Sari la conținut

Gabriela blonda 0754549698


Vizitator yoyo14

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 6 ore, Crystal UHD Crystal UHD a spus:

🤩🤩🤩🤩 te așteptăm cu drag la arad 

Fra doar de câteva zile ce a plecat fata de la  voi dacă vroiai să o bifezi și să te bucuri de fată o făceai na ce să zic cred că  minusul de la  colegul îi justificat 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
La 24.09.2021 la 16:11, blonda_sexy28 a spus:

🦋Servicii :

❤ Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
❤Normal DOAR protejat;
💙Finalizare corporală;
💙Finalizare orală ( în funcție de igienă);
❤Sex între sâni ;
❤Masaj de relaxare/ erotic;
💙Sex în diferite poziții;
💙69 ;
❤Finalizare facială (extra 50 lei);
❤French kiss (extra 50 lei);
💙Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🦋Prețuri: 
💙 30 de minute - 150 de lei ;
❤ 60 de minute - 250 de lei .

O da bravo Găbița au apărut servicii noi în  meniu îți doresc mult succes, adevărul îi ca mulți rivneu la funduletul tău. 

Te pup Găbița sper să rămâi cit mai mult pe la noi.

Băieții să vă fie milă de fundul fetei că îi la început fata.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 25.09.2021 la 23:26, adi432 a spus:

O da bravo Găbița au apărut servicii noi în  meniu îți doresc mult succes, adevărul îi ca mulți rivneu la funduletul tău. 

Te pup Găbița sper să rămâi cit mai mult pe la noi.

Băieții să vă fie milă de fundul fetei că îi la început fata.

La cum arată era și normal sa adauge servici noi .

So mai deșteptat și lumea, sau ai de unde alege acuma este oferta mai buna in alta parte 

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 22 ore, Mirculica808 a spus:

La cum arată era și normal sa adauge servici noi .

So mai deșteptat și lumea, sau ai de unde alege acuma este oferta mai buna in alta parte 

 

Am văzut ca o mai scris cineva de fata asta ca nu ai ok eu nu am vizitațo am fost la colega ei și S-o nimerit sa o văd și pe ia și mie unul nu mi-o plăcut .

Am văzut ca o mai scris și alți dar la voi la Sibiu văd ca sunt care le țineți partea.


Multumesc pentru Minusuri  sexart 2019 și jonny am văzut ca voi doi cum scrie cineva de fata ai Săriți imediat in apărare . 
Acuma fiecare cu gusturile lui mie unul nu îmi plac fetele astea mai plinuțe ,mie îmi place mai slăbuțe de astea ca ea ai plin la traseu eu le zic văcuțe 

Bafta Băieți laudatio in continuare 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 2 ore, Mirculica808 a spus:

Am văzut ca o mai scris cineva de fata asta ca nu ai ok eu nu am vizitațo am fost la colega ei și S-o nimerit sa o văd și pe ia și mie unul nu mi-o plăcut .

Am văzut ca o mai scris și alți dar la voi la Sibiu văd ca sunt care le țineți partea.


Multumesc pentru Minusuri  sexart 2019 și jonny am văzut ca voi doi cum scrie cineva de fata ai Săriți imediat in apărare . 
Acuma fiecare cu gusturile lui mie unul nu îmi plac fetele astea mai plinuțe ,mie îmi place mai slăbuțe de astea ca ea ai plin la traseu eu le zic văcuțe 

Bafta Băieți laudatio in continuare 

Cred că minusurile sunt destul de justificate de la jonny cât și de la sextar atit timp cât tu judeci și caractizezi o fată fără să  o vizitezi, cei doi o cunosc pe fată și știu că fata chiar îi o fată cu bun simț cu servicii foarte ok în raport preț calitate, dar asta îi și văd că tu ai  numai minusuri, parcă semeni mult în comentari cu Aurel sau Mitică sar cu alt cont cu o altă tactică. 

Să  ai o zi bună și spor.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, adi432 a spus:

Cred că minusurile sunt destul de justificate de la jonny cât și de la sextar atit timp cât tu judeci și caractizezi o fată fără să  o vizitezi, cei doi o cunosc pe fată și știu că fata chiar îi o fată cu bun simț cu servicii foarte ok în raport preț calitate, dar asta îi și văd că tu ai  numai minusuri, parcă semeni mult în comentari cu Aurel sau Mitică sar cu alt cont cu o altă tactică. 

Să  ai o zi bună și spor.

Nu știu dacă pe tine te-o ntrebat cineva ceva da in fine nu mai poți sa comentezi nimica ca văd ca Săriți toți repede este obligat sa îmi placa fetele mai plinuțe 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 24.09.2021 la 16:11, blonda_sexy28 a spus:

🦋Servicii :

❤ Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
❤Normal DOAR protejat;
💙Finalizare corporală;
💙Finalizare orală ( în funcție de igienă);
❤Sex între sâni ;
❤Masaj de relaxare/ erotic;
💙Sex în diferite poziții;
💙69 ;
❤Finalizare facială (extra 50 lei);
❤French kiss (extra 50 lei);
💙Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🦋Prețuri: 
💙 30 de minute - 150 de lei ;
❤ 60 de minute - 250 de lei .

Felicitări pentru anal... 👏👏

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
Acum 8 minute, sexart2019 a spus:

Fetelor dati un like trolului, ca asta urmareste nebagatu asta in seama:rant

@aspirinata pentru ce ai scris "ms"? Ai multumit pentru material nou, pentru laba???

Cred că ești pe lângă, aspirinata le bagă în seamă pe Gabi și Rebecca,da ii spune la Carina pe contul din Vâlcea sa închidă pe cel din Sibiu ,ciudat.Azi a scris și la una și la alta că cică e ultima zi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 02.10.2021 la 23:59, Sweet2021 a spus:

Cred că ești pe lângă, aspirinata le bagă în seamă pe Gabi și Rebecca,da ii spune la Carina pe contul din Vâlcea sa închidă pe cel din Sibiu ,ciudat.Azi a scris și la una și la alta că cică e ultima zi.

Nu al bagă in seama el și cu vor câțiva maimuțoi de pe Sibiu ai tine partea la fata asta Se vede destul de clar din poze îți dai seama ce nevasta are asta acasă dacă pentru el Gabi pentru el ai  cea mai tare 

Sau poate ai face reducere și lui ca o fi vreun sărăcie de ăla și atunci el in schimb ai face reclama la fata colega ei ai ok nu ai ce sa ai reproșezi mie unul Gabi  nu mi-o placut , ce sa ați zic am văzut-o cind am fost la colega ei mie unul nu mi-o plăcut acuma gusturile nu se discuta 

Numai bine și bafta la toată lumea . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
Acum 1 oră, Mirculica808 a spus:

Nu al bagă in seama el și cu vor câțiva maimuțoi de pe Sibiu ai tine partea la fata asta Se vede destul de clar din poze îți dai seama ce nevasta are asta acasă dacă pentru el Gabi pentru el ai  cea mai tare 

Sau poate ai face reducere și lui ca o fi vreun sărăcie de ăla și atunci el in schimb ai face reclama la fata colega ei ai ok nu ai ce sa ai reproșezi mie unul Gabi  nu mi-o placut , ce sa ați zic am văzut-o cind am fost la colega ei mie unul nu mi-o plăcut acuma gusturile nu se discuta 

Numai bine și bafta la toată lumea . 

Intră pe contul lui Rebeca ,și vezi că se laudă singura cu un cont fals Jonnyzz ,ea  o fost la ea de 3 ori și hop scrie a treia oară,după care intra la Maria alin și îi dă Gfe 7,care era cu recenzii de Gfe 9 și 10,tot în 15 iulie.

Eu un singur lucru vreau sa spun că e loc de toate pe piața,da să lase pe astea lăudate in pace,că unele n au mai venit,nu știm motivul.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 29 minute, Sweet2021 a spus:

Intră pe contul lui Rebeca ,și vezi că se laudă singura cu un cont fals Jonnyzz ,ea  o fost la ea de 3 ori și hop scrie a treia oară,după care intra la Maria alin și îi dă Gfe 7,care era cu recenzii de Gfe 9 și 10,tot în 15 iulie.

Eu un singur lucru vreau sa spun că e loc de toate pe piața,da să lase pe astea lăudate in pace,că unele n au mai venit,nu știm motivul.

Eu am fost la ea mie unul mi-o plăcut nu am avut nimic de obiectat despre ia acuma ca se lauda singura ai treaba ei ce sa zic mie mi-o plăcut și o sa o mai vizitez 

Link spre comentariu

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
Acum 42 minute, Sweet2021 a spus:

Intră pe contul lui Rebeca ,și vezi că se laudă singura cu un cont fals Jonnyzz ,ea  o fost la ea de 3 ori și hop scrie a treia oară,după care intra la Maria alin și îi dă Gfe 7,care era cu recenzii de Gfe 9 și 10,tot în 15 iulie.

Eu un singur lucru vreau sa spun că e loc de toate pe piața,da să lase pe astea lăudate in pace,că unele n au mai venit,nu știm motivul.

Era vorba de Maria Slim,nu a mai venit.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...