/faciala/orala, sex protejat, gfe, dominare soft, French kissing, 69,jucarii. 

🔴La cere pot fi demachiata și fără parfum (va rog sa menționați asta atunci când faceți programarea) 
🔴Daca nu puteți ajunge la programare  anunțați pentru a nu trece pe blacklist. 

Programări disponibile pentru azi.
Daca ne cunoaștem deja, va rog sa menționați 🤗.

 

  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...