Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

Vizitator yoyo14
Reputație: 0

ti-ai platit si tu cont premium si te-ai ajuns, gata alea gratuite sunt pentru saraci de-acum ;)

daca ar da pisicu teste de gramatica si exprimare in limba romana, pt tine ar fi atat de greoi incat sigur nu ai mai putea intra pe forum.

 

apropos, "pe gratis" ?! :slap2

Mai zi ceva sigur nu ai uitat ceva?

Sa ma anunti cand ai terminat cu spam-ul

Puteai sa imi trimiti mesaj privat sa fiu doar eu taran

 

 

hai aici sa vb

https://nimfomane.com/forum/topic/132334-cu-dedicatie-pentru-pistachio/

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0
Edit

Mai Orasene,domn profesor cum vrei tu sa te crezi in fata PC-ului

Te-am invitat pe topicul special creat pentru tine, eu am invatat lectia si incerc sa ma corectez dar vad ca tu nu ai de gand

https://nimfomane.com/forum/topic/132334-cu-dedicatie-pentru-pistachio/

 

 

tocmai tu te-ai trezit sa pomenești de spam :)) pai da, doar tu esti țăran, nu te teme, e o "calitate" de care nu o sa scapi curând.

Apropo colegi am vrut sa dau Edit nu sa postez

Eu unul renunt, poti sa zici ce vrei tot un FRUSTRAT ramai

Link spre comentariu
  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

:) Hai ca deja o dai în penibil. Cand scrii cu caps on înseamnă că țipi, când țipi ești frustrat. Când ești frustrat dar urli ca altul e frustrat ești deja ipocrit și retard. Știi cum e, îți trebuie totuși ceva minte sa realizezi ca ești prost.

Frustrați suntem toți la un moment dat, fie la coada în trafic, fie când pica netul ori cand dam peste melteni încrezuți ca tine pe câte un forum. Partea buna e ca frustrarea vine și trece spre deosebire de prostie, de aia nu poti scapa lăbuș, o ai scrisa în ADN și o vei transmite mai departe puradeilor și puradeilor puradeilor tai, și fiecare postare de-a ta nu face decât sa-ti re-confirme nivelul :)

 

Hai sa lămurim ceva: sa mergi sa fuți pe bani nu e vreo smecherie, apoi sa faci o "recezie" cum zici tu, și aia într-un vocabular limitat, presărat cu greșeli și incoerent în exprimare, și sa ai impresia ca ești vreo somitate ce publica lucrări stiintifice vorbește despre cât de infatuat ești. Funcțional, un copil de clasa a patra poate descrie și el ce a făcut într-o excursie doar ca probabil știe când sa scrie "ma" și când e cazul sa scrie "m-a" fără ajutorul corectorului.

 

Sa te lămuresc și cu "invitația" ca vad ca insiști. Dacă un gândac de bucătărie te invita la povesti crezând ca are ceva de zis, te gândești probabil ca nu ai ce învață de la el și nu dai curs invitației. Bine, nu știu dacă tu gândești de vreun fel, dar sper ca prin paralela asta ai înțeles ce fac eu pe invitația ta de cioban cu numere de Sibiu "care este" :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator kyky two
Reputație: 0

Am ajuns la fata asta superba printr-o recomandare, Rebeca, e tot din Constanta

Fata e de nota 10, nu e foarte mica e medie ca inaltime, sani frumosi fermi si ca marime medi, numai buni de jucat cu ei,arata ca in poze mai putin poza cea cu fata fiindca are filtre si abureli de la camera dar e pe aproape, foarte frumoasa fundul mediu si carnos

GFE 9, destul de atenta cu mine, glumeata zambareata, foarte de treaba pe scurt, nu accepta FK

CIM nu face

ON 10, la primul numar a fost ok nota 9 dar la al doilea numa 10 cu felicitari, a incercat si un deep dar nu i-a iesit, nu vreau sa ma laud dat poate din cauza grosimei

NP primul numar a fost greu, foarte stramta am schimbat ceva poziti un 8 dat la al doilea numar sa udat ai am dat razbit doar pe la spate pana mi-am dat drumul nu am mai apucat sa schimb nimic, nota 10, e exact pe marimea mea

platit 200 lei pentru o ora, ca si preturi are 100/200lei jumate/ora, pret destul de bun, super oferta

locatie pe siretului

De revenit? Imi fac abonament

Cred ca a gresit Rebeca ca ma trimis la ea

Nu a greșit Rebecca Da e mare diferență între ele asta e apetisantă aia nu e de 200 ora Rebecca niciodată mie nu mi a plăcut deloc plus tatoo urate ce are.
Link spre comentariu
Vizitator katavl
Reputație: 0

În urma căutărilor de pe forum am decis să o vizitez pe d-soara...Sunat și în 15 min am ajuns la ea...programare respectată...Servicii oferite OP 9 cu tendințe de deep... NP 9 schimbat 2 poziții și terminat în balonas. Fata sociabilă chiar ok... Arată mai bine în realitate decât în poze...Cu siguranță voi reveni...

Link spre comentariu
Vizitator kyky two
Reputație: 0

Nu te supăra pe mine 《kyky two》, dar nu imi amimtesc sa fi fost vizitata de tine, singurul lucru pe care l-ai facut pana acum a fost sa te iei de mine. Nu îți place de mine, chiar nu e o problemă, nu pot fii pe placul tuturor.

Nu serios am fost și am plecat în secunda 2 ești prea brunețică pentru gustul meu și în plus ai multe tatoo pe mâini și în poza nu apari .GabrielA era la masă tu mi ai deschis.Lasă minciuna.
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am ajuns in Sibiu💋 mă găsiți disponibilă de la ora 09:30 până la ora 23:00💋💋💋

Bine ai revenit!! 😘
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

A crescut pretul la 300/h parca , dar a aparaut ceva in plus ? FK spre exemplu

Astazi am fost pe la ea, acelasi pret de 100/200lei, 30min/ 1 ora
Link spre comentariu
Reputație: 5434
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Prin aceasta recenzie nu fac reclama sau nu oblig pe nimeni sa mearga la e doar parerea mea personala faceti ce vreti cu bani vostri, spor si ciocane tari

 

Ajuns din nou la Gabi, mie unu fata asta imi place, nu mai fac comparati cu fata care ma trimis la ea fiindca fiecare are ceva aparte, per total foarte de treaba

Imbunatati la GFE nota 10, a fost mult mai lipicioasa acum

ON primul nota 10 si al doilea nota 9, invers acuma

NP nota 10 acuma am luat 1 ora si 30 min / doua finalizari in total, cred ca am depasit timpul dar nu ma grabit deloc, ca si actiune a fost totul intens, am probat poziti care nu am apucat sa fac cu ea, a acceptat tot, am facut un cunilingus si ia placut foarte mult

Locatia nota 9 o garsoniera draguta (e prima oara cand scriu de locatie intr-o recenzie) desi pe mine nu ma intereseaza eu unul ma duc pentru domnisoara nu sa ma cazez la ea, doar sa fie curat in rest nu contraza

Amenda 300 lei pentru 1 ora si 30 ++min

 

PS: face si masaj de relaxare daca vreti, dar pe mine unu nu ma intereseaza

Nu am fost atent ca era 90 min / 300.

 

Deci nu faci FK , dar ai ON , 69 

Pai e ok daca pozele tale is astea , poate trec si eu pe la tine daca mai ramai prin Sibiu pana ajung eu in zona

 

post-129806-0-74392100-1557276899_thumb.jpg

post-129806-0-08903200-1557276923_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...